Niedziela, 26 Maja 2019 | Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Gdzie moderator !!!!!

odpowiedz

kilem0

użytkownik

poszedł na piwo bo nie chce mu się waszych pierdół czytać
Patrz w lusterka. Golfy są wszędzie!
Oceniono 173 razy 11

sewok10

użytkownik

najepsze madrasci tylko od sweok10
Oceniono 91 razy -17

Jaca

użytkownik

Oceniono 105 razy -17

testus12

użytkownik

Oceniono 107 razy -17

moli

użytkownik

Moderator na tym forum to kpina. Zastanawia mnie kto daje tej osobie przyzwolenie na chamskie traktowanie użytkowników tego forum?
Obraża /np.nazywając forumowiczów bezmózgowcami/, kpi i nie liczy się absolutnie z opiniami.
Oto jedna z odpowiedzi, która w dniu wczorajszym otrzymałam od AdmnJacka
" Już mnie straszyli prezydentem, właścicielem ch24, jakimś tatusiem co może wszystko, ktoś chciał mnie zaje... jak to napisał, mojemu kotu łeb urwać itd. Więc kolejny taki wpis nie robi na mnie żadnego wrażenia."
Uważam, ze ktoś powinien w końcu zareagować na takie zachowanie

Ostatnio edytowany przez moli (2013.11.29 19:57:55)

Oceniono 231 razy 5

ata

użytkownik

Wydaje się,że Moderator czuje się nietykalnym,a przecież niejednego KOZAKA już powieźli.
Oceniono 215 razy 1

Voojt

użytkownik

• Wojciech Czapiewski
https://rower-chojnice.blogspot.com/
Oceniono 279 razy -21

KAT2013

użytkownik

Oceniono 203 razy -25

Anty_Debil

użytkownik

• Goń bolszewie,faszystów i kaczystów
Piki na ramię! szable w dłoń! Bolszewika goń!,goń!...goń!!! Kieckowwemu rzuć na tacę!....granat!
Oceniono 108 razy -30

moje miasto

użytkownik

Jak pisalem o wydziale komunikacji do duzo ludzi chcialo sie wypowiedziec a ten cymbal do wykreslil!!! Tak samo o wykupie mieszkan komunalnych i znowu do wora!!! Jak sie dowiem kto to, to cie zbluzgam na ulicy przy wszystkich. Zebys zajazyl ze sie nie nadajesz do tej pracy, tyle na temat.
Oceniono 107 razy -7

chojnice51

użytkownik

moderator to burak, pisze jakies zenujace wiadomosci, a nie zajmuje sie tym co trzeba niejaki "AdminJacek"
Oceniono 100 razy -8

nocoty

użytkownik

moderator jest i zyje... przynajmniej wtedy gdy musi usunac post niewygodny lub bog wie o co mu chodzi... to jakas wyliczanka ence pence, a ten sobie usune, albo ma cos z glowa. inaczej nie mozna tego wyjasnic. forum jest dla ludzi, jesli jest temat na ktory moge i mam ochote sie wypowiedziec, to moj post powinien tam byc, a nie po 10 min znikac! czy na prawde nie mozna z nim czegos zrobic?
Oceniono 102 razy -8

gaan

użytkownik

• J-y
Pan Moderator powinien zastanowić się nad tym co robi i jaka jest jego funkcja.
Od kliku dni kasuje moje posty. Próbuję dowiedzieć się dlaczego to robi. W odpowiedzi otrzymuję informację, iż mój post/tamat już istnieje.Ponieważ moje próby /przy wykorzystaniu wyszukiwarki/ znalezienia takowego nie udają się, pytam i proszę p. Moderatora/Admina o link do owego tematu. Niestety, post zostaje skasowany, niezależnie od tego, że pojawiają się tam komentarze. To chyba raczej nie jest fer.
Moderator powinien pomagać i dbać o czystość wypowiedzi.
Nieporozumienie.....
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że ta wypowiedź spotka się albo z negatywną oceną ogółu, a ostatecznie skasowaniem postu.
Oceniono 96 razy -8

ata

użytkownik

Oceniono 102 razy -10

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 95 razy -15

Ania:)

użytkownik

Oceniono 100 razy -10

ona75

użytkownik

CH24 już upada na dno, jest bardzo stronniczy jeśli chodzi o politykę, żadnych interesujących felietonów, moderator - uważa się za boga (do czasu) i jest bardzo arogancki i brak jakiejkolwiek kultury osobistej do innych, już nie wspomnę o języku jakim się posługuje odpisując na wiadomości . Ciekawe , dla czego właściciel na to pozwala, ale do czasu, już coraz więcej osób zaczyna omijać CH24, ja też już bardzo rzadko odwiedzam CH24, choć kiedyś bywałam bardzo często. Jest bardzo dużo innych ciekawszych stron niż CH24

Ostatnio edytowany przez ona75 (2016.05.20 08:06:59)

Oceniono 81 razy 7

Ania:)

użytkownik

Oceniono 138 razy -10

Antymason

użytkownik

Oceniono 224 razy -20

Antymason

użytkownik

Moderator tego forum jest tym trollem internetowym, który nieustannie wyzywa ludzi, usuwa tematy i minusuje posty stawiając co pół godziny minusy.

Kiedyś w nocy zauważyłem jak znikały moje tematy z forum. Napisałem do admina Jacka i od razu dostałem odpowiedź (nie spał wtedy), że nic nie usuwał i że mam się leczyć. Styl pisania komentarzy, język admina Jacka taki sam jak tego trolla internetowego, który robi od lat bałagan na forum.

Sam się dupek ujawnił i potem przez całą noc wyzywał mnie w rubryce z pozdrowieniami.

Jak widać zbyt inteligentny to on nie jest. Jedynie uparty w działaniu i pełen nienawiści!

Ktoś zapyta po co minusuje posty. On to robi, ponieważ chce w ten sposób wpłynąć na myślenie ludzi. Gdy doda przy postach więcej niż 10 minusów to komentarz jest ukrywany z czerwonym napisem: "komentarz słabo oceniony przez użytkowników". W ten sposób troll oszukuje czytelników jakoby internauci mieli uznać niektóre komentarze za złe i dodawać przy nich minusy.

On minusuje posty ludzi, którzy mają odmienne od niego poglądy.

Oceniono 213 razy -1

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 377.00 389.00 DKKDKK 56.60 58.10
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.50 6.40
CHFCHF 375.00 390.00 NOKNOK 43.20 44.70
GBPGBP 478.00 491.00 SEKSEK 39.20 40.70
Aktualizacja: 2019-05-25 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 381.00 386.00 DKKDKK 57.00 57.70
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.60 6.30
CHFCHF 379.00 385.00 NOKNOK 43.70 44.30
GBPGBP 483.00 488.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2019-05-25 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Ceny paliw2019-05-23

E95 E98 ON LPG
BP 5.25 zł 5.61 zł 5.15 zł 2.24 zł
Circle K 5.24 zł - 5.1 zł 2.19 zł
Lotos Optima 5.25 zł - 5.39 zł 2.24 zł
MZK 5.24 zł 5.44 zł 5.14 zł 2.24 zł
Orlen 5.25 zł 5.55 zł 5.19 zł 2.24 zł
PKS 5.22 zł - 5.15 zł 2.22 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij