Sobota, 04 Kwietnia 2020 | Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Monika Garstecka - Niemczyk, Starostwo Powiatowe w Chojnicach, fot. arch.

Akcja zbiórki pieniędzy na zakup karetki dla chojnickiego szpitala

Taka inicjatywa zrodziła się po spotkaniu starosty Marka Szczepańskiego z dyrektorem szpitala Maciejem Polasikiem oraz właścicielem firmy Regalux Krzysztofem Sutowskim.


Ten ostatni zadeklarował, że chciałby wesprzeć chojnicką placówkę. Po rozmowie z dyrektorem szpitala okazało się, że obecnie najbardziej potrzebna jest karetka, bowiem jedno z aut zostało wyłączone z użytkowania w związku z tym, że jest przeznaczone do transportu próbek do Szpitala Zakaźnego w Gdańsku. – Karetka to koszt około 500 tys. zł. – mówi starosta. – Dlatego w ciągu kilku najbliższych dni ruszymy z dużą akcją zbiórki pieniędzy na jej zakup i już dzisiaj zachęcam Państwa do udziału i wsparcia.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

17 komentarzy

~Gość
Szkoda czasu , komentarze nie są publikowane
26 Marca 2020, godzina 13:01
Oceniono 10 razy -6
~Gość
Jak to możliwe , że nasz chojnicki rząd nie jest w stanie zadbać o podstawowe potrzeby szpitala , mieszkańców ? Przykre , ale na chwilę obecną, gdyby nie pomoc ludzi , raczej nie możemy liczyć na pomoc z miasta
26 Marca 2020, godzina 12:53
Oceniono 14 razy -2
~ktosiek
Auto starosty i jego mebelki z gabinetu i pół karetki jest!

dolicz desktop apple, który nie należy do najtańszego sprzętu. Marka zobowiązuje do ceny, ale czy do rzeczywistej potrzeby? Ktoś tu napisał, skoro ludzie wybrali ekipę obecnego starosty w demokratycznych wyborach, to widocznie odpowiada im taki styl sprawowania władzy.
Idea słuszna, ale reszta jakaś taka kleista.
26 Marca 2020, godzina 09:15
Oceniono 14 razy -8
~jaa
Auto starosty i jego mebelki z gabinetu i pół karetki jest!
25 Marca 2020, godzina 16:48
Oceniono 18 razy -2
~wypasione bryki dla pana szczepańskiego
Ktoś pisze ..."wypasione bryki dla PIS-owskich dygnitarzy,"... Chyba wypasione bryki dla pana szczepańskiego !!!!! Niech je sprzeda i kupi karetke , po co takie samochody dla takiej osoby , sa tańsze
25 Marca 2020, godzina 16:06
Oceniono 14 razy -4
~Pewna znana firma
z Bytowa dała milion złotych na sprzęt potrzebny do walki z epidemią. Ciekawi mnie czy chociaż parę złotych dał Szaman z Torunia, czy raczej nadal nawołuje aby przesyłać pieniążki na jego radio i gazetę, bo jak nie to upadną? Co obstawiacie, bo ja to drugie?

I gdzie jest komentarz który napisałem wczoraj wieczorem, dotyczył 2 miliardów na propagandową TV, boicie się takich komentarzy, czy raczej nie jesteście bezstronni?
25 Marca 2020, godzina 08:46
Oceniono 25 razy 21
~chojniczanin
Takich ludzie wybrali ,niech teraz wstydzą się ich wyborcy
24 Marca 2020, godzina 17:38
Oceniono 41 razy -3
~chojniczanin
Szybko zablokowano komentarze chojnice com brrrrrrrrrrrrrrrrrr prawda w oczy kole
24 Marca 2020, godzina 17:35
Oceniono 43 razy -3
~Bardzo dobrze
że konkurencyjny portal ma cenzurę komentarzy, przynajmniej nie ma na forum wariatów!
24 Marca 2020, godzina 17:21
Oceniono 40 razy 10
~Link do zdjęcia z biura starosty
http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Akcja-zbiorki-pieniedzy-na-zakup-karetki-dla-szpitala-w-Chojnicach/24904.

M.Paluch też lubi jabłka - nadgryzione jabłka.

Faktycznie chojnice.com zablokował komentarze - i gdzie tu obiektywizm mediów - to nie są wolne media.
24 Marca 2020, godzina 14:46
Oceniono 46 razy 0
~mieszkaniec
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
24 Marca 2020, godzina 12:43
Oceniono 34 razy -14
~grom
matołku (też małą literą), ludzie zdecydowali rok temu i wybrali. Ciebie nie i żal ci d..ę ściska. Trudno, musisz poczekać jeszcze cztery lata... Nie decyduj za mnie. Jak tylko podadzą nr konta, to wesprę akcję. Brawo Panowie Starostowie i brawo Panie Sutowski.
24 Marca 2020, godzina 10:36
Oceniono 46 razy 12
~Szczepański oszczędź wstydu
Naprawdę jak to przeczytałęm to myślałem że dziś 1 kwietnia i Prima Aprilis , panie szczepański ( specjanie z małej litery to nie pomyłka ) proponuje żeby pan zaczął tę inicjatywę sprzedając nowiusieńkie VOLVO , gwarantuję panu że ludzie pójdą za przykładem, a na chwilę obecną może pan dostać FIGĘ Z MAKIEM , mam nadzieję że ludzie pana docenią przy okazji następnych wyborów i dadzą panu porządnego kopa w d...... no i trzepaczkę na drogę żebyś pan nie bił piany
24 Marca 2020, godzina 02:32
Oceniono 53 razy 1
~To się trójca dobrała - dlaczego teraz ?
Idea bardzo słuszna ale wstydu to starosta nie ma za grosz.
Budżet naciągnięty na siłę aby za publiczne pieniądze auto m.in. do celów prywatnych kupić a tu korzystając z okazji w trosce o obywateli z ich kieszeni sponsorować karetkę i się wylansować.
Jest to dobry czas na podsumowanie naszej władzy. Na zdjęciach widać tęsknotę za Bizancjum pana Szczepańskiego. Droższego komputera to nie można było kupić, mebelki, itd. (zdjęcia z innych artykółów z biura starosty wszystko pokazują na jego temat).
23 Marca 2020, godzina 22:39
Oceniono 49 razy -1
~brrr
Sprzedajcie Volvo.
23 Marca 2020, godzina 21:53
Oceniono 45 razy -7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 0.00 0.00 DKKDKK 0.00 0.00
EUREUR 0.00 0.00 RUBRUB 0.00 0.00
CHFCHF 0.00 0.00 NOKNOK 0.00 0.00
GBPGBP 0.00 0.00 SEKSEK 0.00 0.00
Aktualizacja: 2020-04-04 13:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 0.00 0.00 DKKDKK 0.00 0.00
EUREUR 0.00 0.00 RUBRUB 0.00 0.00
CHFCHF 0.00 0.00 NOKNOK 0.00 0.00
GBPGBP 0.00 0.00 SEKSEK 0.00 0.00
Aktualizacja: 2020-04-04 13:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy obawiasz się zarażenia koronawirusem?




Ceny paliw2020-03-30

E95 E98 ON LPG
BP 4.29 zł 4.65 zł 4.42 zł 1.92 zł
Circle K 4.24 zł - 4.37 zł 1.87 zł
Lotos Optima 4.26 zł - 4.39 zł 1.89 zł
MZK 4.26 zł 4.89 zł 4.37 zł 1.95 zł
Orlen 4.23 zł 4.51 zł 4.39 zł 1.89 zł
PKS 4.26 zł - 4.37 zł 1.89 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.