Sobota, 19 Sierpnia 2017 | Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji | Pogoda: 22°C, 1010 hPa, wiatr 3.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Praca w Chojnicach.

odpowiedz

takisobiebruszak

użytkownik

Witam i przepraszam za pisanie w dziale praca-zatrudnię. Jedynie chciałbym zauważyć ze moje ogłoszenia sa tam w liczbie 4 ogłoszeń. Większość jest osób które jeździły po mnie jak i innych młodych osobach które szukają pracy lecz nie maja doświadczenia. Wiec zapraszam na forum każdy kto chce mnie ochrzanić może tu pisać tylko mała prośba do niektórych pracodawców bo widać kto jest kim po tym jak piszecie ze najlepiej za 500 zl czy 600 isc robić. owszem tylko chciałbym zauważyć ze najniższa krajowa brutto wynosi 1500 zł. wic kwota 800 zł na reke to 3/4 etatu. A owszem nie zależy mi na pracy za biurkiem czy czymś takim mogę pracować fizycznie nie robi mi to różnicy. Wiec zapraszam do wypowiadania sie!!
A teraz możesz mnie minusować :)
Oceniono 24 razy 12

rycerz

użytkownik

Nie wiem co ci napisac bo ogolnie to jest kila masz racje.Nie dadza ludziom zarobic jedynie co potrafia opierdolic jak sie nie podoba to wypad itp teksty ale tak juz bedzie zawsze w tym kraju rodzisz sie po to zeby przetrwac prosty czlowiek nie ma zadnych praw musisz sie chlopie przyzwyczaic do tego niestety.Ja mam to samo nie jestes sam.
Oceniono 22 razy 16

takisobiebruszak

użytkownik

nie chodzi tu o konkretne pisanie czy cos w ten deseń. forum założone po to by osoby mogły sie wyżalić. Prosty przykład wysyłam Cv do Chojnickiej firmy nazwy nie wymienię ze względu na szacunek. Firma podaje 4 konkretne wymagania. Każde wymaganie spełniałem bardzo dobrze bo robiłem to przez 2 lata i mam to na papierze wiec Cv i list motywacyjny wysłany i co po niecałych dwóch godzinach odp ze Pan sie nie nadaje jest pan za młody. Wiec no szlag mnie trafia.
Oceniono 15 razy 7

maxi 555

użytkownik

Ja się dziwię tobie Praca jest np Materace szukają magazyniera , do produkcji .Wiem bo kolega tam się zatrudnił ,Polipol zatrudnia do przyuczenia Więc nie rozumiem w czym problem No ale też nie mogę powiedzieć że pracy jest w bród. Bo niestety nie ma. Ale o tych dwóch zakładach to wiem
Borys 1
Oceniono 17 razy -1

takisobiebruszak

użytkownik

tak materace z tego co wiem juz zatrudniły osobę a poza tym dla pana z którym rozmawiałem problemem jest to ze mieszkam 24 km od Chojnic i czasem mogę nie dojechać do pracy bo cos sie stanie. Taka argumentacje usłyszałem.
Oceniono 11 razy 5

powder35

użytkownik

cze,ci co piszą żeby pracować za 600 zł(płaca sprzed 15 lat)chcą cię wkurzyć (gamonie,głąby),teraz na rękę najniższa to 1111 zł, od stycznia 2013 r. będzie to 1178 zł,młodzi zawsze mają pod górkę,nie mam już 20 stu. lat,ale pamiętam jak to było 15 lat temu z pracą ,ta sama śpiewka,doświadczenie 5 lat i inne bzdury,ja natomiast teraz, też mam problem,bo już jestem za stary,chociaż jakieś doświadczenie mam
Oceniono 15 razy 9

takisobiebruszak

użytkownik

Wiesz zbytnio sie tym nie przejmuje bo sa ludzie i ludzie. A najprawdopodobniej te osoby to jacyś nienażarci pracodawcy którzy dorwali sie do koryta ale już innym nie dadzą dojść Zresztą po zamieszczenie pierwszych dwóch nazwijmy to artykułów dostałem meila o treści ze pracodawcy zrobią ze mną porządek i nigdzie roboty nie znajdę wiec wszystko mówi samo za siebie
Oceniono 13 razy 9

sliczna

użytkownik

takisobiebrzuszek-to drukuj maila i na Warszawska-zrób porządek z pracodawcami, bo to co dostałeś to juz groźby karalne... niech się pracodawca pomartwi kiedy prokuratura zapuka..

