Środa, 21 Sierpnia 2019 | Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red., fot. (aw)

Dyżury radnych klubu PiS przy Radzie Powiatu Chojnickiego

Mieszkańcy ze swoimi problemami będą mogli się zwrócić m.in. do Wojciecha Rolbieckiego i Mirosławy Daleckiej.

- W imieniu radnych klubu Prawo i Sprawiedliwość  przy Radzie Powiatu Chojnickiego zapraszam do kontaktu z radnymi powiatowymi w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Aleksandra Mikołaja Mrówczyńskiego, przy ulicy Sukienników 5 w Chojnicach - mówi przewodniczący klubu Wojciech Rolbiecki.  Radni czekają na interesantów w każdy czwartek w godzinach 16 - 17.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

10 komentarzy

~grażyna
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
01 Lutego 2019, godzina 20:30
Oceniono 140 razy -24
~czytacz
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
01 Lutego 2019, godzina 07:13
Oceniono 103 razy -25
Waldo....to chce zostac politykiem , niestety jest tak słaby w Chojnicach , ze szkoda gadac !
Tyle lat i 100 glosow !
Do zwykly Antek by wiecej zdobył !
Masakra co to za cienias jest !
W wyborach moze pokonac co jedyne Zenka , ktory pije codziennie pod kioskiem !
31 Stycznia 2019, godzina 21:11
Oceniono 103 razy 25
~do autora wpisu poniżej:
On ma taką samą rację jak ty. Codziennie wypisujesz te same idiotyzmy wyssane z palca, jak papuga.
Nauczyciele i policjanci też nie powinni być radnymi? Brak słów na was, jeden wart drugiego, dwa ZERA.
30 Stycznia 2019, godzina 21:44
Oceniono 131 razy 25
~Marcin Wałdoch ma dużo słusznych spostrzeżeń!
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
30 Stycznia 2019, godzina 21:33
Oceniono 148 razy -20
~dr Zero lub Stalowy Łeb jak mówią inni
Znowu szuka dziury w całym, przypier..... się do radnych aby zostali pozbawieni mandatu.
Brak słów na takiego .............. dziada, sam nic nie znaczy i znaczyć nie będzie ale ryć nie przestanie!
30 Stycznia 2019, godzina 21:00
Oceniono 131 razy 25
~jotdwatrzy
A załatwiacie kredyty na telefon z PKO dla spółek-słupów? Czy tylko dla swoich?
30 Stycznia 2019, godzina 13:20
Oceniono 80 razy 50
~Miał być
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
30 Stycznia 2019, godzina 11:30
Oceniono 66 razy -30
~einszweidrei
Może byście jakiś wieżowiec wybudowali?

Lepiej piramidę. A nie, to już było.
30 Stycznia 2019, godzina 10:02
Oceniono 74 razy 10
~jotdwatrzy
Może byście jakiś wieżowiec wybudowali?
30 Stycznia 2019, godzina 09:45
Oceniono 96 razy 40

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 389.00 398.00 DKKDKK 57.50 59.00
EUREUR 431.00 440.00 RUBRUB 5.60 6.50
CHFCHF 394.00 409.00 NOKNOK 42.70 44.20
GBPGBP 471.00 482.00 SEKSEK 39.60 41.10
Aktualizacja: 2019-08-21 10:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 390.50 394.50 DKKDKK 58.00 58.70
EUREUR 433.00 436.50 RUBRUB 5.70 6.30
CHFCHF 398.00 404.00 NOKNOK 43.30 44.00
GBPGBP 473.00 478.00 SEKSEK 40.20 40.90
Aktualizacja: 2019-08-21 10:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Na którą z cyklicznych imprez letnich czekasz najbardziej:





Ceny paliw2019-08-19

E95 E98 ON LPG
BP 5.03 zł 5.39 zł 4.96 zł 1.92 zł
Circle K 4.97 zł - 4.89 zł 1.87 zł
Lotos Optima 4.97 zł - 4.89 zł 1.87 zł
MZK 4.97 zł 5.23 zł 4.89 zł 1.92 zł
Orlen 4.97 zł 5.22 zł 4.89 zł 1.92 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.