Czwartek, 04 Czerwca 2020 | Imieniny: Christy, Helgi, Karola ch24 na komórkę

Forum Ch24

MECHANIK-CHOJNICE

odpowiedz

black18

użytkownik

A powiedzcie mi mili ludzie coś o p. stenclu ?
Czy tylko ja mam negatywne zdanie o Nim odkąd przeniósł się na bytowską?
Znam ludzi którzy uparcie jeżdżą do Niego, z tym że są to majętni ludzie których stać na wyrzucanie po części pieniędzy w błoto(...) Ja osobiście na bytowskiej byłem raz, zapłaciłem 500 zł za NIC bo po 2 dniach problem wrócił, a reklamacje tam kosztują jak normalne naprawy(...)
Oceniono 44 razy 30

red25

użytkownik

Ja na temat Stencla mam jedno zdanie czy zlokalizuje usterkę czy też nie skasuje pieniądze sam tego doświadczyłem gdy pojechałem z moim samochodem do niego skasował pieniądze a problem pozostał
Oceniono 48 razy 32

bartek151

użytkownik

No Ja byłem po raz 3 u tego samego mechanika i wykrył niby wade w samochodzie że jak mi gasł po gazowaniu go jak odpalam do wymiany jest parownik.. chyba pojadę do innego mechanika czy też to wykryje bo u niego to 250zł naprawa tego ; /
Oceniono 11 razy -5

udepi

użytkownik

na bytowskiej u stencla moja historia juz siev skonczyla, skasowal slono, wszystko co zrobili jego fryzjerzy, bo to nie sa mechanicy- zrobili zle. wymienionych czesci nie pokazuje i nie daje. Na teren warsztatu nie wpuszcza z wiadomych celow. Osobiscie bardzo odradzam ten warsztat.
Oceniono 44 razy 28

Romeck

użytkownik

Witam! Slyszałem ze na osiedlu kolejowym ktos naprawia reflektory samochodowe... Ma ktoś jakiś namiar?

Ostatnio edytowany przez Romeck (2013.12.16 20:25:25)

Oceniono 7 razy -7

black18

użytkownik

Chodzi o tego od klejenia wszelkich plastyków ?
Jak z 14 lutego wjedziesz w pomorską to będziesz widział, przed ostatni dom po prawej z tych "bliźniaczych" bo później jest ten plac ze sklepami. Z 50 m od głównej.

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.12.18 08:54:01)

Oceniono 9 razy -3

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Tylko, jak coś zawieziesz do zrobienia to ustalając cenę dopytaj, spisz umowę, weź świadka, nagraj na dyktafon lub cokolwiek innego bo inaczej przy odbiorze może się okazać, że ZNACZNIE urośnie. ;-)
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 12 razy 0

gaan

użytkownik

• J-y
Mam znajomego, zawsze mi naprawia auto/auta kiedy kupie nowe, albo gdy obecne się popsuje.
Chłopak jest naprawdę uczciwy. Myślę, ze mogę Go polecić. Jeśli potrzebne namiary, proszę o info na priv.
Oceniono 9 razy -5

gaan

użytkownik

• J-y
Szukam fachowca, który dobrze i w miarę rozsądnie wyceniając, założy central z pilotem do Corsy C - 2 drzwi+klapa/tył. Poradzicie kogoś sprawdzonego ?
Oceniono 8 razy -8

moto_max

użytkownik

• Wojtek
Oceniono 10 razy -10

gaan

użytkownik

• J-y
Ok, dzieki, zapytam.
Oceniono 6 razy -6

gaan

użytkownik

• J-y
Jeszcze uzupełnienie do zapytania o centalny... w jakich godzinach ma czynne ten elektryk na Bytowskiej ?

EDIT
Jest też nowy warsztat samochodowy na Findera 11, gościu solidny i skrupulatny a co ważne nie drogi i nie musiałem długo czekać. Poleciłem go już znajomym i byli też z niego zadowoleni. Najlepiej się umówić z nim telefonicznie bo warsztat jest co prawda żółty ale ja trafiłem za drugim razem -513155812. Naprawdę polecam tego fachowca.

Hejka, to jakiś prywatny / garażowy mechanik ?

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2014.01.14 21:53:57)

Oceniono 6 razy -6

szodan

użytkownik

Miałem Opla Astrę II naprawianą przez mechanika ustalił przyczynę i 3-razy do tego tematu podchodził i nie naprawił. Teraz MAZDĘ 3 na komputerze wyświetlił mu się błąd czujnik stukowy. Za kilka dni przyjechałem na wymianę. Po odebraniu samochodu przejechałem się 10 kilometrów, a tam przewód paliwowy nie był dobrze wsadzony i spora część paliwa poleciała na silnik. Od razu było czuć w kabinie. Szczęście w nieszczęściu, że auto się nie zapaliło, albo ja nie zginąłem. Warsztat to AUTO-RETRO nie polecam
Oceniono 14 razy -2

Kinia1972

użytkownik

A ja byłam ostatnio w serwisie jak się jedzie na dworzec, trzeba skręcić w prawo,obok salonu lamp.
Jestem tak zadowolona, bo facet nie dosyć, że naprawił mi auto po godzinach to skasował mi prawie połowę mniej niz inny mechanik w Chojnicach ,u którego auto stało cały dzień a i tak nie usunął usterki do końca. Nie chcę podawać nazwy tego,z którego nie jestem zadowolona, ale szczerze polecam warsztat AUTO-REN - niestety nie znam nazwy ulicy, ale mam nr telefonu: 504-463-115 Facet miły, konkretny i chyba zna się na tym co robi. W każdym razie autko od tygodnia jeździ tak jak powinno. Tak więc jestem naprawdę zadowolona i uznałam,że warto kogoś takiego polecić,
Oceniono 7 razy -5

Dagii

użytkownik

• Dagmara Wożała
A mechanik na Derdowskiego...? Macie z tym zakładem jakieś doświadczenia?
Oceniono 10 razy -6

sprawiedliwy

użytkownik

A ja byłam ostatnio w serwisie jak się jedzie na dworzec, trzeba skręcić w prawo,obok salonu lamp.
Jestem tak zadowolona, bo facet nie dosyć, że naprawił mi auto po godzinach to skasował mi prawie połowę mniej niz inny mechanik w Chojnicach ,u którego auto stało cały dzień a i tak nie usunął usterki do końca. Nie chcę podawać nazwy tego,z którego nie jestem zadowolona, ale szczerze polecam warsztat AUTO-REN - niestety nie znam nazwy ulicy, ale mam nr telefonu: 504-463-115 Facet miły, konkretny i chyba zna się na tym co robi. W każdym razie autko od tygodnia jeździ tak jak powinno. Tak więc jestem naprawdę zadowolona i uznałam,że warto kogoś takiego polecić,

Musisz być naprawdę wniebowzięta skoro specjalnie po to zakładasz konto.....
Oceniono 16 razy 6

rycerz

użytkownik

mechanik na derdowskiego spoko ale ten co jest po srodku kolo zakladu z rybami ma pojecie chlopak tym co robi.
Oceniono 11 razy -5

janek11111

użytkownik

Kto zna sie na tlumikach i szybko dzis mi go pospawa naprawi...ma ktos nr do jakiegos...zalezy mi na czasie...
Oceniono 7 razy -5

mondzia30

użytkownik

Dagii,na Derdowskiego kolo Zakładów Mięsnych mechanika mogę ci polecić,jedyny w swoim fachu,solidny,ja u niego zawsze naprawiam samochody i zawsze byłam zadowolona,nazywa się Jaworski.
Oceniono 15 razy -1

buks

użytkownik

Który mechanik wstawi mi tłumik, który sam dostarczę? Ostatnia naprawa, a raczej wymiana skończyła się po pół roku, teraz, koniecznością kolejne wymiany. Jakiegoś sprawdzonego gościa potrzebuję. Wskażecie takiego?
Oceniono 7 razy -7

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 385.00 397.00 DKKDKK 58.50 60.00
EUREUR 436.00 448.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 402.00 417.00 NOKNOK 40.80 42.30
GBPGBP 484.00 499.00 SEKSEK 41.60 43.10
Aktualizacja: 2020-06-04 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 389.00 396.00 DKKDKK 59.00 59.70
EUREUR 440.00 445.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 405.00 415.00 NOKNOK 41.30 42.00
GBPGBP 489.00 496.00 SEKSEK 42.00 42.80
Aktualizacja: 2020-06-04 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Jak oceniasz zdalne nauczanie w czasach pandemii?

Ceny paliw2020-05-29

E95 E98 ON LPG
BP 4.15 zł 4.51 zł 4.14 zł 1.72 zł
Circle K 4.1 zł - 4.09 zł 1.63 zł
Lotos Optima 4.1 zł - 4.1 zł 1.63 zł
MZK 4.06 zł 4.16 zł 4.06 zł 1.63 zł
Orlen 4.15 zł 4.41 zł 4.14 zł 1.68 zł
PKS 4.04 zł - 4.04 zł 1.61 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij