Poniedziałek, 28 Lipca 2014 | Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza | Pogoda: 26°C, 1011 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Flesz:

  • Absurdalnie: W zachodniej Europie pojawiają się alkohole z ostrzegawczym napisem: Dawka śmietelna 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków! ;)
Strona głównaSport
Rozmiar tekstu: A A
Ł.R.

Judo, czirliderki, pływanie synchroniczne

Szukasz pomysłu na zagospodarowanie czasu wolnego po szkole czy po pracy? Mamy dla Was alternatywną propozycję nad którą warto się zastanowić.

Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka" Chojnice ogłasza nabór chłopców w wieku 9 lat i powyżej do sekcji judo oraz dziewcząt od lat 6 do sekcji czirliderek i pływania synchronicznego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z niżej wypisanymi osobami.

Sekcja judo - instruktor Waldemar Banaszak - tel. 668 182 805
Sekcja czirliderek - instruktor Wioletta Polakowska - Tel. 791 367 446
Sekcja pływania synchronicznego - trener Agata Gierszewska - Tel. 668 416 695

Serdecznie zapraszamy!!!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Podobne tematy:

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

8 komentarzy

~Do wpisu z 9.54
jesteś przekonany z tą kasa za brak reakcji? Jestem mieszkańcem i nie biorę żadnych "równoważników" za wysłuchiwanie pod oknami wyzwisk, płaczu, pisku opon, kłótni kochanków, pretensji żon, afer finansowych, burd pijackich etc. Może jakieś fakty?
03 Grudnia 2010, godzina 17:42
Oceniono 1 raz 1
~td
Burmistrz obiecał kamery na spotkaniu z mieszkańcami osiedla , na obiecankach się skończyło, pytam Burmistrza czy dal decyzje na działanie lokalu do białego rana czyli Groty, gdzie służby podległe Panu czyli Straż Miejska . Wulgaryzmów co niemiara aż uszy puchną pod Grota , gdzie Oni są , mandaty miały być kto je dostał . Proszę o zaprowadzenie porządku na tej ulicy tak jak obiecał Pan na spotkaniu z mieszkańcami osiedla .
02 Grudnia 2010, godzina 19:47
Oceniono 1 raz 1
~
Dostanie 2 lata w zawieszeniu i będzie się śmiał, żeby odzyskać te 7tyś właściciel będzie musiał wytaczać prywatną sprawę z powództwa cywilnego, to oczywiście nie gwarantuje, że po wygranej sprawie odzyska kasę - o tym już autor artykułu nie napisał i fama idzie świat - wykrywalniość znowu wzrosła.
02 Grudnia 2010, godzina 11:33
Oceniono 1 raz 1
~
...dziwię się mieszkańcom Subisława,że nie zrobili jeszcze porządku z tymi spelunami !!! ale jak sie bierze kasę za zgodę aby knajpy były tam gdzie są to nie ma się czemu dziwić !!! niech ta hołota dalej rozrabia i wcale nie jest mnie Was żal !!!
02 Grudnia 2010, godzina 09:54
Oceniono 1 raz 1
~
To był klient "Groty" , siódemkowi kradną przednie znaczki i tylko z mercedesów
02 Grudnia 2010, godzina 08:48
Oceniono 1 raz 1
~A ja chciałbym serdecznie
podziękować za to, że wracajacy z "Siódemki" klient wyrwał tylko znaczek z tylnej klapy mojej ALFY. Dziekuję mu bardzo ponieważ mógł jeszcze zrobić to co wymienieni w artykule wandale. "Mój" dobroczyńca skupił sie tylko na znaczku, a mógł jeszcze zbic lusteko, skakać na masce i dachu. Przerysować albo skopać blachy dookoła auta, a tylko wyrwał znaczek. Dzięki Ci. Zapamiętam Twoje dobre serca i Ciebie. Może nawet skasuje film z Tobą w roli głównej.
01 Grudnia 2010, godzina 21:10
~~`
a kto mądry jest z Człuchowa?
01 Grudnia 2010, godzina 17:29
Oceniono 1 raz 1
~Mirek
Ja bym tej hołocie dał bez najmniejszego wyrozumienia te 5 lat. Niech siedzą i dochodzą do wniosków odnośnie swojego zachowania. No i oczywiście co do grosza powinni spłacić poszkodowanego.
01 Grudnia 2010, godzina 15:14
Oceniono 1 raz 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 300.00 312.00 DKKDKK 54.80 56.30
EUREUR 406.00 418.00 RUBRUB 8.30 9.30
CHFCHF 338.00 346.00 NOKNOK 48.80 50.30
GBPGBP 517.00 532.00 SEKSEK 44.50 46.00
Aktualizacja: 2014-07-28 18:01
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Najlepszy sposób na upały to:






Wyniki Lotto

LOTTO 2014-07-26

  • 13
  • 18
  • 24
  • 26
  • 31
  • 37

Ceny paliw (Chojnice)2014-07-28

E95 E98 ON LPG BIO
123 Statoil 5.38 zł 5.58 zł 5.28 zł 2.55 zł -
BP 5.39 zł 5.69 zł 5.32 zł 2.57 zł -
Lotos Optima 5.35 zł 5.55 zł 5.28 zł 2.55 zł -
Moya 5.49 zł - 5.39 zł 2.59 zł -
MZK 5.39 zł 5.54 zł 5.29 zł 2.55 zł -
Orlen 5.39 zł 5.68 zł 5.32 zł 2.57 zł -
PKS - - - - -