Piątek, 29 Maja 2020 | Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji ch24 na komórkę

Forum Ch24

żłobki w Chojnicach

odpowiedz

studentka

użytkownik

Czy wiecie może, gdzie w Chojnicach są żłobki ? W jakim wieku dzieci tam przyjmują ? Ile kosztuje taka opieka ? Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, proszę, piszcie.
Oceniono 2 razy 2

malajka

użytkownik

Wydaje mi się, że jest żłobek przy ulicy Młodzieżowej, są również punkty dziennej opieki ,,Tęczowe Misiaki" i ,,Smyk" dzieci są przyjmowane raczej od ok. 1,5roku a w żłobku chyba nawet od 6m-ca, ale nie jestem pewna.
Oceniono 3 razy 1

Ewaa

użytkownik

Witam. Odświeżę temat.
Czy w Chojnicach są prywatne żłobki,bo wiem,że do miejskiego dzieciątka nie zapiszę?? Poszukuję placówki,która przyjmnie pod opiekę 6-ścio miesięczne maleństwo. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie???
0

czuła84

użytkownik

A nie lepiej Ci dać takie maleństwo pod opiekę komuś w domu???
Żal takiego maluszka....... W domu ma spokój i jest na swoim miejscu a w żłobku??? Nie wiadomo kiedy przebrane, rozregulowany sen, nerwowe w obcym miejscu...
Oceniono 9 razy -3

Edyta

użytkownik

• studentka
W Chojnicach nie ma raczej prywatnych żłobków ( przynajmniej ja nic o tym nie wiem, a też mam małe dziecko, więc interesuję się tymi sprawami ). Jest tylko żłobek publiczny na ulicy Młodzieżowej, ale zgłoszenia były przyjmowane do końca kwietnia, więc teraz już na pewno nie ma szans, żeby się dostać. Oprócz tego są punkty dziennej opieki. Na Świętopełka przyjmują dzieci od roku, a w ,,Tęczowych Misiakach " ( na Mestwina ) od 13 miesięcy. Ciężko znaleźć opiekę dla 6-ścio miesięcznego dziecka,sama miałam ten problem
0

petunia

użytkownik

mgie przyjac takie malenstwo sama opiekuje sie corka 2 letnia wiec jestem w domu i przyjme malenstwo jesli pani chce
Oceniono 6 razy 4

niko

użytkownik

Witam, mam pytanie dotyczące żłobka przy ulicy Młodziezowej w chojnicach. Zastanawiamy się nad ich opieką nad naszmym pół rocznym synkiem.czy ktoś mógłby powiedzieć coś wiecej na temat tego żłobka?Proszę o jakieś informacje.
Oceniono 1 raz 1

kamyk17

użytkownik

Witam,

uzyskalam taka informację:
żłobki na terenie Chojnic będą otwarte przy ul. Tucholskiej 1A oraz przy ul.
Człuchowskiej 51. W każdym żłobku będzie mogło uczęszczać maksymalnie 15-
cioro dzieci. Placówki będą czynne w godzinach 7:00-17:00 od poniedziałku do
piątku poza dniami ustawowo wolnymi od pracy.
W kwestii opłat, opieka w żłobku jest bezpłatna, dzieci są również
ubezpieczone, rodzic ponosi koszty wkładu własnego ok. 10 zł /dzień
funkcjonowania żłobka, co wynosi ok 200-250 zł/ m-c.
Nabór do żłobków jeszcze trwa, zapraszam do pobrania z naszej strony dokumentów
rekrutacyjnych i wysłania ich pocztą tradycyjną do siedziby Fundacji w
Pucku:
Fundacja Pozytywne Inicjatywy
Puck 84-100
ul. Przebendowskiego 12

zlobki@pozytywneinicjatywy.pl
Oceniono 2 razy 0

pawelek2011

użytkownik

Weź sobie lepiej niańkę, moge dać nawet namiar na bardzo dobrą (wolna od września 2013) i wcale dużo nie bierze (moim zdaniem) Synuś to ją wręcz kocha
Oceniono 5 razy 3

arnika

użytkownik

do żłobka na Młodzieżowej chodziło kilkoro dzieci z bliskiego mi otoczenia, często je odbierałam.
Opieka jest rewelacyjna , ciocie bardzo dbają o maluchy.
tylko zapewne cięzko tam o miejsce
Oceniono 5 razy 5

ba$ka

użytkownik

odnośnie tych nowych bezpłatnych żłobków, wie ktoś może kto się tam tymi dziećmi będzie zajmował. Chciałam tam zapisać rocznego synka, ale mam wątpliwości. A na ich stronie nadal są zapisy.
0

nenek2006

użytkownik

W Chojnicach sa 2 bezpłatne żłobki na ulicę Tucholska jest nabór bo na Człuchowskiej juz sa dzieciaczki.
Sa one Fundowane przez Unię. Warto zobaczyć na ich stronę. Mają ładnie tam ponieważ byłam zobaczyc. Płaci się za wyżywienie.

