Wyniki konkursu plastycznego 'Barwy jesieni'
Protokół z rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu Plastycznego Barwy Jesieni – „Barwy ziemi chojnickiej w 100 lecie powrotu Chojnic do Ojczyzny”. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej.
Komisja powołana przez organizatorów dokonała oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęły 483 prace plastyczne w różnych technikach oraz 4 fotografie.
Przy ocenie Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem konkursu, ogólnym wrażeniem artystycznym, oryginalnością pracy, estetyką oraz sposobem przedstawienia i ujęcia tematu.
Kategoria szkoły podstawowe klasy I-III:
I miejsce
Daria Radiera - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach
II miejsce
Maria Odejewska - Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
II miejsce
Milena Lica - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach
III miejsce
Alicja Sawicka - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chojnicach
Wyróżnienia:
Samuel Babiński – Zespół Szkół w Rytlu
Zofia Pyr - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach
Julia Rogala - Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
Wojciech Pilchowski-Lemańczyk - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach
Emilia Pieczka - Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Jeremiasz Bluma – Wspólnota Szkół Katolickich w Chojnicach
Wiktoria Gurzny – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chojnicach
Wiktoria Ratkowska - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach
Kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI:
I miejsce
Stanisław Czaplewski - Szkoła Podstawowa Ogorzeliny
II miejsce
Zuzanna Lackowska - Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
III miejsce
Julia Orszewska - Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Wyróżnienia:
Adam Knitter - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chojnicach
Lizakowska Kinga - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
Marysia Twardysz – Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Mariusz Gostomczyk - Szkoła Podstawowa w Kłodawie
Monika Sigmanska - Szkoła Podstawowa Ogorzeliny
Wiktoria Paułbicka – Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Franciszek Szulc - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
Maria Buczek - Szkoła Podstawowa w Charzykowach
Kategoria szkoły podstawowe klasy VII-VIII:
I miejsce
Mikołaj Rutkowski - Szkoła Podstawowa im. J.P.II w Brusach
II miejsce
Barbara Odejewska - Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
Kategoria szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce
Aleksandra Łączkowska – Technikum Nr 3 w Chojnicach
II miejsce
Marta Szubert – Technikum Nr 2 w Chojnicach
III miejsce
Paulina Pastwa - Technikum Nr 2 w Chojnicach
Wyróżnienia:
Zuzanna Bucław – Akademicki Zespół Szkół „Pomerania” LO Chojnice
Weronika Lemańczyk – Kaszubskie LO w Brusach
Bartłomiej Warsiński - Technikum Nr 2 w Chojnicach
Milena Karkocha – Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej w Chojnicach
Amelia Gostomczyk - Technikum Nr 3 w Chojnicach
Julia Kamionka - Technikum Nr 2 w Chojnicach
Organizatorzy serdecznie zapraszają na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień, które odbędzie się w niedzielę, 27 października 2019 r., o godz. 12:30 w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, Chojnice
Jak co roku, wszystkie prace są niezwykle ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy oraz pomysłowości w ich przygotowaniu, zarówno od najmłodszych uczestników konkursu, jak i najstarszych. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom!
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!