poza tym możesz także zarobić-odszkodowanie za takie coś dobry prawnik załatwi (choćby za uszczerbek na zdrowiu-podłamałeś się psychicznie itp..)
Oceniono 19 razy 9

maxi 555

użytkownik

Proszę macie prace DWG POLSKA Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6678 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracujący brygadzista

Miejsce pracy: Koszalin

Oczekiwania:
- doświadczenie w zarządzaniu pracą grupy min. 10 osób w firmie produkcyjnej
- doświadczenie przy obróbce świeżej ryby
- osoba asertywna, odpowiedzialna, posiadająca zdolności organizacyjne

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@agencjapracydwg.pl

adres: Chojnice, ul.Ogrodowa 22
tel. 52 39 727 94
e-mail: biuro@agencjapracydwg.pl
Borys 1
Oceniono 21 razy -7

Radmil91

użytkownik

Przepraszam bardzo ale czy ktos z panstwa otworzyl ten temat na forum?
Oceniono 8 razy -8

takisobiebruszak

użytkownik

tak ja zalozylem a jest jakis problem?
Oceniono 6 razy 2

Radmil91

użytkownik

Nie nie zaden problem chcialem sprawdzic czy to nie moderatorzy strony zrobili by nikt nie blokowal ogloszen bo po dolaczeniu w dziale praca opinni zosatalem odrazu skierowany tutaj.
Oceniono 7 razy -5

rafal09032

użytkownik

Najlepiej to zainwestować trochę kasy w fotoradar, postawić go gdzieś na drodze i kasiora sama leci, po co chodzić do pracy, straż gmina dba o nasze bezpieczeństwo i wogóle to my też możemy zadbać o resztę społeczeństwa, niech każdy bezrobotny który mieszka przy drodze postawi taki fotoradar, bezpieczeństwo murowane a i kasiora też wpadnie
Oceniono 18 razy 2

maxi 555

użytkownik

POTRZEBNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY 09.11.2012 17:31

Szukamy osoby operatywnej na przedstawiciela handlowego.
Wiek i płeć nieistotne.
Wymagane wykształcenie minimum średnie.
Wskazane posiadanie własnego samochodu .
c.v. z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”
przesyłać na pocztę elektroniczną.
e-mail - abakuros@interia.eu
Odpowiemy tylko wybranym osobom!

adres: CHOJNICE
e-mail: abakuros@interia.eu

EDIT
Ktoś tu pisał że materace Ale bym czasami nie dojechał Tego nie rozumiem Ja zawsze byłem pół godziny przed pracą Nigdy w życiu się nie spóźniłem A teraz słyszę że komuś nie pasuje dojazd Dla mnie to nie zrozumiałe Jakie podejście do pracy maja młodzi .To autobus nie pasuję ,a to samochód nie odpalił Dawniej to było do nie pomyślenia Miałem byś na 5,30 to byłem W śniegu po pas szedłem i nie było tłumaczenia I byłem Więc ludzie wy nie znacie życia i reali Macie za dobrze Nie będę dłużej pisał ,bo tak nie zrozumiecie ,co znaczy prawdziwa ciężka praca

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2012.11.09 20:34:59)

Borys 1
Oceniono 25 razy -9

takisobiebruszak

użytkownik

Przepraszam to ja napisałem. Ale chyba nie zrozumiałes drogi kolego. Posiadam samochod którym moge dojechac do pracy lecz osoba ktora mnie rekrutowała. Tzn Pan z którym rozmawiałem o warunkach zatrudnienia i o pracy stwierdzil ze mam za daleko i moge nie dojechac do pracy. Ja byłem gotow do podjecia zatrudnienia lecz rekruter bardzo mnie zaskoczył tym stwierdzeniem po którym Mi podziekował.
Oceniono 15 razy 11

Radmil91

użytkownik

To prawda ciężko znaleźć pracę taką dzięki której wyżywisz siebie i rodzine a gdzie dom a gdzie dzieci???Czy rewolucja? raczej nie ale zmiany w prawie np. po co umowy śmieciowe co one dają przyszlym pracownikom zadnego kredytu niczego a ty żyj z dnia na dzień. Chcesz założyć rodzine? Nie bo nigdy na nią nie będzie cie stać.
To prawda dzwonisz wymagają doświadczenia ale jak osoba swieżo np. po technikum ma to doświadczenie zdobyć. Nie atakujmy pracodawców ale rząd. Chojnice nie są miastem jakiegoś przemysłu Chojnice to sklepy butiki czy salony meblowe itp.
W Chojnicach są potrzebni nowi inwestorzy. Czas na zmiany. Błedy dzieja sie juz od szkoły porównajmy technika a szkoły zawodowe i jak się uczysz fachu w technikum a jak w zawodówce albo jak wygladają praktyki. Nie kazdy idzie do szkoly na sprzedawce.
Do tych co atakują rewolucje ja się pytam czy bezrobocie nie oficjalnie okolo 20% w Polsce jest normalne? Czy to normalne że co 10 bezrobotny polak a w Warszawie co 4 ma tytuł magistra?
Czy to normalne ze przy kasach w supermarketach pracują ludzie właśnie z tym tytułem? W takim razie po co chodziliśmy do szkół?
W KOŃCU CZAS NA ZMIANY!
Oceniono 18 razy 16

realysta

użytkownik

maxi555 czy ty zanim napiszesz to wcześniej to przemyślisz
polipol - to powinien od dawna mieć nazwę obóz pracy domyślam się ,że tam nigdy nie pracowałaś i promujesz tą firmę bo tak ci powiedzieli i teraz powielasz te opowieści
materace - popytaj znajomych po ile tam zarabiają i jak tam gonią i te samozwańcze brygadzistki od siedmiu boleści
a na temat agencji DWG to szkoda pisać banda złodzieji kto tam był to wie co autor ma na myśli pisząc to.

generalnie jest tak ,że w chojnicach pracy nie ma , jeżeli pracodawcy nie zaczną szanować pracowników a pracownik nie stanie się bardziej odpowiedzialny to nic się nie zmieni

radmil ma rację zamiast budować kolejne centra handlowe przydałby się park przemysłowy bo tam robi się pieniądze a w sklepikach czy salonach meblowych tam się tylko wydaje a jak wydawać skoro nie ma gdzie zarobić pieniędzy
niech burmistrz zrobi jakiś plan zaprosi inwestorów może wygra następne wybory

tak jest CZAS NA ZMIANY
Oceniono 28 razy 18

irebar6

użytkownik

do realysta : ja pracuję w polipolu już 11 lat i na pracę nie narzekam kto chce pracować to pracuje dach nad głową ciepło w tyłek wypłata punktualnie i czego chcieć więcej a jak ktoś chciałby nic nie robić a zarobić.......
Oceniono 35 razy -7

rycerz

użytkownik

Co w tych Chojnicach się dzieje przechodzi samego siebie.Budowlanka pada cała pracodawcy nie wypłacają terminowo wypłat dają jakieś ochłapy co nie wiadomo co z tą kasą zrobić i jest dobrze mogą wszystko a my tylko popisać sobie możemy.Np WIELKA FIRMA WYSOCCY jakiś czas temu dała ogłoszenie do PUP-CHOJNICE ŻE potrzebuje kierowce K-B dostałem nawet skierowanie z PUP Ii co okazało się że PAN W. potrzebuje rąk na budowę powiedział że na 3 godz na próbę swoje ciuchy robocze jak się sprawdzę zostaje jak nie to wypad.To jest bezczelność całkowita i życzę mu kiedyś żeby go tak traktowano.A PUP-CHOJNICE powinien się gościem zainteresować co za bzdury daje jako ogłoszenia oferty pracy są fałszywe.I na temat pracy można pisać i pisać bo takich firm jak powyżej jest dużo więcej.Nie dajmy się zwariować spróbujmy walczyć walczyć z nimi.Macie jakieś pomysły
Oceniono 23 razy 21

realysta

użytkownik

irebar6: ty jesteś jednym z tych obozowych kapo co to są na usługach iwana albo dzika i gnębią ludzi kwitami po 10% na minus i pewnie wmawiasz ciesz się ,że dwudziestu nie dostałeś

jedno muszę ci przyznać tak komu chce się robić to robi ale obozu lepiej nie promuj
Oceniono 35 razy 21

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 358.00 370.00 DKKDKK 56.60 58.20
EUREUR 421.00 433.00 RUBRUB 5.60 6.70
CHFCHF 371.00 386.00 NOKNOK 44.90 46.40
GBPGBP 462.00 475.00 SEKSEK 43.80 45.40