Sobota, 19 Stycznia 2019 | Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza | Pogoda: 0°C, 1020 hPa, wiatr 6.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Gdzie moderator !!!!!

odpowiedz

kilem0

użytkownik

poszedł na piwo bo nie chce mu się waszych pierdół czytać
Patrz w lusterka. Golfy są wszędzie!
Oceniono 17 razy 15

sewok10

użytkownik

ich forum to ich zasady,kto chce balagan ten nie sprzata tak to wyglada
najepsze madrasci tylko od sweok10
Oceniono 13 razy -5

Jaca

użytkownik

Ciekawe, że jeśli ktoś pyta o bar przy Lichnowskiej - to jest OK, ale jak ktoś się wypowiada n/t pizzerii Don Alberto w Człuchowie, to wykasowuje. Wykasowuje każde moje posty, które są konstruktywne i mają na celu wnieść w Wasze życie coś lepszego. A chamstwo pozostawia. To o czymś świadczy...
Oceniono 17 razy 5

testus12

użytkownik

Jaca - biedaku jak wy stekacie... wam nikt nie dogodzi. jak nikt nic nie robi to wielkie tematy ze nikt nic nie robi jak sie za was zabieraja to wielkie ale ze robia porzadek. mnie to osobiscie wali czy ktos moje posty usuwa czy tez nie
Oceniono 18 razy 10

moli

użytkownik

Moderator na tym forum to kpina. Zastanawia mnie kto daje tej osobie przyzwolenie na chamskie traktowanie użytkowników tego forum?
Obraża /np.nazywając forumowiczów bezmózgowcami/, kpi i nie liczy się absolutnie z opiniami.
Oto jedna z odpowiedzi, która w dniu wczorajszym otrzymałam od AdmnJacka
" Już mnie straszyli prezydentem, właścicielem ch24, jakimś tatusiem co może wszystko, ktoś chciał mnie zaje... jak to napisał, mojemu kotu łeb urwać itd. Więc kolejny taki wpis nie robi na mnie żadnego wrażenia."
Uważam, ze ktoś powinien w końcu zareagować na takie zachowanie

Ostatnio edytowany przez moli (2013.11.29 19:57:55)

Oceniono 121 razy 107

ata

użytkownik

Wydaje się,że Moderator czuje się nietykalnym,a przecież niejednego KOZAKA już powieźli.
Oceniono 111 razy 95

Voojt

użytkownik

• Wojciech Czapiewski
Już mnie straszyli prezydentem, właścicielem ch24, jakimś tatusiem co może wszystko, ktoś chciał mnie zaje... jak to napisał, mojemu kotu łeb urwać itd. Więc kolejny taki wpis nie robi na mnie żadnego wrażenia."
Uważam, ze ktoś powinien w końcu zareagować na takie zachowanie

Właścicielem portalu "straszyłem" go ja, bo zaczął "moderować" w ten sposób, że posty innych ludzi zaczął wklejać w moje posty. W żaden sposób nie dał się przekonać, że to nie ja pisałem. Nie pomogły screeny, tłumaczenia itd. O prezydencie on sam mi napisał.
A napisz sobie nawet i do samego prezydenta. Mam to totalnie w wielkim poważaniu.... Swoje napisałem i swoje będę robił czy Ci się podoba czy też nie...

Komuś pasuje taki "moderator" od 7 boleści ,to go się trzyma na etacie. Ja oczywiście za jego wybryki nie będę odpowiadał i pojadę do właściciela portalu, ewentualnie powiadomię kogo trzeba, jeżeli on przekroczy pewne granice. Kłamstwa ,obłudy i podszywania się pod innych nie można tolerować.
https://rower-chojnice.blogspot.com/
Oceniono 157 razy 29

KAT2013

użytkownik

Voojt, ja wielokrotnie pisałem do moda i olewa mnie również. Wszystkie obelgi nadal istnieją. Poza tym za mnie też się podszywał wypisując głupoty. To cymbał a nie moderator.

Ostatnio edytowany przez KAT2013 (2013.12.07 14:23:31)

Oceniono 117 razy -7

Anty_Debil

użytkownik

• Goń bolszewie,faszystów i kaczystów
Tu jest "prywata " mod usuwa,cenzoruje i ....wedle własnego widzi-mi-się..

szkoda słów,jak najrzadziej tu komentuje,piszę co kolwiek.
Stanowczo wolę z mądrym zgubić...niż z głupim znależć
Piki na ramię! szable w dłoń! Bolszewika goń!,goń!...goń!!! Kieckowwemu rzuć na tacę!....granat!
Oceniono 19 razy 5

moje miasto

użytkownik

Jak pisalem o wydziale komunikacji do duzo ludzi chcialo sie wypowiedziec a ten cymbal do wykreslil!!! Tak samo o wykupie mieszkan komunalnych i znowu do wora!!! Jak sie dowiem kto to, to cie zbluzgam na ulicy przy wszystkich. Zebys zajazyl ze sie nie nadajesz do tej pracy, tyle na temat.
Oceniono 17 razy 5

chojnice51

użytkownik

moderator to burak, pisze jakies zenujace wiadomosci, a nie zajmuje sie tym co trzeba niejaki "AdminJacek"
Oceniono 11 razy 5

nocoty

użytkownik

moderator jest i zyje... przynajmniej wtedy gdy musi usunac post niewygodny lub bog wie o co mu chodzi... to jakas wyliczanka ence pence, a ten sobie usune, albo ma cos z glowa. inaczej nie mozna tego wyjasnic. forum jest dla ludzi, jesli jest temat na ktory moge i mam ochote sie wypowiedziec, to moj post powinien tam byc, a nie po 10 min znikac! czy na prawde nie mozna z nim czegos zrobic?
Oceniono 11 razy 5

gaan

użytkownik

• J-y
Pan Moderator powinien zastanowić się nad tym co robi i jaka jest jego funkcja.
Od kliku dni kasuje moje posty. Próbuję dowiedzieć się dlaczego to robi. W odpowiedzi otrzymuję informację, iż mój post/tamat już istnieje.Ponieważ moje próby /przy wykorzystaniu wyszukiwarki/ znalezienia takowego nie udają się, pytam i proszę p. Moderatora/Admina o link do owego tematu. Niestety, post zostaje skasowany, niezależnie od tego, że pojawiają się tam komentarze. To chyba raczej nie jest fer.
Moderator powinien pomagać i dbać o czystość wypowiedzi.
Nieporozumienie.....
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że ta wypowiedź spotka się albo z negatywną oceną ogółu, a ostatecznie skasowaniem postu.
Oceniono 10 razy 2

ata

użytkownik

A ja mam pytanie? Jakie tematy można pisać na forum,a których nie można ruszać? Na jakich zasadach działa cenzura???
Oceniono 13 razy 5

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
@ata na Twoje pytania odpowiada nowy regulamin portalu... buahahahaha

Administratorzy i Moderatorzy mogą edytować, modyfikować, przenosić do dowolnego działu, usuwać wpisy Użytkowników w przypadku:

gdy chcą wzbogacić informację o treść, zdjęcie lub odnośniki internetowe,
gdy informacja zawiera niedozwolone znaki, treść pisana jest dużymi literami lub wpływa na estetyczny wymiar portalu,
gdy wiadomość obniża ogólny poziom portalu,
gdy wpis jest sprzeczny z polityką redakcyjna portalu
została napisana w sposób niezrozumiały (niepoprawna pisownia, liczne błędy ortograficzne, użycie slangu młodzieżowego),
została napisana w nieodpowiednim dziale,
została napisana przy braku związku z tematem,
jest niezgodna z regulaminem Portalu.
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 7 razy 5

Ania:)

użytkownik

No i znowu się uaktywnił ten moderator za dychę. Wstawiam post bo chciałabym znaleźć ludzi z podobnym zainteresowaniem i h**. Mój temat usuwany bez słowa wyjaśnienia. Porażka i hujnia z grzybnią ten portal
Oceniono 15 razy 5

ona75

użytkownik

CH24 już upada na dno, jest bardzo stronniczy jeśli chodzi o politykę, żadnych interesujących felietonów, moderator - uważa się za boga (do czasu) i jest bardzo arogancki i brak jakiejkolwiek kultury osobistej do innych, już nie wspomnę o języku jakim się posługuje odpisując na wiadomości . Ciekawe , dla czego właściciel na to pozwala, ale do czasu, już coraz więcej osób zaczyna omijać CH24, ja też już bardzo rzadko odwiedzam CH24, choć kiedyś bywałam bardzo często. Jest bardzo dużo innych ciekawszych stron niż CH24

Ostatnio edytowany przez ona75 (2016.05.20 08:06:59)

Oceniono 25 razy 15

Ania:)

użytkownik

Oceniono 33 razy -15

Antymason

użytkownik

Oceniono 76 razy -50

Antymason

użytkownik

Oceniono 51 razy -25

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 371.00 383.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 423.00 435.00 RUBRUB 5.20 6.20
CHFCHF 371.00 386.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 480.00 491.00 SEKSEK 40.90 42.30
Aktualizacja: 2019-01-19 14:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 375.00 380.00 DKKDKK 57.00 57.60
EUREUR 427.00 431.00 RUBRUB 5.40 5.90
CHFCHF 375.00 382.00 NOKNOK 43.70 44.30
GBPGBP 483.00 488.00 SEKSEK 41.40 42.00
Aktualizacja: 2019-01-19 14:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy robisz postanowienia noworoczne?

Ceny paliw2019-01-10

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 5.17 zł 2.39 zł
Circle K 4.92 zł - 5.14 zł 2.36 zł
Lotos Optima 4.95 zł - 5.17 zł 2.39 zł
MZK 4.87 zł 5.02 zł 5.15 zł 2.36 zł
Orlen 4.95 zł 5.19 zł 5.17 zł 2.39 zł
PKS 4.88 zł - 5.19 zł 2.33 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij