Poniedziałek, 24 Lipca 2017 | Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny | Pogoda: 26°C, 1009 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Gdzie moderator !!!!!

odpowiedz

kojo

użytkownik

Co robi moderator,gdzie on jest jak jest potrzebny,powinien zablokować umieszczanie jakichkolwiek ogłoszeń,zobaczcie co tam się wyrabia !!!!! Jak ja zdublowałem temat to zaraz mi go wycofał a na takie pseudo-ogłoszenia nie rfeaguje.Nudzi mnie już ta strona,lepiej znaleźć inną bo ta spada na psy !!!!!
Oceniono 44 razy 42

nowawies

użytkownik

moderator leni dupę, gówno robi, a do ludzi się burzy.. PIC NA WODĘ ta strona, nic tylko ją zlikwidować, mniej stresu będzie i z ogłoszeniami i z internetowymi cwaniakami, co tylko zaogniają a nawet się nie podpiszą...
Oceniono 31 razy 31

Ada 35

użytkownik

To prawda ja jak dodałam temat o imprezach integracyjnych Kauflando .To zaraz temat zniknął Czyli temat był nie wygodny A pedalskie ogłoszenia są tu już plagą i nikt nie reaguję Panie moderator proszę nue wysyłać prywatnych meili i straszyć mnie Bo i na to jest rada
Oceniono 81 razy 75

moli

użytkownik

Działalność moderatora jest wprost karygodna. Cenzuruje i usuwa to, co powinno się napiętnować, niewygodne tematy usuwa, działa gorzej, niż cenzura za czasów PRL-u
Oceniono 116 razy 114

AVISZ

użytkownik

wszyscy mają komentarze max ocenione, chyba to taki pierwszy temat i coś w tym jest !
Oceniono 79 razy 75

pawel1men

użytkownik

Dużo trzeba zmienić na tej stronie w ogłoszeniach. Ogłoszenie powinno mieć spełnione jakieś kryteria , jak np. podawanie ceny a nie "do uzgodnienia" . Duplikowane ogłoszenia tego samego dnia powinny być usuwane . To w cale nie jest trudne, tylko ktoś musi ruszyć dupę i to zrobić!
Oceniono 22 razy 18

Ada 35

użytkownik

Rozumie pan moderator co napisał pawel1men ,ruszyć dupę ,ruszuć dupę a nie usuwać tematy nie wygodne
Oceniono 46 razy 44

bartek151

użytkownik

co do moderatora to się zgodzę nic kurwa nie robi.. ta strona jest do picu i tyle na temat. Zmienić kogoś innego na to stanowisku bo niektórzy się nie nadają
Oceniono 72 razy 70

irvi

użytkownik

Pe...e dowiedz się po co jest forum a nie usuwasz każdy wątek w którym się wypowiem
Oceniono 53 razy 49

The.Destroyer

użytkownik

Usunąć temat z reklamą Chojnic na Endomondo i zachęcania do spędzania wakacji na sportowo, to kretyni potrafią, a porządku z ogłoszeniami zrobić już nie.

Opiękę nad tymi działami portalu sprawuje, bądź sprawują osoby jakieś "mądre inaczej".
Oceniono 60 razy 60

Tech N9ne

użytkownik

Administracja tego portalu już dawno powinna zrobić porządek, ale nie z treścią a ekipą, która tutaj władzę sprawuje. To śmieszne, by jakiś... brzydko mówiąc, ale inaczej się nie da - imbecyl - usuwał tematy związane z promocją sportu w regionie. Nie rozumiem też dlaczego to forum jest tak sztywne, ciężko to określić, ale chodzi mi o syf i brak podziału na kategorie tematyczne. Mamy tutaj potężny chaos, a można by było zrobić naprawdę ciekawe i przyjazne użytkownikom forum.
Oceniono 62 razy 60

Antymason

użytkownik

moderator leni dupę, gówno robi, a do ludzi się burzy.. PIC NA WODĘ ta strona, nic tylko ją zlikwidować, mniej stresu będzie i z ogłoszeniami i z internetowymi cwaniakami, co tylko zaogniają a nawet się nie podpiszą...

Zlikwidować! Tu jest to samo, co na innych portalach o Chojnicach, a na dodatek forum debilne, bo pełno tu kretynów, którzy mają manię na tle nienawiści do Kościoła i zaśmiecają forum skrajnie idiotycznymi tematami. Niedługo będzie, że deszcz pada z winy jakiegoś księdza. Na dodatek pełno tu szajsu, gdzie ludzie żalą się jak to za komuny lepiej się żyło, a teraz bezrobocie, wyzysk itd. (zawsze im powtarzam, że wiedzieli co robią, to teraz mają!).
Oferty pracy i tak ciula warte, pełno zboczeńców na towarzyskich, a jedyne sensowne co tu jest, to właśnie to co się tobie nie podoba, czyli możliwość wystawienia ogłoszenia w celu opchnięcia czegoś za kasę! No ale to zawsze gdzieś można dać jakieś ogłoszenie, że się chce coś sprzedać!
Oceniono 19 razy -1

red25

użytkownik

tez tak uważam napisałem maila nie dostałem odpowiedzi
Oceniono 6 razy 2

karolciasz

użytkownik

moderator tylko usuwa posty i tematy na forum nic po za tym 2 razy dodałam temat i 2 razy mi go usunął a na maile nie odpowiada ;p
Oceniono 33 razy 33

red25

użytkownik

nie martw się wszyscy tak mamy nie tylko Ty
Oceniono 4 razy 4

Migdau

użytkownik

Wypier***** to gó*** w kosmos
Oceniono 6 razy 4

Voojt

użytkownik

• Wojciech Czapiewski
karolciasz napisał/a:
a na maile nie odpowiada ;p

odpowiada tyle, że po chamsku i z przeświadczeniem, że wszystkie rozumy pozjadał
Oceniono 92 razy 92

karolciasz

użytkownik

voojt - z tym też się z Tobą zgodzę
mam nadzieje że admin nie ma płacone za swoją prace i robi to za free;p
Oceniono 7 razy 7

Kar_Tel

użytkownik

dodaje jak kazdy ogloszenia moderator usuwa wszystkie posty niestety nie rozumiem dlaczego inni daja po 10 takich samych he a on nic nie ktorzy pisa smieszne posty o sponsoringach on nic normalnie nie ma sensu nawet sie wypowiadac mialem kiedys wlasna strone nawet bylem moderatorem na innych ale takiego jeszcze przyapdku nie mialem pewnie iten temat nie dlugo zniknie elo
Oceniono 13 razy 11

Kar_Tel

użytkownik

jutro ide w tej sprawie do siedziby chojnice24.pl co na tej stronie sie dzieje to parodia niestety jestem ciekawy czy wlasciciel tej strony co kolwiek o tym wie i widzi to wszystko
Oceniono 28 razy 28

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 361.00 370.00 DKKDKK 56.00 57.60
EUREUR 420.00 428.00 RUBRUB 5.70 6.70
CHFCHF 377.00 392.00 NOKNOK 44.30 45.90
GBPGBP 469.00 480.00 SEKSEK 43.20 44.70