Środa, 26 Kwietnia 2017 | Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda | Pogoda: 8°C, 1011 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaMoto
Rozmiar tekstu: A A
rallyland.pl

IV Runda Pucharu Rallyland WRC

Miło nam poinformować, że 19 czerwca poza IV eliminacją Rallyland WRC Puchar 2010 na terenie Rallyland Michał Sołowow czołowy kierowca rajdowy będzie testował swoją fiestę.

Rajd tradycyjnie odbędzie się na terenie Osiedla Rajdowego RALLYLAND (gm. Lipka) czyli na byłym lotnisku Debrzno - Wieś. Wśród zgłoszonych załóg tym razem aż 5 to zawodnicy z naszego regionu, w tym jedyna na rajdzie załoga żeńska – Marta Koryckai Monika Rykowska w Fordzie Ka 1,3. 

Specjalnym gościem Waszym i naszym będzie Karolina Lampel-Czapka, która być może również wystartuje swoim clio sport. (jeśli uda się go przygotować) Również tego dnia odbędzie się zlot miłośników FIESTY. Dodatkowe atrakcje jaki przygotowaliśmy, to przeloty motolotniami (ok 60 pln za 15 min lotu) oraz samolotami ultralekkimi w podobnej cenie. W związku z tym zapraszamy wszystkich sympatyków adrenaliny z całymi rodzinami na dzień pełen wrażeń.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

14 komentarzy

~
kolejny sukces powiatu, a co na to kolega koallicyjny Stasia Arek ? nie jest zazdrosny, że jak PO w powiecie jest u władzy to kasa leci strumieniem tak z Unii Europejskiej jak i z rządowych pieniędzy ? A miasto jakoś bladziutko wygląda przy kasie powiatowej, chociaż tam jest wiceburmistrz z PO. Chyba ten Peowiec z powiatu vice starosta ma większe wpływy w Gdańsku ?
20 Czerwca 2010, godzina 13:58
~fragi
Do myszy, bo ty wyjeżdżasz z Towarowej i wjeżdżasz w Brzozową, spróbuj wyjechać z Brzozowej w lewo to pogadamy. Na Towarowej owszem, czasem jest kilka samochodów ale tam idzie płynnie.
18 Czerwca 2010, godzina 16:09
~JZ
A bardziej znana - Tucholska. Asfalt wprawdzie jest, ale jaki... Zęby można sobie wybić idąc pseudochodnikiem lub jadąc ulicą! Gazu i kablówki też chyba brak...
18 Czerwca 2010, godzina 14:26
~JZ
Willowa. Ładna nazwa, prawda? Ale nieadekwatna!
18 Czerwca 2010, godzina 14:18
~
Jeśli komuś miła idea odsunąć tą miłą gromadkę od kryta zapraszam do głosowania na Korwina-Mikke!
17 Czerwca 2010, godzina 19:32
~
szczepanski ma ..ośle uszy
17 Czerwca 2010, godzina 17:28
~mysz
Sygnalizacja na ul. Towarowej jest jak najbardziej potrzebna, bo ciężko tam wyjechać, a nie wydaje mi się żeby była potrzebna na Dworcowa - Brzozowa, tam jest zbędna.
17 Czerwca 2010, godzina 16:06
~Michał
Ulica Sezamkowa
17 Czerwca 2010, godzina 16:03
~fragi
Sygnalizacja świetlna przydałaby się na skrzyżowaniu Dworcowa-Brzozowa a nie na Towarowej. Choć w pewnych godzinach trudno wyjechać z Towarowej. A już całkowicie zbędna jest na skrzyżowaniu Angowicka-Brzozowa.
17 Czerwca 2010, godzina 15:51
~wrr
ale jaka to ulica ?! strasznie ogolnikowo piszecie.nikt nie jest jasnowidzem.
17 Czerwca 2010, godzina 14:27
~BB
Podobnie jak JZ mieszkam w Chojnicach i czytając jej komentarz myślę że mieszkam na tej samej ulicy. Przed każdymi wyborami zapewniano nas o budowie dróg. Czas mija a dróg nie ma, o innych mediach nie wspominając. A do tego po każdym deszczu brodzę po kolana w wodzie na ulicy! Też obecnie rządzącym nie mam za co dziękować!
17 Czerwca 2010, godzina 13:56
~
JZ a na pewno mieszkasz w chojnicach?
17 Czerwca 2010, godzina 13:40
~JZ
Płacę te same podatki co inni, a moja ulica bez chodnika i asfaltu, na działce słupy wysokiego napiecia, brak kablówki i gazu ziemnego! I to wszystko od ponad 30 lat!Ja nie mam za co dziękować!
17 Czerwca 2010, godzina 13:33
~money
spoko, remontujcie,budujcie,nie oszukujcie, dbajcie ,rozmawiajacie,sluchajcie, a wybierzemy was znowu
17 Czerwca 2010, godzina 13:02

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 393.00 DKKDKK 55.80 57.30
EUREUR 419.00 426.00 RUBRUB 6.50 7.60
CHFCHF 383.00 398.00 NOKNOK 44.30 45.80
GBPGBP 491.00 500.00 SEKSEK 43.20 44.70
Aktualizacja: 2017-04-26 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 385.90 393.00 DKKDKK 56.40 57.00
EUREUR 420.70 424.20 RUBRUB 6.85 6.88
CHFCHF 386.00 396.00 NOKNOK 44.80 45.50
GBPGBP 493.60 498.50 SEKSEK 43.80 44.50
Aktualizacja: 2017-04-26 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?




Ceny paliw2017-04-21

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.63 zł 4.98 zł 4.46 zł 2.03 zł
BP 4.67 zł 5.03 zł 4.49 zł 2.04 zł
Lotos Optima 4.63 zł - 4.46 zł 2.03 zł
MZK 4.62 zł 4.82 zł 4.45 zł 2.09 zł
Orlen 4.63 zł 4.98 zł 4.46 zł 2.03 zł
PKS 4.66 zł - 4.49 zł 2.03 zł