Czwartek, 17 Października 2019 | Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora ch24 na komórkę

Forum Ch24

Dobry dentysta w Chojnicach???;)

odpowiedz

RademenesAbi

użytkownik

Witam poszukuję dentysty w naszym kochanym mieście Chojnice, który nie partaczy roboty. Szukam dentysty, który potrafi wyleczyć ząb a nie pieprzy roboty jak słynna Pani D. z ośrodka zdrowia na Kościerskiej. Jeżeli ktoś zna dentystę, który jak zrobi ząb to potem nie umiera się z bólu przez miesiąc wysłuchując że tyle może po leczeniu boleć to proszę o kontakt. dzięki wielkie
Oceniono 2 razy 0

dalton

użytkownik

Pani Kowalska jest bardzo dobra .Polecam.
Oceniono 61 razy 43

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Pani Renata Litwin na Piłsudskiego. Jako jedyna przyjęła mnie na cito z silnym bólem. Pozostali, do których dzwoniłam i płakałam do słuchawki kazali czekać kilka dni, a jeden nawet stwierdził, że nie da się szybciej jak za miesiąc.

Od tej pory, w razie konieczności, chodzę tylko do niej. Wyleczyła mi wszystkie zęby, z którymi cokolwiek było nie tak. Nie jest może najtańsza, ale za to dobrze dba o pacjenta i wie co robi.
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 169 razy 9

RademenesAbi

użytkownik

O Pani Litwin czytałam już komentarze i tych pozytywnych jest niewiele nie wiem czy ryzykować ajć. A boli boli!!!!
Oceniono 31 razy 15

RademenesAbi

użytkownik

Dalton?? A Pani Kowalska jak ma na imię bo szukam i znalazłam tylko Kowalskiego stomatologa
Oceniono 18 razy 10

motylek87

użytkownik

Oceniono 66 razy -42

RademenesAbi

użytkownik

ja nie mogę właśńie wyjechać poza miasto
sęk w tym ze mam maluszka i sama z nim jestem musze się tak umówić aby niania mogła przyjść kurczaki a ani Litwin jest ugodowa co do terminów?? I jak cenowo wygląda leczenie kanałowe??
Oceniono 10 razy -6

dalton

użytkownik

Pani Daria Kowalska ul.Angowicka 4 tel:052 397 91 38 kom. 602 74 26 69
Oceniono 50 razy 30

pcnetcom

użytkownik

Oceniono 59 razy -27

mirek

użytkownik

A ja chodzę do Janikowej
Oceniono 27 razy 7

Gratia

użytkownik

Oceniono 39 razy -13

RademenesAbi

użytkownik

Dzięki wielkie za odzew chyba zasilę portfel Pani Kowalskiej choć Pani Litwin łatwiejsza w umówieniu ten azot hmm ja potrzebowałabym chyba gazu rozweselającego albo pawulonu Dzięki jeszcze raz wszystkim Agata
Oceniono 37 razy 31

konceptual

użytkownik

Rademenes, podtlenek azotu - tlenek diazotu, jeśli chodzi o ścisłość, to właśnie jest gaz rozweselający. Więc dobrze trafiłaś.

Pankuronium sobie daruj, to się nadaje do intubacji, a poza tym mimo pełnej świadomości przez jakieś 40 minut byś się nie mogła nawet podrapać.

Pozdrawiam.
Oceniono 23 razy 17

czarna

użytkownik

Oceniono 64 razy -28

Sasklacz

użytkownik

• Krzysiu
Pan Wierzgacz - widać że im się po prostu "chce"
"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."
Oceniono 27 razy -5

rewers.1

użytkownik

• sławek
Gzie on przyjmuje i ile bierze, bo moj syn uszkodził- ukruszył sobie jedynkę a ostatni raz u dentysty był jak miał 5 lat i to jeszcze nie dał sobie nawet zajżeć do buz.i Teraz jest trochę starszy ale reakcja może być podobna
Oceniono 6 razy 2

graphi21@wp.pl

użytkownik

Moja opinia na temat Pana Wierzgacza: byłem z usług tego Pana bardzo niezadowolony. Za leczenie dwóch zębów zapłaciłem 940zł (to jeszcze było do zniesienia - wiadomo leczenie kanałowe kosztuje) niestety już po roku musiałem je leczyć u innego dentysty od nowa. Mała dziura to wydatek rzędu 150-200zł. Przynajmniej mnie tak kasował - może byłem wyjątkiem. Szczerze odradzam ale oczywiście to tylko moja opinia i nikt nie musi jej wysłuchać. Obecnie jestem zadowolony z innego dentysty ale nie napisze jakiego ponieważ to nie ma być reklama tylko prawdziwa opinia.
Rafał
Oceniono 14 razy 4

Sasklacz

użytkownik

• Krzysiu
Gzie on przyjmuje i ile bierze, bo moj syn uszkodził- ukruszył sobie jedynkę a ostatni raz u dentysty był jak miał 5 lat i to jeszcze nie dał sobie nawet zajżeć do buz.i Teraz jest trochę starszy ale reakcja może być podobna

pomiędzy jyskiem a media expert
Wiztyta "zapoznawcza" czyli taka gdzie lekarz sprawdza co się dzieje jest darmowa - można spróbowac jak syn zareaguje na dentyste.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."
Oceniono 11 razy -1

joda24

użytkownik

W tych blokach z tyłu, tam jest jakaś tablica i kto to jest - bo zęby mają to do siebie że jak się je rozwierci to później już może być tylko gorzej. Słyszałam o dentystce na prochowej że jest delikatna?
Oceniono 7 razy -5

Sylwia7976

użytkownik

• Sylwia
Oceniono 71 razy -21

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 396.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.80 6.90
CHFCHF 383.00 398.00 NOKNOK 41.50 43.00
GBPGBP 489.00 502.00 SEKSEK 38.70 40.20
Aktualizacja: 2019-10-16 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 387.00 392.00 DKKDKK 56.80 57.50
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 5.90 6.70
CHFCHF 385.00 393.00 NOKNOK 41.70 42.40
GBPGBP 493.00 499.00 SEKSEK 39.00 39.70
Aktualizacja: 2019-10-16 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Ceny paliw2019-10-08

E95 E98 ON LPG
BP - - - -
Circle K - - - -
Lotos Optima 4.87 zł - 4.89 zł 1.87 zł
MZK 4.87 zł 5.17 zł 4.89 zł 1.97 zł
Orlen 4.9 zł 5.2 zł 4.92 zł 1.86 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij