Wtorek, 18 Września 2018 | Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława | Pogoda: 21°C, 1015 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

żłobki w Chojnicach

odpowiedz

ollli91

użytkownik

Podbijam temat! Orientuje się ktoś czy w trakcie roku jest możliwość że gdzieś przyjmą dziecko do żłobka? A może gdzieś oprócz tu podanych otworzyli nowy żłobek?
Oceniono 3 razy -3

Piotrek21150

użytkownik

Oceniono 15 razy -13

sylwia2e

użytkownik

Bez przesady!! Co niektorzy chyba nie maja pojecia o złobkach Pozytywne Inicjatywy, skoro wypisuja tutaj takie bzdury! Fakt, ze placi sie za wyzywienie za caly miesiac niezaleznie od tego czy dziecko jest czy nie. Poza tym innych oplat nie ma. Ale jedzenie jest za to bardzo dobre, przywoza je 2x dziennie i jest w pelni dostosowane do dzieci. A jesli chodzi o przyprowadzanie dziecka, jak jest chore to chyba nie trzeba nikomu wyjasniac, ze dziecko chore powinno siedziec w domu... A nie byc przywozone do zlobka i zarazac inne dzieci. Oczywiscie wiekszosc sie do tego nie stosuje, a potem jeszcze smie wystawiac takie opinie na forach. Wedlug mnie zlobki te sa swietne, super wyposazone, maja bardzo dobra, wyszkolona opieke. Nie mam nic do zarzucenia.
Oceniono 9 razy 7

aguś

użytkownik

żłobki unijne to rzeczywiście ściema,nieprawdą jest,że każde dziecko może się tam dostać,złożyłam wniosek do Pucka prawie rok temu,nie dość,że nie dostałam wcale odpowiedzi,to sama musiałam się do nich dodzwonić. Okazało się,że do takiego żłobka może dostać się dziecko rodziców,bądz rodzica nie pracującego,poszukującego pracy :-) to dla mnie ŚMIESZNE!!!A jak już rodzic dostanie pracę,to musi zwolnić miejsce innemu dziecku. Taką informację otrzymałam od Pani z Pucka. W tym kraju nic nie pomagają rodzinom,jak można pójśc do pracy jak nie mamy nawet opieki nad dzieckiem. Nianie ok,ale niestety są o wiele,wiele droższe od przedszkoli i żłobków. Mnie nie stać na nianie przy pensji najniższej.
Oceniono 7 razy -3

basta

użytkownik

Witam. JA osobiście nie polecam żłobków z fundacji totalny nieład ,taki panuje na ul Człuchowskiej panie tylko dobrze"paznokcie malują" masakra lepiej wynająć dobrą opiekunke
Oceniono 10 razy -2

chojnice51

użytkownik

ludzie ale bzdury piszecie !!!! jak sie dostanie prace to wcale nie trzeba zabierac dziecka ze zlobka co za bzdura!! my z mezem oboje pracujemy na ta chwile i jakos nikt nie kazal nam dziecka zabrac ze zlobka, jak ktos nie ma pojecia to lepiej niech sie nie odzywa i bzdur nie plecie, rodzice pracujacy tak samo moga skladac wnioski jak i ci co nie pracuja, a przyjmuja jak jest miejsce to chyba logiczne... mentalnosc polaczkow co by kto nie zrobil to jest zle!!!! wieczne narzekanie i marudzenie, wezcie sie ogarnijcie, a jak na forum wypowiadaja sie sami bogacze to neich seobie opiekunki najma a nie pierdoly pisza
Oceniono 4 razy 4

alex

użytkownik

Witam.Odświeżam temat.Może jakieś opinie o żłobku na człuchowskiej,tucholskiej..?Może jest jakiś inny,którego polecacie?
Oceniono 1 raz 1

Ekarwat

użytkownik

Witam, mój synek chodził do żłobka na Tucholskiej przez rok! Jestem bardzo zadowolona z wszystkiego, z opieki, diety, organizacji czasu dzieci,czystości, Panie są naprawde troskliwe, miłe, Ja osobiście bardzo polecam. Jedyne co tam jednak opieka kosztuje, synek chodził w zeszłym roku, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z opłatami. Prosze nie wierzyć w te wszyskie bzdury co piszą o tych żłobkach! Z dyrektorką idzie załatwic wszystko. Pozdrawiam.
Oceniono 6 razy 2

olga1-90@wp.pl

użytkownik

Odradzam żłobek przy ul.Tucholskiej. Absolutny brak zainteresowania się dziećmi przez panie opiekunki. Jeżeli dziecku już tam jest to radzę oglądać monitoring ( jest taka możliwość).Pozdrawiam.
Oceniono 6 razy 0

karo...

użytkownik

Jeżeli jest tam monitoring to chyba rodzice wiedzą o tym i mogą sobie podpatrywać co się dzieje z dzieciaczkami .Ciekawe czy piszę to osoba która miała lub ma tam dziecko czy kompletnie nie mająca o tym bladego pojęcia!!!,bo ja dwa lata prowadziłam tam synka i jakoś zawsze wiedziałam że w każdej chwili wszystko jest jawne na wizji i byłam spokojna o swojego skarba !!!!W przyszłości gdy na świecie pojawi się kolejna dzidzia to z pewnością oddam je w ręce Pań z Tucholskiej!!!!
Oceniono 4 razy 0

klon

użytkownik

Żłobek na czluchowskiej,porażka. Mozna sobie poczytac na chojnice.com co się wydarzyło w tym żłobku wczoraj. Cierpi teraz dziecko. Może w koncu ktoś zrobi porządek z tymi prywatnymi zlobkami i przedszkolami.

EDIT
Odnośnie monitoringu to wiecznie nie działa .

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2016.10.19 22:32:46)

Oceniono 5 razy 1

knkl1994

użytkownik

Witam. Pragnę odświeżyć temat. Żłobek przy ul. Człuchowskiej. Jakie mają Państwo doświadczenia? Zarząd się podobno zmienił.

Ostatnio edytowany przez knkl1994 (2018.09.10 10:16:58)

0

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 363.00 375.00 DKKDKK 56.70 58.20
EUREUR 424.00 436.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 375.00 390.00 NOKNOK 44.10 45.60
GBPGBP 475.00 488.00 SEKSEK 40.40 41.90
Aktualizacja: 2018-09-18 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 367.00 371.00 DKKDKK 57.00 57.70
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.10 5.90
CHFCHF 378.00 385.00 NOKNOK 44.50 45.20
GBPGBP 479.00 484.00 SEKSEK 40.80 41.50
Aktualizacja: 2018-09-18 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

21 października, to termin wyborów samorządowych, w których wybierać będziemy przedstawicieli do rad i włodarzy. Czy zamierzasz wziąć udział w głosowaniu?

Ceny paliw2018-09-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.25 zł 5.61 zł 5.08 zł 2.36 zł
Circle K 5.25 zł 5.55 zł 5.08 zł 2.36 zł
Lotos Optima 5.27 zł - 5.1 zł 2.41 zł
MZK 5.2 zł 5.49 zł 5.03 zł 2.36 zł
Orlen 5.22 zł 5.47 zł 5.05 zł 2.36 zł
PKS 5.22 zł - 5.05 zł 2.36 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij