Sobota, 19 Stycznia 2019 | Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza | Pogoda: 0°C, 1020 hPa, wiatr 6.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska, fot. az

Starostwo szuka rzecznika prasowego

Mimo, że takie stanowisko w ogłoszeniu o prace się nie pojawia, to obowiązki nowego inspektora w starostwie powiatowym, w głównej mierze dotyczyć będą mediów i public relations.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko inspektora w Wydziale Organizacyjnym, Spraw Obywatelskich i Zdrowia na witrynie powiatu pojawiło się 4 stycznia. Od kandydatów wymaga się wykształcenia wyższego magisterskiego, co najmniej 5-cio letniego doświadczenia zawodowego (w tym co najmniej 3 lata w zawodzie dziennikarza), polskiego obywatelstwa, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii i braku prawomocnego skazania za przestępstwo umyślne.
Wśród wymagań dodatkowych znalazł się m.in. zapis o: studiach w zakresie dziennikarstwa, dobrej obsługi komputera, znajomości języka niemieckiego czy zagadnień dot. public relations, funkcjonowania mediów. Ubiegający się o stanowisko inspektora powinni również wykazać się znajomością przepisów, w tym m.in.: ustawy o samorządzie powiatowym, KPA, ustawy o ochronie danych osobowych czy dostępie do informacji publicznej.
Obowiązki nowego inspektora obejmować będą choćby prowadzenie serwisu urzędu, monitoring mediów, udzielanie sprostowań, udostępnianie informacji dziennikarzom, obsługę prasową starosty i starostwa, nadzór nad polityką informacyjną jednostek organizacyjnych powiatu.
Do 15 stycznia do godz. 10 osoby zainteresowane ww. posadą mogą składać dokumenty. Informacja o wyniku naboru umieszczona zostanie na bip-ie powiatu. W terminie do 10 dni od upływu terminu składania ofert osoby spełniające wymagania formalne zostaną powiadomione o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.
Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

23 komentarzy

~Haniebny ma wygląd
Ten Pan z Charzykowa , już lepiej wygląda świ... w korycie
10 Stycznia 2019, godzina 10:35
Oceniono 5 razy -1
~dlatego
osobnikom ktorzy za pomoca netu Opluwaja tu ludzi bogu winnym mowimy NIE !
10 Stycznia 2019, godzina 09:16
Oceniono 5 razy 3
~najgorsza cecha polusa
zazdrosc !
zagladanie do cudzej kieszeni !
w pracy premie : ktos dostal 20.zl to wydubac mu oczy ! czemu ja nie dostałem ????
trzeba mu robic koło du....
wybrali go w wyborach to trzeba go zrugać na necie !BRZYDKO

10 Stycznia 2019, godzina 09:14
Oceniono 6 razy 2
~Fan i słuchacz FM
Ja bardzo Pana Mariusza lubie ! Radio weekend fajnie prowadzil przed laty , miła , sympatyczna osoba dla kogoś kto tez jest ok , zreszta jak ktos nas atakuje agresja tez odwzajemniamy sie !
Pozdrawoam ludzi a nie zazdrosnikow
10 Stycznia 2019, godzina 09:10
Oceniono 9 razy -3
~Też byś unikał/a dziennikarzy
Wczoraj na pasku jednej z tv było info o pracowniku
tych 3 panów (Wszyscy trzej rządzili starostwie w zeszłej kadencji). Pan N. który za wcześnie rozpoczynał weekendy dostał zarzut niedopelnienia obowiazkow....
10 Stycznia 2019, godzina 08:26
Oceniono 7 razy 3
~Święta trójka zarabia tyle kasy
I ledwie się kadencja zaczęła i żaden nie chce już na pytania dziennikarzy odpowiadać?
10 Stycznia 2019, godzina 08:18
Oceniono 8 razy 4
~maria
Ludzie ale jesteście wredni!!! jeszcze nie ma za co ich krytykować a wy już drzecie dzioby!!!!!!!

Krytyka powinna być ale merytoryczna i konstruktywna a nie z założenia!!!!!!
09 Stycznia 2019, godzina 07:51
Oceniono 16 razy -4
~Skoro paluch na 12 tys. Wynagrodzenia miesięcznego
to niech pełni również funkcję rzecznika prasowego, przecież potrafi stosować kwieciste pustosłowie, a to dobra cecha dla rzecznika, ha ha
08 Stycznia 2019, godzina 20:46
Oceniono 21 razy 7
~pytuś
Pytam po co rzecznik przecież pan Mariusz wice starosta wystarczy.
08 Stycznia 2019, godzina 19:57
Oceniono 14 razy 4
~Co sie stanie
A co się stanie z szerokopasmowym, jak spełni się wizja Pana Jackowskiego?
08 Stycznia 2019, godzina 19:42
Oceniono 7 razy -3
~Ludzie DALECKA miała ok. 1850 głosów w wyborach
i nikogo nie naciągała na darmowe wejścia na basen i inne tanie chwyty w ulotce wyoborczej. Można panie paluch uczciwie zdobywać głosy wyborców i mieć jeszcze raz tyle głosów co pan? Okazuje się, że można.
08 Stycznia 2019, godzina 19:30
Oceniono 17 razy 3
~goliat
Rzecznik głównie będzie tłumaczył myśli Mariusza. Jego ostatni autorski projekt, powiatowa liga gry w palanta. Starostwo chce w tych rozgrywkach, wystawić swoją silną ekipę. Mając takie gwiazdy, jak Stasiu, Marek i Mariusz wygraną mają już w kieszeni. Moim zdaniem ta stara polska odmiana basedbollu, dzięki tej lidze w Chojnicach ma szanse na odrodzenie. Stary Rynek jest to idealne miejsce, do rozgrywania meczy. W ten sposób ożyje strefa centrum, przyjdą seniorzy i będzie to hit Dni Chojnic. Jest to bardzo dobry pomysł, teraz albo nigdy.
08 Stycznia 2019, godzina 18:47
Oceniono 11 razy 1
~Może
A ja myślę, że starostwo wcale nie potrzebuje i nie szuka rzecznika prasowego. Może ktoś szuka pracy ?
08 Stycznia 2019, godzina 16:44
Oceniono 16 razy 2
~Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami ...
– zapowiedział wicestarosta.

Poniżej nagranie audio całej niezwykle inteligentnej wypowiedzi chojnickiego wicestarosty:

Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta.



08 Stycznia 2019, godzina 15:56
Oceniono 13 razy 1
~Nie było Mariusza Palucha - starostwo nie potrzebowało rzecznika!

Gdy pojawił się w starostwie Mariusz ze swoimi bredniami i pustosłowiem w rodzaju: "Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta." to nie ma się co dziwić, że starostwo na gwałt potrzebuje rzecznika do tłumaczenia na ludzki język bredni i bełkotu tego błazna i nieudacznika Mariusza Palucha! A to dopiero początek kadencji tego partacza!


08 Stycznia 2019, godzina 15:21
Oceniono 17 razy 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 383.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.20 6.20
CHFCHF 371.00 386.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 480.00 491.00 SEKSEK 40.90 42.30
Aktualizacja: 2019-01-19 14:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 375.00 380.00 DKKDKK 57.00 57.60
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.40 5.90
CHFCHF 375.00 382.00 NOKNOK 43.70 44.30
GBPGBP 483.00 488.00 SEKSEK 41.40 42.00
Aktualizacja: 2019-01-19 14:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy robisz postanowienia noworoczne?




Ceny paliw2019-01-10

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 5.17 zł 2.39 zł
Circle K 4.92 zł - 5.14 zł 2.36 zł
Lotos Optima 4.95 zł - 5.17 zł 2.39 zł
MZK 4.87 zł 5.02 zł 5.15 zł 2.36 zł
Orlen 4.95 zł 5.19 zł 5.17 zł 2.39 zł
PKS 4.88 zł - 5.19 zł 2.33 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.