Piątek, 28 Lipca 2017 | Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza | Pogoda: 22°C, 1008 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Praca w Chojnicach.

odpowiedz

A.M

użytkownik

Blanka czytaj uważnie ze zrozumieniem ! "Rotacja jak przy kasie w biedronce " czyli "bardzo dużo ludzi się tam przewija " jeśli nie potrafisz czytać daj sobie spokój , nie komentuj . Jesli chodzi ci o pracę w biedronkach to nie popiszę z tobą ponieważ nie mam na ten temat nic do powiedzenia , nie wiem nie mówię !

powodzenia w analizowaniu dalszych postów

Ostatnio edytowany przez A.M (2012.11.16 10:08:59)

Oceniono 13 razy 9

Radmil91

użytkownik

Ten atak na druga osobe nie jest za dobry szanujmy sie
Oceniono 6 razy 0

Radmil91

użytkownik

Rozbawił mnie artykuł w Czasie Chojnic na pierwszej stronie i jego początek "Najlepiej żyje się w Chojnicach". Nie rozumiem czemu ten artykuł jest taki optymistyczny. Jest tam napisane że rocznie na mieszkańca wypada 15 579zł co na miesiąc daje 1200zł.
Oceniono 7 razy 3

takisobiebruszak

użytkownik

Kolego Radmil 91 artykul mowi prawde. Patrzac na zarobki w naszym powiece czyli Gmina Chojnice, Czersk, Konarzyny, Brusy faktem niezaprzeczalnym jest ze w Chojnicach zyje sie najlepiej. Tylko z drugiej osoby patrzmy ze jest to liczone na mieszkancow nie na osoby pracujace. wiec bierzemy tu do worka, bezrobotnych, rencistow, emerytow, uczniow, jak i dzieci wiec moze dowiedz sie ile osob pracuje i wtedy policz to na osoby ktore maja prace. Chociaz tez bedziesz mial dane niepelne bo zapewne okolo kilku procent ludzi pracuje na czarno. Wiec i tak zle i tak nie dobrze.
A teraz możesz mnie minusować :)
Oceniono 5 razy 5

mirek

użytkownik

W Polipolu zatrudniają ponoć mają zaklad w Topoli,ruszy produkcja 100 osób dobre i to na to biedę szanse są ?
Oceniono 13 razy -9

wira

użytkownik

Mirek jak nie wiesz nie pisz pracuję tam i obecnie jest ograniczana produkcja
Oceniono 11 razy 9

kopec

użytkownik

Nie wiem czy słyszeliście, ale pracowałem w takiej firmie jak EKO-PAL. Pracowałem tam od września 2011 do stycznia 2012. Firma znajdowała się przy ulicy Igielskiej(garaże). Produkowaliśmy tam pellet. Ogólnie, było ok, praca fajna, kasa na czas. Jednak jak tylko było po kontroli(firma z dotacji), to Panu już dziękujemy, zwolnili kasy za półtora miesiąca do dziś nie mam. Sprawa zgłoszona do instytucji takich jak : tam skąd wzięli dotacje, policja, PIP, sprawa oddana do sądu(o wynagrodzenie). I co? I jedno wielkie G...o. Kasy nie mam do dziś, policja nie wie gdzie były pracodawca jest, komornik nie ma z czego ściągnąć zaległej kasy, PIP już się sprawa nie zajmuje. Powiem tylko tyle POLSKA.

Do dziś jestem bez pracy, jestem niepełnosprawny, i nigdzie nie mogę znaleźć, a taki człowiek zadowolony, jak może sobie popracować.

Dziękuje za uwagę.

Oceniono 12 razy 10

A.M

użytkownik

Ten atak na druga osobe nie jest za dobry szanujmy sie

? nie rozumien jesli ten post skierowany był do mnie ...
Oceniono 2 razy 0

opelastra

użytkownik

To wszystko pikuś ale co sie dzieje w Krojantach to dopiero żenada jak tam traktują pracownikow
Oceniono 4 razy 4

Linka

użytkownik

Można składać podania do rossmana potrzebują kasjerów na jana pawła)
Oceniono 1 raz 1

re12nia

użytkownik

Nie wiem czy słyszeliście, ale pracowałem w takiej firmie jak EKO-PAL. Pracowałem tam od września 2011 do stycznia 2012. Firma znajdowała się przy ulicy Igielskiej(garaże). Produkowaliśmy tam pellet. Ogólnie, było ok, praca fajna, kasa na czas. Jednak jak tylko było po kontroli(firma z dotacji), to Panu już dziękujemy, zwolnili kasy za półtora miesiąca do dziś nie mam. Sprawa zgłoszona do instytucji takich jak : tam skąd wzięli dotacje, policja, PIP, sprawa oddana do sądu(o wynagrodzenie). I co? I jedno wielkie G...o. Kasy nie mam do dziś, policja nie wie gdzie były pracodawca jest, komornik nie ma z czego ściągnąć zaległej kasy, PIP już się sprawa nie zajmuje. Powiem tylko tyle POLSKA. Do dziś jestem bez pracy, jestem niepełnosprawny, i nigdzie nie mogę znaleźć, a taki człowiek zadowolony, jak może sobie popracować. Dziękuje za uwagę.
Jeśli szukasz pracy,to wiem że do produkcji zniczy szukali ludzi do pracy-ul.Fatimska i spółdzielnia Inwalidów- Morozowa,i Ginter-ale to rzecz gustu-kierunek Tuchola.

Oceniono 3 razy 1

Klamerka

użytkownik

w Polipolu sa limity pracy ...czesc pracownikow do zwolnienia podobno....
Oceniono 4 razy 4

jagodka

użytkownik

w Rossmannie znowu kogoś potrzebują?? zastanawiaca jest już ta rotacja pracowników...
Oceniono 4 razy 4

dalton

użytkownik

Klamerka,racja też słyszałem że Polipol bedzie robił redukcje paru ludzi ma polecieć.
Oceniono 6 razy 6

babka

użytkownik

Chcialam wszystkich przestrzec ktorzy chca wyjechac do pracy za granice z agencja DWG z Chojnic. To sa oszusci i naciagacze. Prawdziwa mafia. Tam sie zarabia po 4€ a jak sciagaja ludzi to mowia 8-9€ na reke, a w rezultacie jest duzo ludzi ktorym wogule nie zaplacili.
Oceniono 25 razy 23

zla wrozka

użytkownik

nie polecam nikomu pracy w di piu w bramie pomorza! co chwile inne osoby sie tam pojawiaja nie placa masakra!!!
Oceniono 8 razy 8

monika2

użytkownik

śmieszy mnie jak słyszę ze ktoś pracuje za za 500 euro jak pies już dawno pracuje w Dani tu pracownika się szanuje za cztery razy więcej w spokojnej pracy pięc dni w tygodniu a wyzyskiwacze niech sami zapiepszają i nie szukają jeleni
Oceniono 11 razy 7

kleo

użytkownik

Witam. Ja po paru latach pracy w jasnym zakładzie usłyszałem od pracodawcy ze niestety ale musi obniżyć mi wypłatę bo jest ciężko i panuje kryzys ( to była bzdura z tym kryzysem bo doskonale wiem jakie były obroty firmy). Długo się nie zastanawiałem i wyjechałem do UK teraz zarabiam więcej niż burmistrz Chojnic i mam spokojna pracę i szacunek u pracodawcy.
Oceniono 7 razy 5

mirek

użytkownik

no tylko tyle ze burnistrz nie robi nic a ty musi sie narobic jak wol za granica,funtow na ulicy nie ma,z tego co slyszalem to w anglii nie ma kokosow na zarcie i oplaty
Oceniono 8 razy -2

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 359.00 369.00 DKKDKK 56.20 57.80
EUREUR 421.00 430.00 RUBRUB 5.50 6.60
CHFCHF 368.00 383.00 NOKNOK 44.70 46.30
GBPGBP 470.00 481.00 SEKSEK 43.60 45.20