Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019 | Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Dobry adwokat

odpowiedz

Marysia1405

użytkownik

Witam wszystkich forowiczów. Czy ktoś może mi polecić naprawdę dobrego adwokata ale nie z Chojnic/ tutaj wszyscy się znają/ który wygrywa potrafi "roznieść " przeciwnika w danej sprawie. Zależy mi bardzo na Państwa opinii i już sprawdzonych fachowcach.

Ostatnio edytowany przez Marysia1405 (2013.02.04 22:37:10)

Oceniono 6 razy 4

vi4rus

użytkownik

Dagmara Siadlak
668113003 ze słupska
ale posiada swoja kancelarie w chojnicach
Oceniono 14 razy 0

smok

użytkownik

• Роберт
Chodzi Ci o takiego agresywnego co wyprowadzi z równowagi czy jak?
Oceniono 9 razy 5

Marysia1405

użytkownik

Rozchodzi mi się o mecenasa , który wygrywa sprawy majątkowe. Mam bardzo skomplikowaną sprawę o podział majatku a mój przeciwnik ma aż dwóch mecenasów z Gdańska.
Oceniono 5 razy 5

smok

użytkownik

• Роберт
Jedyna osoba co mi przychodzi do głowy na tego typu sprawę to mecenas Andrzej Gbur Człuchów.
Oceniono 15 razy -7

pawelek2011

użytkownik

Oceniono 24 razy -22

janek11111

użytkownik

Oceniono 21 razy -13

Siemens

użytkownik

Nie polecam mec. Krauze.
Oceniono 43 razy 25

sokol

użytkownik

Oceniono 39 razy -23

Dobry

użytkownik

mec. Cyganowicz - w rodzinie mieli go ale bardzo się zawiedli. Zależy od sprawy i przeciwko komu są. Nieraz adwokaci nie patrząc na dobro swojego klienta starają się dogadać z przeciwnikami na niekorzyść klienta by jak naszybciej załatwic sprawę. W końcu mają zapłacone z góry. Niektórzy adwokaci są tacy, że zamiast bronić to jeszcze potrafią wrzeszczeć na swoich klientów. Jak masz co zaoferowac adwokatowi to możesz liczyć na względy, w przeciwnym razie będziesz bez pieniędzy i adwokata, bo niektórzy robią tak, by po załpacie klient zrezygnował z usług adwokata, więc szybka i łatwa kasa bez procesów. Wedłu mnie jak adwokat zaangazuję się w sprawę zależy co to za sprawa i najważniejsze przeciwko komu. Bo przyjmują każdą sprawę. Gdyby zapłata zależała od stopnia wygrania to wtedy by się bardziej starali a jak się płaci z góry to niektórym na tym nie zalezy. Znajoma miała pewnego adwokata. Na pierwszej rozprawie była bardzo zadowolona, ale jak przyszło do drugierj rozprawy, to juz zdążył dogadać się ze stroną przeciwną i gdyby nie wzięła sprawy w swoje ręce to by ją przegrała.
Oceniono 34 razy 22

seth221

użytkownik

• marcin
Marek Hryniewski z Tucholi jest bardzo dobry mi tez prowadził sprawę majątkowa polecam gorąco bardzo dobry prawnik i porządny człowiek
seth
Oceniono 16 razy 4

boby

użytkownik

Za adwokatami roznie bywa jak ktos pisal wczesniej.Dogaduja sie,kombinuja,a najlepiej dla nich isc na ugode Godni polecenia to Pan Szprenga z Czerska,albo Pan Wieliczko ze Slupska.Ten drugi ma swoje biuro w okolicach ronda ul.Strzelecka,Bytowska.Moge polecic konkretni Panowie.Mialem podobna sprawe tez w Gdansku,lecz nie majatkowa.Mojego eks bossa reprezentowala jedna z lepszych kancelarii w Gdansku.Sile razenia mieli ogromna,przy tym byli beszczelni i nie raz probowali wyprowadzic mnie z rownowagi zreszta ze wzajemnaoscia Naprawde do takich spraw poza Chojnicach trzeba sie niezle przygotowac i miec prawnikow co maja "jaja" ! Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Oceniono 17 razy 3

wladek1985

użytkownik

już kiedyś pisałem, ale powtórzę:
Pan Cyganowicz jest słabiutki,
kasuje sporo - jest niedbały - potrafi robić błędy w nazwisku - przez co sprawa się odbyła bez mojego udziału bo on napisał w moim imieniu, że wycofuje pozew, ale przez błąd w nazwisku sprawa się odbyła, gdyż pozwany zwrócił uwagę, ze pismo nie dotyczy powoda... ot co.
Za jedno niewłaściwie napisane pismo (z błędem w nazwisku) skasował 2500 i ani śmiał nic zwracać... bo tyle się należy...
słaby jest i tyle.
Oceniono 35 razy 21

xxxx_xxxx

użytkownik

Ja szukam dobrego adwokata który poprowadzi mi sprawe odszkodowania. Pozdrawiam.
Oceniono 6 razy 2

EuCO SA

użytkownik

W sprawie odszkodowania proszę się skontaktować z kancelaria adwokacką z Gdańska Pana Bafia.
Działają od 30 lat,a od czterech lat maja wyspecjalizowany dział który zajmuje się tylko odszkodowaniami.Nie pobierają opłat z góry.
tel.58 302 92 95 lub kom. 504 729 591.
Oceniono 18 razy 6

slonecznik

użytkownik

A jeśli chodzi o sprawę narkotykowa to jaki adwokat?
Oceniono 4 razy 2

val de mar

użytkownik

Cyganowicza nie polecam, pani Trzęsowska jak najbardziej.
Oceniono 14 razy 4

gosia655

użytkownik

Witam
Ja z kolei polecam Panią Adwokat Agatę Bielawska z Bielska-Białej. Wygrała dla mnie kilka spraw. Jestem z niej bardzo zadowolona.Szybka,sprawna i skuteczna obsługa! poniżej przesyłam stronę internetową dla osób którym będzie trudno znaleźć http://www.biellex.pl

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.02.20 20:24:32)

Oceniono 6 razy -2

yyyyy_yyyyy

użytkownik

Witam. Szukam opini na temat kancelarii adwokackich na strzeleckiej 2 w chojnicach. pozdrawiam.
Oceniono 13 razy 1

Gość11

użytkownik

Polecam mecenas Justynę Bizio, która nie jednemu już pomogła stawiając czoła wytrawnym tutejszym prawnikom. Kontakt mozna znaleźć w internecie.
Oceniono 61 razy 37

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 389.00 399.00 DKKDKK 57.50 59.00
EUREUR 431.00 440.00 RUBRUB 5.50 6.50
CHFCHF 394.00 409.00 NOKNOK 42.70 44.20
GBPGBP 471.00 482.00 SEKSEK 39.60 41.10
Aktualizacja: 2019-08-19 12:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 391.00 395.00 DKKDKK 58.20 58.90
EUREUR 433.00 438.00 RUBRUB 5.70 6.30
CHFCHF 399.00 405.00 NOKNOK 43.40 44.10
GBPGBP 473.00 479.00 SEKSEK 40.30 41.10
Aktualizacja: 2019-08-19 12:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Na którą z cyklicznych imprez letnich czekasz najbardziej:

Ceny paliw2019-08-19

E95 E98 ON LPG
BP 5.03 zł 5.39 zł 4.96 zł 1.92 zł
Circle K 4.97 zł - 4.89 zł 1.87 zł
Lotos Optima 4.97 zł - 4.89 zł 1.87 zł
MZK 4.97 zł 5.23 zł 4.89 zł 1.92 zł
Orlen 4.97 zł 5.22 zł 4.89 zł 1.92 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij