Piątek, 29 Maja 2020 | Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji ch24 na komórkę

Forum Ch24

Gdzie ubezpieczyć samochód ?

odpowiedz

apacz

użytkownik

Powiedzcie mi gdzie polecacie ubezpieczyć samochód OC AC ? Która firma ubezpieczeniowa ma najlepsze oferty dla świeżych kierowców? I może jakiś namiar na Agenta ubezpieczeniowego.
Oceniono 2 razy 0

black18

użytkownik

p. Lidia Wilk - o ile czegoś nie pokręcięm, maja nowo otawte biuro na dworcowej tuż przy skrzyżowaniu z brzozową na przeciwko budki z pieczywem - duzo ofert od reki, dobre doradztwo, od lat ubezpieczam oby dwa auta.
Oceniono 8 razy 4

66slawek

użytkownik

• Sławek
W Parku Wodnym z przodu u do góry po schodach mam tam ubezpieczony samochód polecam niedrogo
xxx
Oceniono 6 razy -4

tamara

użytkownik

najtaniej na czluchowskiej zaraz za gminą,
Oceniono 3 razy -1

antoni

użytkownik

Jest wiele firm gdzie można ubezpieczyć samochód ale jak czytam wpis,że jedź tam bo jest tanio,to szlag mnie trafia.Wystarczy przedzwonić czy podjechać i porównać gdzie jest jaka cena,warunki i co w zamian gdy zapłacę.Kwestia też jakie auto i jaki rocznik. Osobiście mam ubezpieczone samochody w Allianz a to dlatego,że wcześniej ubezpieczyłem dom,OC NW i mam max.zniżki. nr.do agenta 607 56 37 35 p.Halina. Przedzwoń i doradzi gdzie , jeśli w jej firmie będzie drogo.
Oceniono 2 razy 0

chojniczanka44

użytkownik

jak najbardziej Park Wodny Chojnice-ubezpieczam tam kolejne auto.Pełne doradztwo ze strony Pani agent i do tego znizki na basen
Oceniono 8 razy -4

kac17755

użytkownik

witam taki temat już był ale napisze jeszcze raz ....ODRADZAM RÓŻNEGO RODZAJU TUW -Y mianowicie jest tanio ale w razie kolizji kierowca widząc ubezpieczenie w tuwie na 100% dzwoni na policje i nie ważne czy jest to coś poważnego czy drobne zarysowanie . Każdy wie ,że z tuwu jest problem z odzyskaniem odszkodowania czy wypowiedzeniem umowy ,zaniżają wartość auta itd.
Oceniono 9 razy 7

ktos1980

użytkownik

warto sprawdzić mBank
Oceniono 3 razy -1

smok

użytkownik

• Роберт
To może porównanie i wtedy wiadomo będzie dokładnie:
auto e39 98r 2.8 na full zniżkach 525zł (OC i NW jednorazowo) ubezpieczone przy basenie
Oceniono 4 razy -2

ktos1980

użytkownik

2003r poj. 3.0 60% zniżki oc 420zł nw 58.80 w mBank
Oceniono 1 raz -1

mirek

użytkownik

W ubezpieczalni,ja jeżdżę bez OC po co mi to gówno
Oceniono 4 razy 0

kolateral

użytkownik

może liberty direct? mnie składki nie wynoszą dużo, ale świeżym kierowcą też nie jestem, więc najlepiej to chyba będzie, jak sobie sam obliczysz składkę - https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki
plusem jest to, że można się ubezpieczyć przez internet i jest przy tym jakaś zniżka, bodajże 5%.
Oceniono 3 razy -3

wujek

użytkownik

bez oc to bym zdecydowanie się wahał, mozna nieźle oberwać. Ogólnie warto korzytstać z porównywarek w internecie.. choć ja wykupuję polisę w hdi, ze względu na cenę głownie
Oceniono 1 raz -1

realysta

użytkownik

większość kierowców patrzy na cenę - ale co firma ubezpieczeniowa poleca za tą cenę
zawsze wszystko jest dobrze o ile nic się nie stanie a jak już coś chcesz od firmy ubezpieczeniowej to zrobią wszystko żeby ci nawet jednej złotówki nie wypłacili
Oceniono 5 razy 3

AntyDebil

użytkownik

• ZANIM NAPISZESZ COKOLWIEK sprawdź czy temat już był!
Ubezpiecz gdzie chcesz,tylko niech cię nie skusi PZU.tak dziadowskiej firmy świat nie widział.
Najdroższe stawki.
Najniższe standarty.
Najdłuższy okres likwidacji szkody.
Zawsze mają jakieś ale.....jeśli to oni mają zapłacić,i obojętne czy z ubezpieczenia życiowego,majątkowego czy komunikacyjnego.

Przestrzegam po swoich doświadczeniach z nimi!
PRZYCISK "szukaj" JEST PRAWDZIWĄ SKARBNICĄ WIEDZY
Oceniono 6 razy 4

Chojnicki Kaszalot

użytkownik

Proponuje firme YCD w internecie.
Samochód z silnikiem 1,9 prawo jazdy 2 lata praktycznie żadnych zniżek ubezpieczenie 392zł a nie jak inni proponowali mi koło 1000zł no najniższą jaką mi proponowali to w mbanku 892zł
aha tylko oni ubezpieczają kierowcoów do 30 roku życia
Oceniono 2 razy 0

spa

użytkownik

w markecie Mrówka na Gdańskiej jest nowo otwarte biuro ubezpieczeniowe, mają w swojej ofercie YouCanDrive dla kierowców do 30 roku zycia, inne firmy tez mają, tam bynajmniej nie ma problemu z parkowaniem
Oceniono 2 razy 0

end25

użytkownik

polecam ubezpieczenia na basenie - profesjonalne doradztwo + zniżki na basen
Oceniono 2 razy -2

jolie08

użytkownik

Ja polecam MTU na poczcie na towarowej. szybko i tanio i bez problemu
Oceniono 3 razy -3

seba27

użytkownik

axa direkt przez internet ja placilam 360zl na caly rok oc i ac po roku 320 juz
Oceniono 2 razy -2

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 394.00 411.00 DKKDKK 58.80 60.30
EUREUR 439.00 451.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 410.00 425.00 NOKNOK 40.10 41.60
GBPGBP 485.00 500.00 SEKSEK 41.30 42.80
Aktualizacja: 2020-05-29 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 398.00 411.00 DKKDKK 59.20 59.90
EUREUR 442.50 446.50 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 413.00 423.00 NOKNOK 40.70 41.40
GBPGBP 491.00 497.00 SEKSEK 41.90 42.70
Aktualizacja: 2020-05-29 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy stosujesz się do obostrzeń związanych z koronawirusem?

Ceny paliw2020-05-29

E95 E98 ON LPG
BP 4.15 zł 4.51 zł 4.14 zł 1.72 zł
Circle K 4.1 zł - 4.09 zł 1.63 zł
Lotos Optima 4.1 zł - 4.1 zł 1.63 zł
MZK 4.06 zł 4.16 zł 4.06 zł 1.63 zł
Orlen 4.15 zł 4.41 zł 4.14 zł 1.68 zł
PKS 4.04 zł - 4.04 zł 1.61 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij