Środa, 20 Listopada 2019 | Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała ch24 na komórkę

Forum Ch24

Wolny związek......

odpowiedz

pablito

użytkownik

Jak według was brzmi definicja "wolnego związku"........ No i co wogóle dla kogo to słowo oznacza w życiu?!
Oceniono 12 razy -4

black18

użytkownik

Nie istnieje coś takiego jak wolny związek - związek sam w sobie jest ograniczeniem i już momencie nazywania czegoś "związkiem" jesteśmy ograniczeni.
Oceniono 13 razy 5

Matiz

użytkownik

Dokładnie. Nie istnieje cos takiego jak wolny związek. Jesli ktos uważa cos takiego za fer, to albo nie jest pewien swoich uczuć, lub wogóle nie wie na czym polega prawdziwy związek (prawdopodobnie nigdy tego nie przeżył). A takie propozycje najcześciej padają ze strony naszej młodzieży 16-22 lata (przykład oczywiście) bo chcą sie wybawić i dawać na lewo i prawo, poprostu nie chcą byc uwięzione z kimś, niestety takie mamy czasy. Poprostu albo się kogos koch i chce sie byc z nim oddac sie mu w całości, zaufać itd, albo nie kocham kogoś i poprostu nie jestem z nim. A Wolny związek sam sobie nigdy nie istniał nie istnieje i nie bedzie istniał. A jezeli ktoś tak sadzi to poprostu nigdy nie poznał prawdziwego związku i szczerej miłości....takie jest moje zdanie.
Oceniono 12 razy 8

cacy

użytkownik

wolny związek to taki, kiedy ci mucha siada na żarciu a ty jedynie możesz ją odgonić.
Oceniono 7 razy 5

SAGE

użytkownik

• **SAGE**
http://zapytaj.onet.pl/Category/007,018/2,3813183,Co_to_znaczy_byc_w_Wolnym_Zwiazku.html

WOLNY ZWIĄZEK...powinno brzmieć: spotykanie w celu bzykania.
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną!
Oceniono 24 razy 22

franka

użytkownik

SAGE, poprawiłeś mi humor w tą brzydką niedzielę

WOLNY ZWIĄZEK=spotykanie na bzykanie
Oceniono 12 razy 10

tajemnicza

użytkownik

widzę że każdy jakos dziwnie rozumie pojecie wolnego zwiazku xd czemu ludzie a zwlaszcza kobiety (tez jestem kobieta) widza ten wolny zwiazek jako spotykanie tylko dla sexu? i oraz to ze facet sie ulatnia i dla niego to dobre wyjscie bo sie nami bawia.... wolny zwiazek to indywidualny uklad dwoch partnerow.... wiec to nie musi byc na zasadzie tylko sexu i to z wieloma partnerami. bylam w takim jednym zwiazku zwanym wolnym i uklad mielismy taki ze sex z innymi partnerami nie wchodzi w gre no jakos nie bede zbiarc syfu innych lasek no i normalne spotykanie sie i spedzanie milo czasu nie tylko w lozku...czyli w skrocie zwykly zwiazek ale bez przedstawiania sie rodzinie bez wyznawania milosci itd. i podstawa takiego zwiazku jest to aby to bylo z zaufana osoba a nie z ledwo poznanym facetem. i zrozumcie ze my kobiety tez mozemy sie bawic facetami nawet sobie nie zdajecie sprawy jak ich to boli jak my mamy wladze nad nimi i to oni sa na nasze skinienie;d ja sie juz o tym przekonalam i kurcze satysfakcja murowana;d oczywiscie nie wykorzystalam porzadnego faceta tylko zbyt pewnego siebie co sie pozniej okazalo wcale taki nie byl a to ja bylam gora a ona moja zabawka ;d przynajmniej jeden taki facet powinien byc w zyciu kazdej kobiety abysy mogly sie poczuc silniejsze a nie co chwile ryczaly do poduszki jak to bywa ;d
Oceniono 13 razy 5

kasiaxoxo

użytkownik

poczytaj sobie, ciekawy artykuł
wiele wyjaśnia https://injit.pl/czy-warto-wejsc-w-luzny-zwiazek/

Ostatnio edytowany przez kasiaxoxo (2019.10.17 13:09:29)

Oceniono 1 raz -1

stopa

użytkownik

Cześć, jestem Jowita i od dziś będę użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam
Oceniono 1 raz 1

finiii

użytkownik

Witam serdecznie wszystkich
Oceniono 1 raz 1

weraxo

użytkownik

pewnie... dlaczego by nie?
-----------------------
https://www.topkobiety.pl/
Oceniono 1 raz 1

alaala

użytkownik

Witam wszystkie miłe mordki obecne na tym forum : )
Oceniono 1 raz 1

gibra

użytkownik

Hejo ludziska !
Oceniono 1 raz 1

gigi6

użytkownik

Witam i przy okazji miłego dnia życzę !
Oceniono 1 raz 1

alaala6

użytkownik

Czesc, zlozylam konto no i wlasdnie witam się z wami
0

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 382.00 394.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.70 6.90
CHFCHF 384.00 399.00 NOKNOK 41.60 43.10
GBPGBP 495.00 508.00 SEKSEK 39.30 40.80
Aktualizacja: 2019-11-19 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 385.50 389.50 DKKDKK 56.90 57.60
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.80 6.50
CHFCHF 387.00 394.00 NOKNOK 41.90 42.60
GBPGBP 497.00 503.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2019-11-19 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za kolejnym etapem modernizacji stadionu miejskiego, tj. wykonaniem podgrzewanej murawy?

Ceny paliw2019-11-08

E95 E98 ON LPG
BP 4.91 zł 5.27 zł 4.92 zł 1.98 zł
Circle K 4.86 zł - 4.87 zł 1.87 zł
Lotos Optima 4.86 zł - 4.89 zł 1.91 zł
MZK 4.87 zł 5.07 zł 4.9 zł 1.97 zł
Orlen 4.91 zł 5.23 zł 4.92 zł 1.91 zł
PKS 4.88 zł - 4.9 zł 1.91 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij