Piątek, 24 Marca 2017 | Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna | Pogoda: 14°C, 1028 hPa, wiatr 14.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

Akumulatory

odpowiedz

west

użytkownik

Witam!
Gdzie można tanio kupić w Chojnicach jakiś dobry akumulator bo zima daje się we znaki i ten co mam ciągle "zdycha".....
Oceniono 2 razy -2

kamilai

użytkownik

witam.mój mąż kupował w AGROMIE na człuchowskiej.tam sa najtansze akumulatory.przedtem przejechał całe miasto i wszedzie drogie.w agromie najtansze sa.i auto chodzi.gwarancja na 2 lata.polecam
Oceniono 9 razy 1

mbab

użytkownik

Nie ma czegoś takiego tani i dobry.
Albo tani albo dobry.
Jak Ci ciągle zdycha to:
1) nie dbasz o niego (a nie ma akumulatorów bezobsługowych bo to tylko propaganda żeby nic nie przy nich robić, a aku po okresie gwarancji padnie)
2) dostał zwarcie w celi
3) jest źle dobrany do auta
4) masz uszkodzony układ ładowania.

EDIT
West: jeżeli to zwykły akumulator kwasowy i nie ma zwarcia w celi a jego wiek to 3-4 lata to chętnie go wezmę w cenie kaucji akumulatora.

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2014.03.25 15:07:20)

Oceniono 13 razy 7

west

użytkownik

Nie ma czegoś takiego tani i dobry.
Albo tani albo dobry.
Jak Ci ciągle zdycha to:
1) nie dbasz o niego (a nie ma akumulatorów bezobsługowych bo to tylko propaganda żeby nic nie przy nich robić, a aku po okresie gwarancji padnie)
2) dostał zwarcie w celi
3) jest źle dobrany do auta
4) masz uszkodzony układ ładowania.

To ako jest z auta świeżo sprowadzonego, także nie znam jego historii. Według papierów był montowany w DE w 2011. Auto (diesel) dużo nie jezdzi (2 razy na dzien z domu do pracy i spowrotem), także myślę, że wymiana akumulatora pomoże żeby lepiej trzymał prąd w tych mrozach (może się mylę?). I nie pisałem, żę chcę tani i dobry, chcę dobry ale chciałbym wiedzieć gdzie taki dostanę w najniższej cenie w Chojniach...
Oceniono 4 razy 2

smok

użytkownik

• Роберт
U Lemańczyka (Agro Ursus) albo agromie. Centra potrafi być kilkadziesiąt złotych tańsza niż w sklepach motoryzacyjnych naszego miasta.
Oceniono 7 razy 7

mbab

użytkownik

3 letni aku i złom, znaczy "bezobsługowy" był. Moja "bezobsługowa" centra ma 8 lat i dostałem ją jako uszkodzoną. Po odpowiednim potraktowaniu oraz stosownej obsłudze (ładowana i sprawdzana ostatnio w listopadzie) działa po dzień dziś, a auto stoi pod chmurą, odpalane również 2 razy dziennie (do pracy i z powrotem).
Żeby aku trzymał prąd w mrozy to trzeba się nim opiekować, a nie wierzyć w jego bezobsługowość. Kupisz nowy i za 2-3 lata on również będzie do wyrzucenia jak nic z nim nie będziesz robił.
Oceniono 4 razy 2

west

użytkownik

No taa, bo cinquecento dużo nie potrzebuje do rozruchu...

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2014.03.25 15:07:37)

Oceniono 5 razy 1

mbab

użytkownik

3 letni aku i złom, znaczy "bezobsługowy" był. Moja "bezobsługowa" centra ma 8 lat i dostałem ją jako uszkodzoną. Po odpowiednim potraktowaniu oraz stosownej obsłudze (ładowana i sprawdzana ostatnio w listopadzie) działa po dzień dziś, a auto stoi pod chmurą, odpalane również 2 razy dziennie (do pracy i z powrotem).
Żeby aku trzymał prąd w mrozy to trzeba się nim opiekować, a nie wierzyć w jego bezobsługowość. Kupisz nowy i za 2-3 lata on również będzie do wyrzucenia jak nic z nim nie będziesz robił.

No taa, bo cinquecento dużo nie potrzebuje do rozruchu...

Taa, mój kaszel ma Y22DTR i odpalam go, z baterii paluszkowej
Oceniono 8 razy -2

monika123293

użytkownik

ja kupowałam na łużyciej naprzeciwko PZU i auto chodzi super kupowałam do reno scenika benzyna gaz i kosztował 170zł i gwarancja też jest
Oceniono 5 razy -3

olta

użytkownik

w tym sklepie na Kościerskiej koło Żabki co ta butla mryga mają duży wybór akumulatorów w bardzo dobrej cenie
Oceniono 8 razy 0

smok

użytkownik

• Роберт
jak chcecie mieć dłużej akumulator niż okres gwarancyjny to jedynie centra, bosch... nie markietówki 170 to kosztuje ako przyzwoite do malucha. Rozumiem za 170zł kosztowało ako o pojemności ok 50-52ah ?
Oceniono 1 raz 1

ben73

użytkownik

Do żony samochodu kupowałem na Łużyckiej 3 jakiś polski aku. Dobra cena, świetna obsługa i sprzedawca poświęcił swój czas żeby połączyć aku no.
Oceniono 3 razy -3

jank

użytkownik

Szukam akumulatora do Corasa D o pojemności 55Ah. Gdzie w Chojnicach kupię takowy? Czy będę musiał oddawać stary?
Oceniono 2 razy 0

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
@jank, w każdym porządnym sklepie moto (zych, szypryt) dostaniesz, ale w Agromie na Człuchowskiej mają nawet szerszy asortyment i niższe ceny. Natomiast na allegro przez internet możesz kupić jeszcze taniej i też będzie dobrze.

Za każdym razem musisz oddać stary. Przy zakupie nowego w sklepie zdajesz stary sprzedawcy. Przy zakupie przez internet albo oddajesz stary kurierowi (ma na to specjalny drugi "kartonik" albo musisz wysłać sprzedawcy kwit, że oddałeś aku do punktu skupu.

Warto wspomnieć, że nie musisz oddawać tego aku, co masz teraz w samochodzie. Może znajdziesz w garażu/piwnicy jakiś stary, kompletnie bezużyteczny i możesz oddać ten. Ważne, żeby była sztuka za sztukę. :-)
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 3 razy 3

juri

użytkownik

W sklepie zależy im jedynie na sztuce. Rzeczywiście nie musisz oddawać tego co masz w aucie, wystarczy że im dostarczysz jakiś aby mieli na sztukę. Oni później się z tego rozliczają.
Akumulatorów szukaj wśród takich marek jak Varta, Bosch, Exide które uchodzą za najbardziej trwałe.

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2015.12.20 15:59:07)

Oceniono 5 razy -1

Chmurok

użytkownik

Ja się akurat z mbabe ni chu chu nie zgadzam. Doświadczenie nauczyło mnie raczej, że związek między ceną a jakością akumulatora potrafi być baaardzo luźny. Markowy, drogi, zachodni padł mi tuż po gwarancji, a kupiony wtedy awaryjnie, o połowę prawie tańszy polski kręci czwartą już zimę i żadnych oznak zużycia praktycznie.

Ostatnio edytowany przez Moderatora (2015.12.02 18:27:57)

Oceniono 2 razy 0

Alicja1985

użytkownik

Zgadzam się z Chmurok... kupiłam akumulator Bosch i zaraz po gwarancji mi padł. Teraz mam jakiś Polski i działa.
Oceniono 4 razy 2

black18

użytkownik

Obecne akumulatory nie maja nic wspólnego z dawnymi akumulatorami Boscha, na chwile obecną polecam Centre ale tą starą wersje.
Oceniono 5 razy 5

wers

użytkownik

Gdzie na chwile obecna mozna kupic dobre ako?
Oceniono 2 razy -2

czarekkrzakowski22

użytkownik

Jakiej firmy najlepiej kupować akumulatory? Słyszałem że dobre są akumulatory bosch.
Profesjonalny zabieg wydłużania rzęs
0

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 392.00 400.00 DKKDKK 56.40 57.90
EUREUR 423.00 430.00 RUBRUB 6.40 7.50
CHFCHF 392.00 405.00 NOKNOK 45.60 47.10
GBPGBP 489.00 499.00 SEKSEK 43.80 45.30
Aktualizacja: 2017-03-24 16:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 392.90 399.00 DKKDKK 56.80 57.60
EUREUR 424.70 428.20 RUBRUB 6.89 6.92
CHFCHF 395.00 402.00 NOKNOK 45.90 46.70
GBPGBP 489.70 494.60 SEKSEK 44.30 45.00
Aktualizacja: 2017-03-24 16:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?

Ceny paliw2017-03-23

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
BP - - - -
Lotos Optima 4.39 zł - 4.29 zł 2.03 zł
MZK 4.34 zł 4.62 zł 4.24 zł 2.08 zł
Orlen 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
PKS 4.41 zł - 4.31 zł 2.03 zł