Sobota, 22 Lipca 2017 | Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca | Pogoda: 18°C, 1017 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

in-post czyli tragedia

odpowiedz

kojo

użytkownik

Miał ktoś już do czynienia z tą niby firmą "in'post" bo to jest jakaś jedna wielka pomyłka.Dziadki na rowerkach nie wszystkie listy dostarczają jakie powinni.Lepiej im zostawić awizo niż list ponieważ wtedy mają większą prowizję,akurat na mojej ulicy jakiś emeryt roznosi listy jak mu się podoba,może nie wziął rano witamin albo zapomniał załadować tabletki pod język bo ślimaczył się tak,jakby wybierał się położyć na cmentarz.Kto na to pozwala toć to nie chore a tragiczne...
Oceniono 69 razy 13

black18

użytkownik

Oceniono 128 razy -54

testus12

użytkownik

black ty masz jakies dziury w mozgu? przeciez on nie jest ich pracodawca tylko klientem i to nikt go nie pytal o zdanie czy chce inpost czy nie. co za palant z ciebie.
Oceniono 74 razy 40

Matthew

użytkownik

Czy orientuje się ktoś, co zrobić ze źle doręczonym listem przez tą pseudo-pocztę? Mieszkam w pewnej miejscowości powiatu chojnickiego, pod pewnym adresem. Dostałem list, który miał być doręczony do innej miejscowości z naszego powiatu, ale pod taki sam adres jak mój. Nazwisko też się nie zgadza, ale zgadza się imię. Sytuacja jak w filmach Barei.
Oceniono 25 razy 23

janoss45

użytkownik

Po 1. Masz paczkomaty w Chojnicach
A po 2 myślisz, że w PP jest lepiej? Po osiedlu 700 lecia chodzi listonosz, który również zostawia awizo NIE SPRAWDZAJĄC nawet czy ktoś jest w domu.
Oceniono 41 razy 15

marietka323

użytkownik

Tak zgadza się co to jest za firma weźmy os kolejowe tutaj listy roznosi starszy pan na rowerku gaduła nie ziemska jeżeli podjął się takiej pracy to powinien uszanować tajemnice co do kogo przychodzi jak list czy to od komornika czy z sadu Siedzi na ławeczce na piwie i wszystkich wkoło obgaduje czy to jest porządku czy cale osiedle musi wiedzieć czy ktoś ma problem z komornikiem czy nie?
Oceniono 44 razy 38

melisana

użytkownik

A ty skąd o tym wiesz? Siedzisz z nim na tym piwku czy podsłuchujesz?
Oceniono 31 razy -9

Dobry

użytkownik

Niestety ale prawda jest taka, że In post nie staje na wyskokości zadania o czym nawet jest głośno w mediach, że nie dostarczaja przesyłek. Niestety nie mamy wpływu na to, że nie chcemy by z urzędu pocztę nam dostarczała własnie ta firma, do której większośc z nas nie ma zaufania. Sam czekałem na listonosza z in postu i pomimo, ze czekałem na wazny list, to listonosz, zawsze przechodził koło mojego domu, nigdy nic nie miał, a potem sie okazało ze mój list był awizowany. Jakim cudem sie pytam? Skoro widziałem go codziennie i nawet nie dość, ze nie wstapił do mojego domu to nie zostawił żadnej karteczki. Skoro żekomo było awizo. Nie wiem czy to prawda ale ponoć za Awizo mają więcej płacone, może dlatego zwlekaja z ich dostarczeniem.
Oceniono 16 razy 10

sarana

użytkownik

Black 18 widać nie ptrafi czytać ze zrozumieniem. In - post zatrudnia przewaznie starsze osoby, które mają kłopoty z czytaniem, może niedowidzą, poniewaz jeden nawet wyjął szkło powiększające by sprawdzić do kogo jest zaadresowana koperta. Też słyszałam, że awizowane listy sa bardziej opłacalne. Sąsiadka musiała sama przejść się do nich by odebrać list, bo listonosz do niej nie dotarł, jak sie okazało 2 razy był awizowany. Dobre sobie, jak mogły być nie dostarczone jak ona z domu wcale nie wychodziła.
Oceniono 17 razy 9

KAT2013

użytkownik

Oceniono 37 razy -15

genboy

użytkownik

IN POST został wezwany do pomocy Polskiej Grupie Pocztowej, która wygrała przetarg na dostarczanie poczty sądowej. Wygrała oferując niższą kwotę od 400- letniej Poczty Polskiej. To jeden wielki przekręt, którym interesują się odpowiednie służby, a sądy i klienci klną . To wina tych na górze, którzy wybrali firemkę PGP.
Oceniono 13 razy 9

sasin1989

użytkownik

Nasza Pani listonoszka z PP często nie puka do drzwi, nie dzwoni tylko od razu awizo zostawia albo zastuka i już wypisuje awizo. Czemu nie nosi ze sobą paczek? Mimo,że jestem w domu cały dzień i tak muszę lecieć z awizo na pocztę przesyłkę odebrać. Mieszkam w centrum.
Oceniono 10 razy 6

slawpl

użytkownik

Często coś zamawiam i odbieram w Paczkomacie lub w oddziale InPost. Nie mam żadnych problemów, wszystko gra. I nie ma stania w masakrycznych kolejkach na Głównej Poczcie lub jeżdżenia gdzieś po sklepach bo otworzyli jakiś punkt odbioru paczek. Jak tylko mogę to zamawiam kurierem lub InPostem z odbiorem w Paczkomacie.
Sławomir Bocian Fotografia ślubna www.eye2eye.pl
Oceniono 15 razy 5

katarina11

użytkownik

Zawsze będzie jakas grupa broniących. To ktoś z In Postu. Prawda jest niestety inna. Nie otrzymałam ważnego listu jakim jest list urzędowy ze Sądu. O rozprawie dowiedziałam się z innego źródła. W Sądzie stwierdzili że wysłali list 2 tygodnie przez rozprawą. Poszłam do tej firmy i jak się okazało list rzekomo był awizowany 2 razy. Ciekawe to awizo skoro w domu zawsze ktoś jest. To raz, a drugie to nie została zostawiona żadna karteczka awizo w skrzynce. Fakt jest jeszcze taki, ze pracownicy z in postu, może nie wszyscy ale jak zadzwonią do drzwi to nie czekają tylko zaraz idą dalej. Myślą, że jak nacisną dzwonek to drzwi im mają się otworzyć od razu. I tak jak ktoś tu napisał, też słyszałam, że za listy awizowane mają więcej płacone. Nie zostawianie karteczek awizo jest celowe bo niejedna osoba by zrobiła raban na ich poczcie, a tak nikt nie wie jak pracownik wywiązuje się z obowiązku pracowniczych.

Ostatnio edytowany przez katarina11 (2014.03.14 07:56:47)

Oceniono 16 razy 6

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Zgadzam się z slawpl i katarina11. :-)

Usługa paczkomatów InPost-u działa bez zastrzeżeń. Przesyłki dostarczają z prędkością godną kuriera i do tego możesz odebrać w dowolnej, dogodnej dla siebie godzinie, nawet w środku nocy. To jest super.

Natomiast doręczenia przesyłek sądowych to porażka i dno na całej linii. Listy często nie dochodzą do adresata na czas, mimo "awizowania" nie ma awiza w skrzynce, a gdy jest i wybrałem się po odbiór przesyłki, która miała być doręczona na os. Kolejarz aż na Dworcową... okazuje się, że tam też bywają kolejki. W kolejce natomiast spotkałem aż dwóch ludzi (z czego jeden pan już mocno sędziwy), którzy przyszli oddać przesyłki, które znalazły się w ich skrzynkach (a to niby polecone) choć nie zgadza się adres ani nazwisko adresata.

Dlaczego tak jest? Zapewne przyczyny należy upatrywać w innych jednostkach obsługujących obie usługi. Paczkomaty obsługuje kurier InPostu przejeżdżający swoją trasę przez wiele miast. Natomiast doręczanie przesyłek sądowych to domena lokalnych doręczycieli wynajętych "na szybko" przez PGP, którego częścią jest InPost.
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 12 razy 0

zybi70

użytkownik

Czytam tu bardzo wiele negatywnych opinii na temat inPostu Ja mam bardzo pozytywne o nich zdanie i choc nie mam w tym zadnego celu aby ich chwalic to jednak prawde musze oddac Bynajmniej w moim przypadku jest tak ze dostaje listy bez problemu natomiast PP bylo wrzucone awizo do skrzynki i tyle tego mimo ze mieszkam na wsi i musze specjalnie sie fatygowac W PP listy leza max 2 tyg w in post mozesz sie dogadac kiedy odbierasz Doreczyciel zostawia ci swoj nr tel Nawet jak za pierwszym razem cie nie zastal to po ustaleniu telefonicznym okresli ci kiedy ci dowiezie przesylke Jak dla mnie rewelacja A jak jest gdzie indziej to nie wiem Ja mam bardzo pozytywna opinie na temat in Post
Oceniono 17 razy 3

pablo1

użytkownik

Co nie którzy nie potrafią czytać, czo ma pacz-komat do awizowanych listów ?
Pierwszy temat jest jasny i przejrzysty, chodzi o listy i ich awizowanie.
Listy sądowe nie docierają, bo pracownikom jest ciężko wsadzić awizo do skrzynki pocztowej o ile w ogóle raczył być pod twoimi drzwiami lub na klatce schodowej.
Toczymy z kolegami sprawy sądowe i listy jak i awiza w niektórych przypadkach nie docierają.
Masakra jest już na wioskach, bo tym panom wcale się nie chce jechać lub cholera wie co.
Napisałem skargę do Warszawy to w punkcie przy ulicy Dworcowej facet powiedział iż mam być zadowolony że kurier pofatygował się być pod drzwiami, no pofatygował się ale awizo wyrzucił nie do skrzynki pocztowej tylko na klatkę schodową jak śmieć.
Do dziś nikt z centrali w Warszawie nie skontaktował się i nie przeprosił

Firma pucuj dziada.
Oceniono 7 razy 7

smok

użytkownik

• Роберт
Pozdrawiam panią z inpost, której się nie chce wyjść z samochodu tylko wyrzuca listy przez okno na podjazd. Dziś przy kuciu lodu znalazłem przymrożone listy.
PS. http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/6239/skrzynka-na-listy-sz03-szt-.jpg Tak wygląda skrzynka na listy, podnosi się klapkę z napisem listy i pod nią jest szpara w którą wkładamy list, czy to takę trudne?? Jak tego nie ogarniasz to się zwolnij na twoje miejsce są inni.
Oceniono 15 razy 13

vi4rus

użytkownik

Ja korzystam regularnie z opcji paczkomat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Paczka zazwyczaj na drugi dzień. A co do listów normalnych to nie wiem.
Oceniono 1 raz 1

smok

użytkownik

• Роберт
To akurat były zwykłe listy nie polecone: blankiety krus i polsat.
Oceniono 1 raz 1

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 361.00 371.00 DKKDKK 56.40 57.90
EUREUR 421.00 431.00 RUBRUB 5.70 6.80
CHFCHF 379.00 394.00 NOKNOK 44.50 46.10
GBPGBP 469.00 480.00 SEKSEK 43.30 44.80