EDIT
Sa Panie po pedagogice mają kwalifikacje i doświadczenie

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.04.23 20:43:24)

Oceniono 2 razy 0

kupiec

użytkownik

Bezpłatne okazały sie tylko w teorii...z tego co wiem większosć rodziców zrezygnowałą z tego żłobka bo otwarcie miało być w styczniu a nie w maju...zero informacji, zero kontaktu.
Żłobek bezpłatny ale wyżywienie min. 10zł dziennie czy dziecko chodzi czy nie, moje poszło w końcu do przedszkola bo ile mozna czekać???płące 330zł z wyżywieniem wiec niewielka różnica.Gdy nie chodzi nie płące za jedzenie.
Zresztą wiele jest niewiadomych w tych żłobkach, warto poczytać w necie...
Oceniono 6 razy 4

ccc

użytkownik

Proszę o opinie o nowych żłobkach (na ul. Tucholskiej i ul. Człuchowskiej), zastanawiam się, czy zapisać tam córeczkę?
Oceniono 2 razy 0

ccc

użytkownik

Podbijam temat, proszę o opinie o żłobkach z ul. Tucholskiej i Człuchowskiej
Oceniono 2 razy 2

chojnice51

użytkownik

żlobki, bardzo fajne Panie sa tam dla dzieci, Dyrektorka w porzadku wszytsko idzie zalatwic. Drogie Mamy bez obaw!! Opieka fachowa dodatkowo dostaje sie login i haslo i swoje dzieko mozna w domku na kamerze obserwowac co robi. POLECAM. koszt wyzywienia 13 zl dziennie, dieta dostosowana do potrzeb dziecka konsultowana z dietetykiem. I w dodatku brak oplaty za opiekę. przyjemne pomieszczenia, wszystko nowe.
0

honda230482

użytkownik

sa dwa nowe zlobki z unii europejskiej na czluchowskiej i tucholskiej, z tego co wiem to na czluchowskiej juz nie ma miejsc, a na tucholskiej sa jak masz pyt to napisz na mojego maila hondagryf@wp.pl
0

sylwia83

użytkownik

Czy zadowoleni są Państwo ze żłobków Pozytywnych inicjatyw??? jakie refleksje...złożyłam już wniosek o przyjęcie dziecka czekam na odpowiedź!Podoba się Państwu opieka i "klimat" owych żłobków
Odświeżam wątek...
dziękuję za wszelkie informacje
Oceniono 1 raz 1

patric82

użytkownik

Moja znajoma mówiła, że chciałaby otworzyć punkt taki dla maluszków (założyć własną działalność jako niania) i przyjąć około 5-8ki dzieci w wieku od roku, półtora do lat 3... oczywiście w lokalu do tego przystosowanym.. co o tym powiecie? Pytała się ona o moje zdanie, ale mi jako facetowi bez dzieci ciężko powiedzieć...
Będę wdzięczny za wasze opinie.
Oceniono 1 raz 1

sylwia2e

użytkownik

Witam! Moje dziecko uczeszcza do jednego z unijnych Żłobków. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, dziecko chętnie chodzi, panie są miłe i kompetentne. Jedzenie bardzo dobre, na tablicy wisi rozpiska z jadłospisem na cały tydzień. Pomieszczenia bardzo ładnie urządzone, wszystko dostosowane do potrzeb dzieci, bezpieczne i kolorowe. Osobna sypialnia z łożeczkami dla mniejszych dzieci i z leżaczkami dla większych. Jedyną opłata jest wyzywienie w kwocie 13 zł dziennie i jest to opłata stała, nieważne czy dziecko chodzi cały miesiąc czy nie. Jedyne co jest minusem tego miejsca, to tylko to, ze nie dostaja sie tam wszyscy co chca, tylko osoby ktore spelniaja okreslone warunki. Mam nadzieje ze chociaz troche rozjasnilam temat!! A i z tego co mi wiadomo to sa jeszcze wolne miejsca w obu zlobkach. Pozdrawiam
Oceniono 1 raz 1

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 394.00 411.00 DKKDKK 58.80 60.30
EUREUR 439.00 451.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 410.00 425.00 NOKNOK 40.10 41.60
GBPGBP 485.00 500.00 SEKSEK 41.30 42.80
Aktualizacja: 2020-05-29 17:19
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 397.00 411.00 DKKDKK 59.20 59.90
EUREUR 442.00 446.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 412.00 423.00 NOKNOK 40.60 41.30
GBPGBP 491.00 497.00 SEKSEK 41.90 42.60
Aktualizacja: 2020-05-29 17:19
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy stosujesz się do obostrzeń związanych z koronawirusem?

Ceny paliw2020-05-29

E95 E98 ON LPG
BP 4.15 zł 4.51 zł 4.14 zł 1.72 zł
Circle K 4.1 zł - 4.09 zł 1.63 zł
Lotos Optima 4.1 zł - 4.1 zł 1.63 zł
MZK 4.06 zł 4.16 zł 4.06 zł 1.63 zł
Orlen 4.15 zł 4.41 zł 4.14 zł 1.68 zł
PKS 4.04 zł - 4.04 zł 1.61 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij