Czwartek, 27 Czerwca 2019 | Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Niby tacy przyjaźni...

odpowiedz

Obużony

użytkownik

Ilu z was zostało "zaproszenia" do skarbówki na tak zwaną weryfikacje zeznania rocznego? Podejrzewam, że kilka a może kilkanaście osób by sie znalazło. Pewnie zgodzicie sie ze mną, że takie spotkania nie należa do przyjemnych. No dobrze, podejście pracowników do tego jest troche lepsze niż w minionym ustroju politycznym, ale metody i warunki nadal są bardzo podobne, brakuje tylko lampy skierowanej prosto w oczy. Wypytwyanie co, skad, od kogo, wstyd. Interesuje mnie tylko czy Ci pracownicy którzy to robią są do tego w jaki kolwiek sposób uprawnieni, przecież są od tego inne komórki, które maja do tego uprawnienia (tak mi sie przynajmniej wydaje). No bo takie sprawy typu ile zarobiłem i skąd to chyba moja sprawa i ewentualnie Budżetu Państwa, ale nie osoby siedzącej przy stanowisku obok i wszystko słyszacej. To chyba nie tak powinno działac. Po druge te "stanowiska" w ogole nie są przystosowane dla osoby niepełnosprawnej. Jak ma tam wjechać wózek, albo wejść osoba o kulach? Chyba usiaść na krześle na zewnatrz, otworzyć drzwi i omawiać swoje sprawy przy wszystkich. Skandal!!!
Oceniono 44 razy 14

kilem0

użytkownik

jak ci się wydaje to najpierw sprawdź, a potem zrzędź na forum. kto ma sprawdzać twoje zeznanie jak nie pracownicy US? może sam Rostowski ma przyjechać? Jak ci się nie podoba możesz zażądać by rozmowa z tobą odbywała się np w gabinecie naczelnika urzędu.
Wlezie taki na forum, a nawet podpisać się nie potrafi. obuRZony kolego obuRZony
Patrz w lusterka. Golfy są wszędzie!
Oceniono 31 razy -1

Anaszka

użytkownik

Po to są Urzędy Skarbowe, aby sprawdzać zeznania Tak mi się zdaje, że m.in. do tego są zatrudnieni ich pracownicy. Mylisz się, nie jest tylko Twoją sprawą ile zarobiłeś i gdzie. To sprawa państwa, a właśnie skarbówka jest jednostką budżetową działającą na rzecz i w imieniu państwa. Jeśli ktoś nie ma nic na sumieniu (czyt. nie kombinuje), to może spać spokojnie Osoby tam pracujące obowiązuje tajemnica skarbowa, nawet osoby zajmującej stanowisko obok. Tak, więc na pewno od pracowników US na ulicy nie dowiesz się, ile i gdzie Pan Iksiński zarobił. Natomiast jeśli Tobie nie pasuje taka forma "przesłuchania" to Naczelnik zawsze przyjmie, bardzo miła i kompetentna osoba.
Oceniono 25 razy 1

ateista

użytkownik

Raz byłem wezwany, sprawdzili, podziękowali za przybycie i gitara, jak się nie ma nic na sumieniu, to się człowiek niczego nie boi.
Oceniono 17 razy 3

sewok10

użytkownik

obuzony chyba nowy w biznesie,brawa za epickie wejscie na forum
najepsze madrasci tylko od sweok10
Oceniono 14 razy -4

AntyDebil

użytkownik

• ZANIM NAPISZESZ COKOLWIEK sprawdź czy temat już był!
sewok10 proszę ciebie,rozwiń mi co dla ciebie znaczy "EPICKIE WEJSCIE NA FORUM",gdyż mój mały rozumek nie potrafin tego pojąć

Tak jak zimą musi być zimno,latem świecić słońce,tak Urząd Skarbowy sprawdza podatników.
Jeśli jesteś OK,to spokojne nic Ci nie grozi
PRZYCISK "szukaj" JEST PRAWDZIWĄ SKARBNICĄ WIEDZY
Oceniono 11 razy -1

re12nia

użytkownik

Tak jest teraz"Nagonka" na podatników którzy odpisywali ulgę rehabilitacyjną. Wiem że sporo osób wzywali i musieli oddać pieniądze które nie słusznie dostali za dojazd autem na zabiegi rehabilitacyjne.
Oceniono 7 razy 1

drwalek87

użytkownik

Jak masz dowody zakupu paliwa, to mogą Ci naskoczyć
Oceniono 7 razy -1

soft

użytkownik

Skarbówka udowodnić Ci może wszystko . To urząd taki sam jak za komuny. woda to lody, lody to woda. A sprawa się będzie ciągnąć latami mimo że racja oczywista.

organizacja terrorystyczna w środku kraju
Oceniono 11 razy -3

adam1944

użytkownik

Miałem problem z US w Chojnicach kiedy naraziłem sie jednemu z chojnickich przedsiębiorców, który notorycznie "załatwiał" mi kontrole. Od kiedy zmieniłem US na taki w Gdańsku to mam spokój.
Świadczy to tylko o tym, że kolesiostwo tam rządzi....
Oceniono 4 razy -4

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 370.00 381.00 DKKDKK 56.10 57.60
EUREUR 421.00 430.00 RUBRUB 5.50 6.40
CHFCHF 375.00 390.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 470.00 480.00 SEKSEK 39.50 41.00
Aktualizacja: 2019-06-27 13:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 372.00 377.00 DKKDKK 56.60 57.30
EUREUR 423.50 427.00 RUBRUB 5.60 6.30
CHFCHF 379.00 386.00 NOKNOK 43.50 44.20
GBPGBP 472.00 477.00 SEKSEK 39.90 40.70
Aktualizacja: 2019-06-27 13:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy w sezonie wiosenno-letnim zmieniasz środek transportu na bardziej ekologiczny?

Ceny paliw2019-06-26

E95 E98 ON LPG
BP 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
Circle K 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
Lotos Optima 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł
MZK 5.09 zł 5.24 zł 5.03 zł 2.08 zł
Orlen 5.09 zł 5.34 zł 5.03 zł 1.99 zł
PKS 5.09 zł - 5.03 zł 1.99 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij