Sobota, 27 Listopada 2021 | Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana ch24 na komórkę
Strona głównaKultura
Rozmiar tekstu: A A
ChCK

Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego EKO-ART 2021

Podczas trzech dni przesłuchań w Chojnickim Centrum Kultury Zaprezentowało się łącznie 137 recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a wyróżnione osoby nagrody rzeczowe.


20 października 2021 odbył się Powiatowy Konkurs RecytatorskiKaszëbsczi Eko-Art 2021. Konkurs dzielił się na cztery kategorie wiekowe: szkoły podstawowe klasy 1-3, szkoły podstawowe klasy 4-6,szkoły podstawowe klasy 7 i 8 oraz szkoły ponadpodstawowe.

Szkoły podstawowe klasy 1 - 3:

Pierwsze miejsce - Tymoteusz Hӧhn, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Drugie miejsce - Aleksandra Hӧhn, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Trzecie miejsce - Jakub Węsierski, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie - Marcelina Teca, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Wyróżnienie - Martyna Hoppe, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie- Laura Piesik, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

 


Szkoły podstawowe klasy 4 - 6:

Pierwsze miejsce - Hubert Januszewski, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Drugie miejsce - Alicja Sawicka, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Trzecie miejsce - Marta Stobiecka, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Wyróżnienie - Maria Kołodziejska, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Wyróżnienie - Tymon Rogala, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Wyróżnienie - Adam Zabrocki, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie


Szkoły podstawowe klasy 7 - 8:

Pierwsze miejsce - Michał Moga, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Drugie miejsce - Marta Andrearczyk, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks.Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Trzecie miejsce - Katarzyna Kalczyńska, Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie

Wyróżnienie - Dominik Hebel, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach Wyróżnienie - Kinga Hapke, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie



Szkoły ponadpodstawowe:

Pierwsze miejsce - Alicja Dolna, Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach



21 i 22 października w Chojnickim Centrum Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Polski Eko-Art 2021. Konkurs dzielił się na cztery kategorie wiekowe: szkoły podstawowe klasy 1-3 oraz szkoły podstawowe klasy 4-6, szkoły podstawowe klasy 7-8 oraz szkoły ponadpodstawowe.



Szkoły podstawowe klasy 1 - 3:

Pierwsze miejsce - Karolina Markowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im .Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Drugie miejsce - Kinga Banach, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku

Drugie miejsce - Helena Sułkowska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Drugie miejsce - Aleksandra Ziółek, Szkoła Podstawowa w Lichnowach

Trzecie miejsce - Nikodem Radziewicz, Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie

Wyróżnienie I stopnia - Sara Michalska, Szkoła Podstawowa w Lichnowach

Wyróżnienie I stopnia - Dominik Dobrowolski, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie I stopnia - Lucyna Leszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Wiktoria Wiśniewska, Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Wyróżnienie II stopnia - Wojciech Wirkus, Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Wyróżnienie II stopnia - Antoni Milkowski, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Wyróżnienie II stopnia - Magdalena Pestka, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Wyróżnienie II stopnia - Jakub Dulski, Akademia Sukcesu „NaszaSzkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Maja Pozorska, Akademia Sukcesu „NaszaSzkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Zaworska, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Klaudia Błaszkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Wyróżnienie II stopnia - Lena Lenz, Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach

Wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Schulz, Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach

Wyróżnienie II stopnia - Nikodem Mizerski, Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach

Wyróżnienie II stopnia - Mikołaj Mrozek Gliszczyński, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Laura Wołk-Witkowska, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Maja Węckowska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Tyborska, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach Wyróżnienie II stopnia - Karolina Pazdyk, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach Wyróżnienie II stopnia - Nina Lonska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia- Lena Metlicka, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Milena Andrearczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Michał Lepak, Szkoła Podstawowa nr 1 im.Janusza Korczaka w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Adam Pitroch, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Zakrzewska, Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Wyróżnienie II stopnia - Jan Kimel, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Spichalska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Oskar Imianowski, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Michalina Trzynska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Kalina Brzezińska, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach


Szkoły podstawowe klasy 4 - 6:

Pierwsze miejsce - Emilia Lica, Zespół Szkół w Rytlu

Drugie miejsce - Paweł Wegners, Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach

Drugie miejsce - Oleksandra Khlopotova, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Drugie miejsce - Oliwier Bonik, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Trzecie miejsce - Natalia Markowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie I stopnia - Aniela Czapiewska, Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Wyróżnienie I stopnia - Milena Lica, Zespół Szkół w Rytlu

Wyróżnienie I stopnia - Paulina Radtke, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Wyróżnienie I stopnia - Wiktoria Stachowicz, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Wyróżnienie I stopnia - Tymon Rogala, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Natasza Czapiewska, Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Wyróżnienie II stopnia - Monika Szyszka, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Konarzynach

Wyróżnienie II stopnia - Małgorzata Rudnik, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Wyróżnienie II stopnia - Milena Bublic, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Wyróżnienie II stopnia - Marietta Szulc, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Wyróżnienie II stopnia - Olga Jacewicz, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Wyróżnienie II stopnia - Tamara Kierszk, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Paulina Rostankowska, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Kacper Szczodrowski, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Lena Lonska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Alicja Sawicka, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Patrycja Kuliszewska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Wiktor Malich, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie

Wyróżnienie II stopnia - Nikola Mamzer, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie

Wyróżnienie II stopnia - Tymoteusz Tyborski, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia- Joachim Węckowski, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Paweł Niemczyk, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Alicja Radomska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Antonina Lewińska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

Wyróżnienie II stopnia - Lena Leszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

Wyróżnienie II stopnia - Blanka Orzłowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

Wyróżnienie II stopnia - Klaudia Orlikowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

Wyróżnienie II stopnia - Mateusz Gawkowski, Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Wyróżnienie II stopnia - Joanna Czapiewska, Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Wyróżnienie II stopnia - Filip Klunder, Szkoła Podstawowa w Silnie

Wyróżnienie II stopnia - Julia Rzeźnik, Szkoła Podstawowa w Silnie

Wyróżnienie II stopnia - Wojciech Marks, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach



Szkoły podstawowe klasy 7 - 8:

Pierwsze miejsce - Kinga Hapke, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie

Drugie miejsce - Antoni Galikowski, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach

Drugie miejsce - Nina Kobus, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Trzecie miejsce - Amelia Rybacka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach

Trzecie miejsce - Emila Szyszka, Szkoła Podstawowa Swornegacie

Wyróżnienie - Magdalena Dolina, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie - Lena Gogolewska, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 


Szkoły ponadpodstawowe:

Pierwsze miejsce - Julia Megger, Liceum Ogólnokształcące im.Filomatów Chojnickich w Chojnicach

Drugie miejsce - Angelo Wahl, Szkoła Techniczna BZDZ w Chojnicach

Trzecie miejsce - Ewelina Trzecinska, Szkoła Techniczna BZDZ w Chojnicach

Trzecie miejsce- Zuzanna Krysa, Liceum Ogólnokształcące im.Filomatów Chojnickich w Chojnicach


Gratulujemy!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

Brak komentarzy

    Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

      Dodaj komentarz

      Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

      Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

      Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

      Zaloguj się

      Kursy walut

      Aktualne kursy w kantorze PROMES
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 412.00 424.00 DKKDKK 62.30 63.80
      EUREUR 464.00 476.00 RUBRUB 5.20 5.90
      CHFCHF 443.00 458.00 NOKNOK 44.70 46.20
      GBPGBP 547.00 562.00 SEKSEK 44.70 46.20
      Aktualizacja: 2021-11-27 18:48
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
      Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
      Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
      USD USD 417.00 421.00 DKKDKK 62.80 63.50
      EUREUR 468.00 472.50 RUBRUB 5.20 5.90
      CHFCHF 447.00 454.00 NOKNOK 45.20 45.90
      GBPGBP 551.00 558.00 SEKSEK 45.00 45.80
      Aktualizacja: 2021-11-27 18:48
      Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

      Sondaże Ch24 archiwum »

      Czy w przeciągu 5 lat wyciąłeś/-aś ze swojej posesji jakieś drzewo?





      Ceny paliw2021-11-25

      E95 E98 ON LPG
      BP 6.07 zł - 6.07 zł 3.47 zł
      Circle K 6.04 zł - 6.04 zł 3.44 zł
      Lotos Optima 6.06 zł - 6.06 zł 3.46 zł
      MZK 6.04 zł 6.17 zł 6.04 zł 3.42 zł
      Orlen 6.06 zł 6.39 zł 6.06 zł 3.45 zł
      PKS 6.04 zł - 6.04 zł 3.45 zł

      Drogi Użytkowniku,

      przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

      Wykorzystanie danych

      Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

      Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

      Pliki cookies

      Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

      Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

      Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

      Przejdź do serwisu Zamknij