Czwartek, 17 Października 2019 | Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora ch24 na komórkę

Forum Ch24

Dobry dentysta w Chojnicach???;)

odpowiedz

Alicja Remus

użytkownik

Ja mam ogromne problemy z zębami od dziecka. Od dłuższego czau chodzę do Pani Justyny Kwaśnej {przychodnia Nowa} i jestem bardzo zadowolona. Ceny w granicach rozsądku. Bardzo kompetentna osoba.
Oceniono 33 razy -7

egg

użytkownik

ja polecam Pana Graczyka, korzystam z Jego usług bardzo długo i jestem bardzo zadowolona
Oceniono 38 razy 26

Anaszka

użytkownik

Najbardziej polecam Panią Darię Kowalską Do Pani Litwin można się szybko dostać, bo nie ma dużo pacjentów. Zresztą u niej była moja mama i brat. Mamie tak spartaczyła zęba (śle wyczyszczony), że bolał i po czasie nie dało się nic zrobić, musiała wyrwać. Dobrze, że ten w tyle. Bratu też spartaczyła z przodu zęba, ale całe szczęście odbyło się bez wyrwania, bo Pani Kowalska go uratowała. Tak, więc brak możliwości dostania się do dentysty raczej o czymś świadczy
Oceniono 182 razy 22

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Anaszka, bardzo łatwo przychodzi Ci pomawianie. Nie przeczę, że mogła Pani Litwin coś zrobić nie tak, podobnie, jak wielokrotnie słyszałam niepochlebne opinie o p. Kowalskich i prawie każdym innym dentyście czy dowolnym innym medyku. To, czy taka praca będzie wykonana dobrze zależy od baaaardzo wielu czynników, sporo z nich to osobnicze cechy pacjenta (choćby w anatomicznej budowie zębów i dziąseł).

Pani Litwin onegdaj była JEDYNĄ dentystką, która przyjęła mnie z potwornym bólem na cito między pacjentami (których wówczas była pełna poczekalnia). Wszyscy inni stomatolodzy, do których wówczas dzwoniłam, włącznie z Kowalskimi próbowali zapisać mnie "na przyszły tydzień najszybciej" (a była bodaj środa) mimo niewyobrażalnego cierpienia. Wówczas R. Litwin pomogła mi wzorowo, później wymieniałam u niej jeszcze dwie stare plomby amalgamatowe. Bez bólu, profesjonalnie, mijają trzy lata i zero problemów.

Obecnie natomiast mogę polecić jeszcze panią Kaszubowską. Ma specyficzny sposób bycia i dużo mówi, ale swój fach zna dobrze. Do tego zapewnia gwarancję, z której zdarzyło mi się skorzystać. Gdy wypełnienie z ubytku wypadło, nowe zostało założone bez dodatkowej opłaty i jak dotąd trzyma solidnie. ;-)

Ostatnio edytowany przez sabaka (2013.10.05 20:39:53)

Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 150 razy 16

Anaszka

użytkownik

A co sabaka powiesz na to, że Pani Litwin chciała mi wyrwać ząb, bo twierdziła, że nic nie da się z nim zrobić. Dobrze, że postanowiłam zasięgnąć jeszcze opinii, bowiem Pani Daria Kowalska mi go odbudowała. Nawet nie musiałam jeździć do szpitala na rentgen, ponieważ posiada u siebie w gabinecie. I tylko dzięki niej nie jestem bezzębna To, co że nie z przodu, ale zawsze mam jeden ząb więcej.

EDIT
Ach i zapomniałam dodać, że Pani Kowalska również daje gwarancję i nigdy zarówno ja, jak i moja rodzina nie musieliśmy z niej korzystać Dlatego jak najbardziej szczerze polecam Panią Darię Kowalską, która zna się na swojej pracy.
Za plus również uważam to, że praktycznie w ogóle przy swojej pracy nie mówi (tylko się pyta, czy wszystko w porządku), a robi swoje. Zresztą po co mi trajkoczący o pierdołach stomatolog, kiedy i tak nie dam rady odpowiedzieć A ploteczki o kimś uważam za zbędne.

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.10.06 02:16:19)

Oceniono 174 razy 26

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Ależ jesteś małostkową, złośliwą i zakompleksioną istotą, Anaszko. Obrażasz (nie tylko "się", pomawiasz, unosisz i krytykujesz.

To, że R. Litwin chciała usunąć ząb, który w jej mniemaniu był już zbyt zniszczony, żeby go ratować, nie przesądza o jej złej wierze czy nieprofesjonalnym podejściu. Może, gdybyś upubliczniła swoją dokumentację medyczną z tego przypadku można byłoby powiedzieć więcej, ale Ty wolisz pustą krytykę. P. Kowalska "odbudowała" Twój ząb i fajnie. Zobaczymy teraz jak długo z nim pochodzisz. Zobaczymy, czy nie pojawią się złogi ropne lub neuralgie, a to nie aż tak dziwne w zębach "nie aż tak z przodu"... a może akurat będzie dobrze, czego Ci mimo wszystko życzę.

Każdy specjalista bierze odpowiedzialność za swoją pracę. R. Litwin w tym przypadku nie chciała wziąć odpowiedzialności za leczenie, które zapewne uważała za bezcelowe. Takie miała święte prawo, tak jak Ty miałaś prawo do drugiej opinii. Czy jesteś w stanie zmieścić to w swoim rozumku?

Jeśli natomiast chcesz licytować się na to "który dentysta ma lepszy sprzęt" polecam odwiedzić p. Szostakowskiego w Człuchowie czy Słupińskiego w Chojnicach.
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 144 razy -6

mmm26

użytkownik

LUX -DENT na gdanskiej !!!bez bólu fachowo!!!polecam dr LEWANDOWSKA
Oceniono 62 razy -6

Anaszka

użytkownik

Nie wiem, ale może nie zauważyłaś sabako, ale opisałam własny i rodziny przypadek. I jak słusznie zauważyłaś, mam prawo, tak jak i Ty, do wyrażania własnej opinii. Skoro wyrażanie własnej opinii uważasz za pomówienia, to naprawdę, ale z Tobą jest coś nie tak. Wybacz, ale nie będę chwalić kogoś, kto "spartaczył" sprawę. Ponadto uważając, że może mamy genetycznie coś nie tak z zębami lub z dziąsłami, utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że wybraliśmy bardzo dobrego stomatologa w Chojnicach, ponieważ tylko Pani Kowalska potrafi nam pomóc.
Ach i dziękuję , nie musisz się martwić o mój odbudowany ząb, gdyż od ponad dziesięciu lat (2002 r.), odpukać, nic się z nim nie dzieje i wygląda nadal jak nowy.

Jeśli już mamy chwalić, to dwie znajome jeszcze chwalą Panią Janik . Natomiast z dziećmi chodzą do Pana (nie znam nazwiska) na ul. Wysoką.
Oceniono 153 razy 27

malenka2511

użytkownik

• g.
Oceniono 44 razy -16

sisi6

użytkownik

Polecam p. Graczyka, wg mnie najlepszy dentysta. Nie idzie na ilość a na jakość. Kiedys z braku miejsc zmuszona byłam skorzystać z usług p.J. plombę założyła w expresowym tempie 15 min, po roku i tak musiałam poprawiać u p. Graczyka.
Oceniono 34 razy 26

nati25

użytkownik

Oceniono 33 razy -23

mmm26

użytkownik

Oceniono 43 razy -25

AntyDebil

użytkownik

• ZANIM NAPISZESZ COKOLWIEK sprawdź czy temat już był!
Nie ma dobrych dentystów,to są sadyści
PRZYCISK "szukaj" JEST PRAWDZIWĄ SKARBNICĄ WIEDZY
Oceniono 54 razy 14

tom20010

użytkownik

Oceniono 96 razy -62

majster2

użytkownik

Jeżeli uważacie ze p litwin jest ok to nie wiem o co chodzi bo ja uwazam ze jest tylko dobra do brania kasy bo z leczeniem bywa juz duzo gorzej .
Oceniono 58 razy 28

