Sobota, 17 Listopada 2018 | Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii | Pogoda: 0°C, 1038 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. arch.

Z flagą w dłoni i hymnem na ustach

W piątek (9.11) z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, według zaleceń minister edukacji, o godz. 11.11 wszystkie szkoły w Polsce zgromadzą się przed budynkiem szkoły, aby wspólnie odśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego".

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pod opieką nauczycieli przemaszerują na chojnicki rynek wraz z 50-cio metrową flagą. O godz. 11.11 wychowankowie prowadzeni przez chór
szkolny pod kierownictwem Michała Leszczyńskiego odśpiewają hymn Polski oraz kilka znanych pieśni patriotycznych. Również w najbliższy piątek o godz. 13 w holu szkoły (na parterze), przy udziale zaproszonych gości odbędzie się odsłonięcie pamiątkowej tablicy – płaskorzeźby Józefa Piłsudskiego.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

12 komentarzy

~nieuki głosują na PIS
pis wygrało na wsiach, tam, gdzie ludzie są po zawodówkach lub bez, gdzie kobiety siedzą w domach i rodzą po 5 dzieciaków i mają kasę z 500+ - oto wyborcy PIS

ludzie z miast, wykształceni, zamożni i pracujący z 1 lub 2 dzieci - oto wyborcy, którzy nie wybierają PIS
11 Listopada 2018, godzina 11:49
Oceniono 15 razy 13
~Gość
W niedługim czasie już tylko niedobitki PiS - oeskie będą piać i to cicho !
11 Listopada 2018, godzina 07:58
Oceniono 17 razy 13
~Do autora poniższego wpisu:
Jak chce ci się PISsssssssss, PISsssssssssss to szoruj do kibla, zanim posikasz się w spodnie!
09 Listopada 2018, godzina 17:13
Oceniono 25 razy 21
~PiS PiS PiS PiS PiS PiS PiS PiS PiS i jeszcze raz PiS !!!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
08 Listopada 2018, godzina 11:35
Oceniono 33 razy -21
~Prawo i Sprawiedliwość !!!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
08 Listopada 2018, godzina 09:46
Oceniono 39 razy -21
~jotdwatrzy
W niedzielę nie dałoby się zebrać tylu "patriotów" więc robimy w piątek?
08 Listopada 2018, godzina 09:22
Oceniono 30 razy 18
~Czyżby ???
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
08 Listopada 2018, godzina 07:06
Oceniono 40 razy -20
~Do autora 4 wpisów poniżej:
Leki przestały działać debilu, i od kiedy to w sanatorium gdzie apartamenty nie mają klamek są z dostępem do internetu? Wracaj Marcinie D. tam gdzie powinieneś być!
07 Listopada 2018, godzina 22:22
Oceniono 35 razy 15
~A ta szelma
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Listopada 2018, godzina 21:15
Oceniono 39 razy -23
~Tylko PiS PiS PiS !!!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Listopada 2018, godzina 21:13
Oceniono 37 razy -23
~Gestapo
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Listopada 2018, godzina 21:12
Oceniono 35 razy -23
~PO-wcy
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
07 Listopada 2018, godzina 21:12
Oceniono 35 razy -25

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 383.00 DKKDKK 56.80 58.30
EUREUR 425.00 437.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 370.00 385.00 NOKNOK 43.80 45.30
GBPGBP 476.00 489.00 SEKSEK 40.90 42.40
Aktualizacja: 2018-11-17 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 377.50 382.00 DKKDKK 57.30 58.00
EUREUR 429.00 433.00 RUBRUB 5.40 6.10
CHFCHF 374.00 381.00 NOKNOK 44.30 44.90
GBPGBP 482.00 488.00 SEKSEK 41.40 42.10
Aktualizacja: 2018-11-17 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy weźmiesz udział w imprezach odbywających się w ramach Jesiennych Impresji?




Ceny paliw2018-11-13

E95 E98 ON LPG
BP 5.17 zł 5.53 zł 5.37 zł 2.66 zł
Circle K 5.14 zł 5.44 zł 5.34 zł 2.63 zł
Lotos Optima 5.17 zł - 5.37 zł 2.66 zł
MZK 5.1 zł 5.3 zł 5.3 zł 2.68 zł
Orlen 5.17 zł 5.47 zł 5.37 zł 2.66 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.