Wtorek, 21 Października 2014 | Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza | Pogoda: 11°C, 1008 hPa, wiatr 12.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Forum Ch24

sklep monopolowy

odpowiedz

aminek

użytkownik

Witam mam pytanie czy nie sądzicie,że na ul. Piłsudskiego nie jest za duzo sklepów monopolowych?? co kawałek stojące grupki podchmielonych osób.......strach sie bać przejść tą ulicą wieczorem....
Oceniono 9 razy 3

alex

użytkownik

Dworcowa,Piłsudskiego...Sami bohaterzy,w grupach oczywiście..
Oceniono 16 razy 12

black18

użytkownik

aminek - to nie kwestia sklepów monopolowych tylko ogólnego stanu społeczeństwa jak i zabudowań na tej ulicy, tam powinien stać osobny komisariat ds. piłsudskiego i dworcowej.
Tam nie stoja na ulicach podchmieleni ludzie którzy zawędrowali za złotym napojem do monopolu a mieszkańcy tej ulicy... wiec ilość monopolowych na tej ulicy mnie osobiście nie martwi, niech jeden obok drugiego stoi - lepiej dla mnie, wieksza konkurencja, niższe ceny.
Jednak ten lud który ani sie ima do roboty ani do niczego innego tylko ich łapy swędzą, powinien być dobrze inwigilowany przez policje i to by sprawę załatwiło.
Oceniono 12 razy 10

artur15578

użytkownik

Za dużo sklepów monopolowych? Przecież tam jest jeden sklep monopolowy
Oceniono 5 razy 1

black18

użytkownik

jest ten co zawsze był, kolejny jest koło apteki, a nastepny otworzyl sie na piłsudskiego 8 - ten z filomatów.
Oceniono 4 razy 0

nurek_bagienny

użytkownik

no teraz to jest w sumie jeden sensowny - ten nowy. A tam gdzie jest popyt tam jest i podaż. Smutne to no ale niestety ulica Piłsudskiego jest najbardziej zapitą ulicą w Chojnicach...
Oceniono 11 razy 9

EmiPik

użytkownik

Do black18 ale z Ciebie burak oceniasz ludźi po tym w którym miejsu mieszka połowa tej bandy to nie miesźkańcy tylko zbiorowisko zebrane z innych okolíc. Sama tam mieszkam i myślisz że jestem zadowolona jak wszędzie walają się rozbite butelki jak ciągle są burdy pod oknem źe w nocy spać nie moźna. Komisariat t Ty sobie otwórz na własnym podwurzu i zobacz czy w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc Policji bo na nasźe skargi kaźdy się wypioł. Winę ponosi ten kto bezkarnie wydaje koncesje na bez sprawdzenía gdzie co i jak a przedewszystkim nhe pytając mieszkańców zdanie.
Oceniono 7 razy -7

Siemens

użytkownik

Nurek ma racje ta GORZAŁKA to jedyny porządny sklep który jest na tej ulicy, byłem ,sprawdziłem zimne piwo dobre ceny i miłe dziewczyny za ladą. Same plusy Polecam
Oceniono 8 razy 6

black18

użytkownik

emipik przykro mi ale tak już się przyjęło że wrzuca się wszystkich razem do jednego wora by się nie rozdrabniać, nie znam z imienia i nazwiska tamtych ludzi, ale mogę zwrócić honor w ten sposób że mam na myśli jakieś 80% tamtejszych mieszkańców.
Z tego co mi wiadomo koncesja sporo kosztuje, a otrzymanie jej również nie jest takie proste jak się wydaję.
To, że każdy się WYPIĄŁ już nie moja wina, proponuje poszukać spokojniejsza okolice miasta !
Oceniono 4 razy 4

Rafik1208

użytkownik

jest ten co zawsze był, kolejny jest koło apteki, a nastepny otworzyl sie na piłsudskiego 8 - ten z filomatów.

No i rewelacja miłe ekspedientki ...duży wybór ,atrakcyjne ceny + bonusy za alkohol który i tak sie kupuje "Gorzałka" na miejscu na czasie na Zawsze

EDIT
No i rewelacja miłe ekspedientki ...duży wybór ,atrakcyjne ceny + bonusy za alkohol który i tak sie kupuje "Gorzałka" na miejscu na czasie na Zawsze

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2013.04.12 07:40:49)

Oceniono 7 razy 5

majster2

użytkownik

black18 masz 100% racji popieram to nie sklepy maja wine tylko 80 % mieszkańców co sie tam zbiera a co robi nasza policja zeby rozgonic to diabelstwo
Oceniono 2 razy 2

aminek

użytkownik

Chojnicka policja sama boi sie tych pijaczkow umywa ręce od wszystkiego.... i jak tu mozna czuć sie bezpiecznym w miescie?
Oceniono 1 raz -1

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 323.00 335.00 DKKDKK 55.70 57.20
EUREUR 415.00 427.00 RUBRUB 7.60 8.60
CHFCHF 345.00 357.00 NOKNOK 49.40 50.90
GBPGBP 528.00 543.00 SEKSEK 45.00 46.50
Aktualizacja: 2014-10-20 18:01
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy oddasz swój głos w wyborach samorządowych 16 listopada?

Wyniki Lotto

LOTTO 2014-10-20

• 12
  • 13
  • 17
  • 32
  • 42
  • 47