Anaszka

użytkownik

Sabaka piszesz jak dentysta, gdyż operujesz stomatologiczną terminologią np. "Zobaczymy, czy nie pojawią się złogi ropne lub neuralgie, a to nie aż tak dziwne w zębach..." Czyżby Pani Litwin??? lub ktoś z rodziny źle znoszący krytykę Proszę przystopować samouwielbienie nie jest Pani idealna, gdyż nie ma ludzi idealnych No i widzę, że ktoś się w weekend nudził Dziękuję, że stwierdzasz, iż posiadam rozumek, bo Ty chyba ... tylko orzeszek (bez obrazy).

Przepraszam, ale nie polecę i nie nazwę profesjonalistą osobę, która przez to, iż źle oczyściła ząb przed zaplombowaniem, doprowadziła do potwornego bólu i usunięcia zęba :/

EDIT
Skoro jestem oskarżana o pomówienia, przedstawiam rekomendacje innych osób (nie moje) odnośnie Pani Litwin Renaty znajdziecie na stronie.

Przyjemnej lektury

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.10.21 20:08:06)

Oceniono 71 razy 49

michalbch

użytkownik

Naprawdę polecam LUX-DENT na gdańskiej bardzo miła obsługa ,nie ma problemu z przyjęciem, zrobią nawet to co dla innych stomatologów wydawało się niemożliwe a ceny za to samo płaciłem u kogoś innego dużo więcej więc mam porównanie , wiadomo nikt za darmo nie zrobi chyba że na kasę chorych z marnej jakości materiałów .
Oceniono 49 razy -7

orchidea

użytkownik

Witam. Widzę ze ostatnio komentowane 2013 teraz mamy 2015 rok... Czy ktoś poleca dobrej i taniej dentysty? A co myślicie Dentysta z ul. Prochowej?
Oceniono 16 razy -6

AOAA

użytkownik

Korzystam od lat z usług Państwa Kowalskich, w tym momencie przeniosłem się do Pana Kowalskiego, który ma obecnie swój gabinet w kamienicy-róg człuchowskiej i pokoju toruńskiego.

Ze swojego zaniedbania i braku czasu nie byłem na żadnej kontroli u dentysty przez około 2,5 roku, jakiś miesiąc temu nareszcie znalazłem czas i zrobiłem sobie "przegląd" i byłem zaskoczony, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Przez lata korzystałem z usług chyba wszystkich możliwych dentystów w chojnicach i z doświadczenia wiem, że nie warto oszczędzać i cieszyć się z 10 zł więcej w kieszeni skoro robota jest marnej jakości. Cennik Pana Kowalskiego nie należy do najniższych, ale z dentystą jest jak z dobrym mechanikiem...

Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z usług kilku dentystów by móc obiektywnie wybrać najlepszego
Oceniono 50 razy 0

orchidea

użytkownik

och AOAA dziękuję za szybki odp
Wspomniano ze nie należy do najniższy to ile bierze? Nie chcę jak mi zrobi a przy sobie 50 zł i powie 150 zł,uuuffff

Ostatnio edytowany przez orchidea (2015.07.29 20:53:17)

Oceniono 10 razy 4

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 384.00 396.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.80 6.90
CHFCHF 383.00 398.00 NOKNOK 41.50 43.00
GBPGBP 489.00 502.00 SEKSEK 38.70 40.20
Aktualizacja: 2019-10-16 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 387.00 392.00 DKKDKK 56.80 57.50
EUREUR 426.00 430.00 RUBRUB 5.90 6.70
CHFCHF 385.00 393.00 NOKNOK 41.70 42.40
GBPGBP 493.00 499.00 SEKSEK 39.00 39.70
Aktualizacja: 2019-10-16 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Ceny paliw2019-10-08

E95 E98 ON LPG
BP - - - -
Circle K - - - -
Lotos Optima 4.87 zł - 4.89 zł 1.87 zł
MZK 4.87 zł 5.17 zł 4.89 zł 1.97 zł
Orlen 4.9 zł 5.2 zł 4.92 zł 1.86 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij