Piątek, 29 Maja 2020 | Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji ch24 na komórkę

Forum Ch24

Pizzeria Metro ?

odpowiedz

jerzy.ross

użytkownik

Zamawial juz ktos w "Pizzaria Metro"? Oplaca sie? Dobra jest?
Oceniono 7 razy 3

samanta88

użytkownik

Coś innego...inne ciasto i dodatki ! Polecam
Oceniono 16 razy 10

ziomuś_85

użytkownik

Ja również polecam - mniam mniam
Oceniono 16 razy 8

dalton

użytkownik

Oceniono 36 razy -22

powder35

użytkownik

dalton obiektywnie mówisz?ja spróbuje pizze w metro,może coś nowego,ok?a jestem maniak pizzy,pozdro,nara
Oceniono 13 razy 9

axel714

użytkownik

Pizza Ok, dowóz w miarę szybko. Ogólnie polecam.
Oceniono 13 razy 5

piotr8915

użytkownik

ja rowniez polecam pizza dobra, tania a do tego wieksza niz w innnych miejscach, ta pizzeria znajduje sie na ulicy krotkiej, dawny bar Przystan
Oceniono 11 razy 5

borys

użytkownik

To nie jest ten sam wlasciciel co ma kebeb w polo, metro ma zupelnie inny własciciel. Jestem smakoszem pizzy i powiem szczerze ,ze dla mnie i mojej rodziny pizza super a naprawde sporo jej zjadamy. Do tej pory zamawialismy pizze z " Fabio" ale mamy zamiar wiecej nie zamawiac z niej. W metro o wiele wieksza , smaczniejsza, i nie droga oraz fajne promocjie maja. Serdecznie polecam
Oceniono 11 razy 11

chojnice51

użytkownik

ja zamawialam i szczerze nie zbyt smakowala mi i mojej rodzinie, wolę ta z Fabio. ale kazdy ma inny gust
Oceniono 15 razy 3

taaa85

użytkownik

mi osobiscie nie smakowala zjadlem polowe i bylem zniesmaczony wiec jak dla mnie lipa pozdro
Oceniono 17 razy -3

nikola18

użytkownik

Metro znajduje się na ulicy Krótkiej 6 Pozdrawiam
Oceniono 3 razy 3

Siemens

użytkownik

Próbowałem tej pizzy i powiem obiektywnie. PRZECIĘTNA. jadłem lepsze ale i gorsze w chojnicach można zjesc. Czas pokaże i zweryfikuje pizzerie gorsze od lepszych.
Oceniono 10 razy 4

Karol90

użytkownik

Jadłem we wszystkich chyba pizzeriach w Chojnicach i moim zdaniem, ta w Metro jest naprawdę świetna. Ciasto cieniutkie i bardzo smaczne (co raczej w CH się rzadko zdarza). Składniki świeże, jedyny minus to wystrój - mogliby coś w nim zmienić. Także jako fan włoskiej i tylko takiej mogę Metro każdemu polecić. Czy jest lepsza pizzeria? Na dzień dzisiejszy nie
Jesteś tym, kim myślisz, że jesteś. Jeśli uznasz, że jesteś nikim, to będziesz nikim.
Oceniono 19 razy 9

pn_86

użytkownik

Oj po ocenach wyraznie widac ze kazdy kto daje negatywna opinie dostaje od razu minus do punktow... ja osobiscie lubie pizze z tego miejsca, zamowilem kilka razy i mi smakowala ale taka polityka na forum jest bardzo slaba... kazdy moze miec swoj gust i swoj smak, to przeciez jedzenie i na dodatek prawa wolnego rynku i konkurencji... pomyslcie przed kliknieciem w minus, nie zawsze to dziala na korzysc firmy (tu pizzerii) bo niektorzy na taka dzialalnosc tez zwracaja uwage...

Ostatnio edytowany przez pn_86 (2013.02.06 23:34:59)

Oceniono 19 razy 13

arturowielki

użytkownik

• ART POL
Ja tam osobiście wole zdecydowanie Milano, ta reszta to tani shit
Oceniono 17 razy -5

Kenny40

użytkownik

Zamawiałem na ulotce pisze promocja 10zł a jak dzwoniłem okazało się że po 12zł juz są. Zamówiłem mięsnego jeża ale nie smakowało mi i mojej rodzine wole już z fabio choć lepsza jest od romy. Jedynie co fajne to nazwy pizz nic pozatym
Oceniono 14 razy 2

gwiazda polarna

użytkownik

Nie ma nic gorszego niz pizza z Romy. a Metro? Calkiem sympatyczny dostawca, no i w miare szybko sie uwijaja. co z tego bedzie niewiadomo. oby nie skonczylo sie slomianym zapalem jak wszedzie a potem jesz szajs.
pozdro dla wlasciciela Metra, po ktorego minie nigdy nie wiadomo o co chodzi. masakra.. ludzie troche wiecej radosci w zyciu. pozatym nie mam zastrzezen.
Oceniono 8 razy 0

jolcia622

użytkownik

Metro?Najsmaczniejsza,najwieksza i na każdą kieszeń pizza.Bardzooooo miła obsługatemu,kto jeszcze nie próbował serdecznie polecam
Oceniono 15 razy -3

gwiazda polarna

użytkownik

jolcia a ty co?rodzina ze tak panicznie zachwalasz? pewnie tak skoro obsluga baaaaardzo mila.haha.
Oceniono 8 razy 2

gryzli

użytkownik

Pizza średnia fakt duża, ale mało składników i sera jak i sosu
lepsza niz w romie i lagunie, z uwagi na małą ilość składników i sosu osobiście polecam fabrykę pizzy i fabio ewetualnie roberto
Oceniono 24 razy 10

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 394.00 411.00 DKKDKK 58.80 60.30
EUREUR 439.00 451.00 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 410.00 425.00 NOKNOK 40.10 41.60
GBPGBP 485.00 500.00 SEKSEK 41.30 42.80
Aktualizacja: 2020-05-29 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 398.00 411.00 DKKDKK 59.20 59.90
EUREUR 442.50 446.50 RUBRUB 5.00 6.00
CHFCHF 413.00 423.00 NOKNOK 40.70 41.40
GBPGBP 491.00 497.00 SEKSEK 41.90 42.70
Aktualizacja: 2020-05-29 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy stosujesz się do obostrzeń związanych z koronawirusem?

Ceny paliw2020-05-29

E95 E98 ON LPG
BP 4.15 zł 4.51 zł 4.14 zł 1.72 zł
Circle K 4.1 zł - 4.09 zł 1.63 zł
Lotos Optima 4.1 zł - 4.1 zł 1.63 zł
MZK 4.06 zł 4.16 zł 4.06 zł 1.63 zł
Orlen 4.15 zł 4.41 zł 4.14 zł 1.68 zł
PKS 4.04 zł - 4.04 zł 1.61 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij