Środa, 28 Października 2020 | Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty ch24 na komórkę
Strona głównaSport
Rozmiar tekstu: A A
Ł.R.

Koszmarna kontuzja Tomasza Pestki!

Na zdjęciu: Tomasz Pestka

Na zdjęciu: Tomasz Pestka

Tragicznie w skutkach zakończyło się spotkanie sparingowe z Gromem Osie dla ofensywnego pomocnika Chojniczanki Tomasz Pestki.

Popularny "Pestek" wszedł na boisko w 65. minucie, zmieniając Marcina Trojanowskiego. Nie zdążył on nawet "powąchać trawy", bowiem po kilku sekundach przebywania na murawie doznał bardzo poważnej kontuzji. W 70. minucie meczu zawodnik Chojniczanki po niefortunnej interwencji wślizgiem nabawił się poważnej kontuzji, jaką jest zerwanie wiązadeł w kolanie.

Portalowi Chojnice24 udało się skontaktować z pomocnikiem Chojniczanki:

- Uszkodzenie nogi wydaje się tak poważne, że pod znakiem zapytania stawia się mój powrót do gry na wysokim poziomie. To jest dla mnie dramat, ból jest okropny. Nie wiem jak długo będę dochodził do siebie i kiedy wrócę na boisko. Wiem natomiast jedno, ten sezon mam już z głowy - opowiada sam poszkodowany.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

18 komentarzy

~Puyytt
Dziewczynko wiesz co to jest kontuzja zarwania wiązadeł?

Jeżeli masz takie samo poczucie humoru jak autor to współczuje.
02 Kwietnia 2011, godzina 00:13
~Puyytt
Dziewczynko wiesz co to jest kontuzja zarwania wiązadeł?

Jeżeli masz takie samo poczucie humoru jak autor to współczuje.
02 Kwietnia 2011, godzina 00:12
~Puyyt
Dziewczynko wiesz co to jest kontuzja zarwania wiązadeł?

Jeżeli masz takie samo poczucie humoru jak autor to współczuje.
02 Kwietnia 2011, godzina 00:12
~Asia
ale pieprzenie, zalozyc sie moge ze redaktor nie mial nic zlego na mysli i nie jego intencja jest azeby zyczyc Pestce lub komukolwiek czegos zlego... tak, jest sie z czego smiac, gdyz to jest prima aprilis. a porownywanie gwaltu do kontuzji jest badzo duzym nietaktem... puknij sie w leb
01 Kwietnia 2011, godzina 22:33
~Puyyt
Żart bardzo prymitywny i głupi.

Ale skoro autor ma takie poczucie humoru to może będzie się śmiał też i z tego:

Wiadomość
Brutalny gwałt na ...- letniej kobiecie. Podane imię i nazwisko. Tak się składa, że jest to dziewczyna, żona autora żartu o Pestce.

Śmieszne?
Jest Prima Aprilis.
To można się śmiać?
01 Kwietnia 2011, godzina 20:41
~kjk
kjjk
01 Kwietnia 2011, godzina 20:38
Żart musi mieć odrobinę wdzięku, musi śmieszyć i zaskakiwać. Ten jest "z metra cięty", niestosowny i żałosny
01 Kwietnia 2011, godzina 18:56
~ss
pestek grał od początku ,cała I połowę zmienił go Parzy

Pestka (46' Parzy),

Apropo żart niesmaczny !!
01 Kwietnia 2011, godzina 18:16
~Siema
Skoro to prawda to dlaczego tego niema na oficjalnej i nieoficjalnej stronie chojniczanki opisane?
01 Kwietnia 2011, godzina 17:31
~chojniczanin
Widziałem Pestusia z nogą w gipsie! To nie żart! Szkoda gościa
01 Kwietnia 2011, godzina 16:47
~ona
ściema pestuś jest cały i zdrowy :]]
01 Kwietnia 2011, godzina 16:18
~ps
Cholera prawda to czy ściema!!!!
01 Kwietnia 2011, godzina 15:54
~kibic
fajne zart prima aprilis!!!pach w chojniczance nigdy!!!pestka gral w sparingu i zszedl z zawodnikami normalnie!
01 Kwietnia 2011, godzina 15:48
~as
Wiem że to żart,ale gdyby była to prawda , cienki jest.
01 Kwietnia 2011, godzina 14:22
~baltic
Sławek Pach wrócił do Chojniczanki !!! W końcu gra zespołu będzie poukładana...! Bardzo cieszymy się z tej wiadomości!
01 Kwietnia 2011, godzina 14:14

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 382.00 394.00 DKKDKK 60.60 62.10
EUREUR 451.00 463.00 RUBRUB 4.85 5.70
CHFCHF 419.00 434.00 NOKNOK 41.20 42.70
GBPGBP 497.00 512.00 SEKSEK 43.40 44.90
Aktualizacja: 2020-10-27 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 387.00 391.00 DKKDKK 61.00 61.70
EUREUR 455.00 459.00 RUBRUB 4.85 5.70
CHFCHF 424.00 430.00 NOKNOK 41.70 42.50
GBPGBP 502.00 508.00 SEKSEK 43.90 44.70
Aktualizacja: 2020-10-27 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji?




Ceny paliw2020-10-21

E95 E98 ON LPG
BP 4.63 zł 4.89 zł 4.33 zł 2.19 zł
Circle K 4.53 zł - 4.28 zł 2.09 zł
Lotos Optima 4.55 zł - 4.35 zł 2.11 zł
MZK 4.57 zł 4.72 zł 4.36 zł 2.05 zł
Orlen 4.65 zł 4.99 zł 4.42 zł 2.14 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.