Wtorek, 25 Czerwca 2019 | Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę

Forum Ch24

nowy styl ogloszen !!

odpowiedz

Kar_Tel

użytkownik

Witam co sadzicie o nowym stylu ogloszen platnych 0,50zl za wystawienie nie maja niestety juz z czego zdzierac z nas heh
Oceniono 17 razy 7

maciej27

użytkownik

bez komentarza!
Oceniono 11 razy 3

Kar_Tel

użytkownik

w skrócie straca osoby odwiedzajace i tak malo osob tu zaglada jedynie w ogloszenia a teraz kazdy pojdzie na tablice bo ceny z kosmosu allegro ma taniej chociaz tam jest ogladalnosc wieksza nie pomysleli moze nie dlugo powstanie nowy portal typu tego badziewia ale lepszy z pomyslem i ikra
Oceniono 15 razy 7

gwiazdka1

użytkownik

Ja również nie popieram tych płatnych ogłoszen.Często trzeba wstawiac ogłoszenie przez kilkanascie dni,żeby coś sprzedaź-w tej sytuacji koszty będą wyższe niż zysk
Oceniono 14 razy 4

bartek151

użytkownik

Widać kto to robił się zna.. tak się zna że pożal się boże nie dość że był tu syf to jeszcze płatność wprowadził... brawo za idiotyczny pomysł.
Oceniono 15 razy 1

Hałabała

użytkownik

Witam.

A ja jestem zdania że właśnie syfu nie będzie, bo agenci typu "Skup Samochodów" nie będą dodawali kilkunastu / kilkudziesięciu ogłoszeń dziennie. Za chwilę zrobi się naprawdę przejrzyście, nie powiem że "kameralnie". Ale spoko, hejt się leje na portal - tradycyjnie zresztą. Kto nie chce się bawić w tablice i inne allegra, i chce się ograniczyć tylko na portal regionalny to chyba jest dobry wybór. Jakiś czas temu moja krewna dała ogłoszenie sprzedaży / wynajmu garażu, po pół godzinie miała już "towar" sprzedany. To o czymś świadczy. I jest wiele głosów tego typu. Jedynym minusem tych ogłoszeń był oczywiście straszny śmietnik, ogłoszenia nie pasujące do kategorii, itp. Portal ukrócił to zdecydowanie, za co brawa. Za pewne jeszcze kilka rzeczy nam czytelnikom / użytkownikom nie będzie się podobać... Ale... jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. ;p

P.S. - nie pracuję w portalu...
Oceniono 45 razy 5

bartek151

użytkownik

Oceniono 34 razy -14

bartek151

użytkownik

Nie wszyscy urodzili się bogaci a szczególnie pracodawcy wyzyskiwacze!! zajebisty pomysł z płaceniem bez kitu.. wystawić już ***** nic nie można bo wszystko liczą.
Oceniono 30 razy -8

Migdau

użytkownik

Popieram portal! Będzie porządek! Nawet jak 50% śmieciarzy odpadnie to nadal będzie to jedno z lepszych miejsc ogłoszeniowych w mieście.
Oceniono 25 razy 11

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Ale jak to... prywatny właściciel portalu zrobił na własnym portalu pobieranie opłaty za ogłoszenia? Oh, oh, skandal!

Ludzie trochę pomyślunku. Nawet google zaczyna wprowadzać opłaty za niektóre swoje usługi, Apple to już prawie za oddychanie swoich fanatyków kroi. To co się dziwicie, że ten trend działa też regionalnie? Przykład idzie od największych.

Jeżeli płatne ogłoszenia to zły pomysł - portal nie zarobi kasy, a straci odwiedzających. Więc zamiast jątrzyć, poczekajcie i zobaczcie, czy racja jest po waszej stronie. Prawo wolnego rynku.
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 26 razy 14

damian92

użytkownik

Miał być porządek a zrobili lipę za którą trzeba zapłacić.
"PrZeKraCzaJąC wSzElkIe NoRmY nIe StOsUjEsZ oGrAnIcZeŃ"
Oceniono 23 razy -1

bartek151

użytkownik

No lipa jak ***..
Oceniono 24 razy -8

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Bartek, myślę, że nie trzeba geniusza, żeby domyślić się, że najgłośniej przeciw płatnym ogłoszeniom są wystawiający dziesiątki ogłoszeń dziennie ciułacze Twojego pokroju. Dusigrosze, żyły, złotówy, którzy na innych chcą żerować i za friko sobie dorobić zamiast wysilić się trochę i zacząć coś pożytecznego na własną rękę.

Normalny człowiek jeśli uzna, że ogłoszenie tutaj się jemu opłata to zapłaci te 20 gr, jeśli nie - to nie, może się zdziwi, może stwierdzi, że to bez sensu, ale żeby w ciągu godziny cztery posty... Ty albo masz wolne (jak ja) albo za mało obowiązków w pracy. Ewentualnie może być też tak - i to wydaje się prawdopodobne - że słowo "praca" jest Ci obce. Człowiek pracujący - szanuje pracę innych. Portal też z czegoś żyć musi.
Oceniono 26 razy 10

bartek151

użytkownik

Odezwał sie ***** geniusz wiedzący najlepiej, z tego co ja widzę to problem to masz go Ty, ale jak chcesz to możemy zaraz go rozwiązać i co mie obchodzi że masz wolne wisi mie to, czy Ci się to podoba czy nie wolność słowa i sę będę komentować to co mi się ***** podoba i ile a Ty możesz mi nalać bo nic do tego nie masz, i moja sprawa co i ile mam po prostu osobie prywatnej nie będę płacił by se ***** dorabiała za ogłoszenie, gdzie zawsze było to darmowe i powinno być bo to strona nasza chojnicka a nie ***** zeby komuś pensje robić, o,20 gr człowieku weź se dodaj zdjęcia i ilość słów to na jednym ogłoszeniu wyjdzie Ci 2 zł a weź niech każdy tak doda to ile ta ***** osoba zarobi?? szanować portal tu był i będzie jeszcze gorszy syf z tym płaceniem to jest żenada. No tak żyć musi ***** z naszych pieniedzy ale nie portal tylko osoba, która to całe prowadzi!!! I jak masz jakiś problem to dawaj rozwiązemy go i będzie po problemie, bo se będę wypiadał co mi się podoba a Tobie **** do tego!!
Oceniono 30 razy -6

aga36

użytkownik

Nie podoba mi sie to wpisuje swoje ogłoszenie i nie pokazuje się wcale
Oceniono 11 razy -1

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Łohahaha To żeś popłynął

Wiem, że pisanie z Tobą to jak grochem o ścianę, ale może napiszesz coś jeszcze to będzie chociaż zabawnie, a patrząc na Twój język mam wrażenie, że temat i tak za chwilę zniknie.

Nie wiem, czy zauważyłeś, czy nie przespałeś tego momentu, ale obecnie większość rzeczy jest prywatna. Portal też jest prywatny, ktoś płaci redaktorom, ktoś płaci obsłudze technicznej, utrzymuje to wszystko i Ty masz odwagę powiedzieć takiemu komuś, że nie ma prawa na tym zarabiać? Dlaczego, hm? :-)
Oceniono 25 razy 13

555norbi

użytkownik

A u mnie po tej modernizacji coś nie działają te ogłoszenia. Same puste linie tylko są. W telefonie ok a w laptopie zonk.
Oceniono 10 razy 4

thisismalsza

użytkownik

Całkowity brak rozsądnego toku myślenia ze strony moderatorów, to jest portal regionalny , nikt nie bedzie placił za ogłoszenia i jeszczcze na tak dennych warunkach - kto wymyślił cen cennik? , powiem tak , DAJE MIESIĄC , A OGLĄDALNOŚĆ PORTALU PRAKTYCZNIE SPADNIE DO ZERA . WSZYSCY BĘDĄ WOLELI KORZYSTAĆ Z CHOJNICE.COM ZOBACZYCIE !
Oceniono 17 razy -3

Tellus

użytkownik

Zgadzam się z "sabaką".

"bartek151" nie chcesz to nie płać. No chyba że działasz na zlecenie tych co wstawiają te setki powtarzających się ogłoszeń ...i straciłeś dobrą fuchę

50gr za lokalne ogłoszenie to faktycznie majątek
Za to będzie porządek w dziale ogłoszenia.

Pozostaje tylko jedna kwestia - jak będziemy za nie płacić?
Oceniono 10 razy 4

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
@555norbi - odśwież stronę w przeglądarce (F5), wyczyść pamięć podręczną. Powinno pomóc, a jeśli nadal będziesz mieć na kompie problem to może masz jakiegoś bardzo skutecznego AdBlock-a zainstalowanego, co wychwycił, że to ogłoszenia?
Oceniono 15 razy 7

Logowanie

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 369.00 380.00 DKKDKK 56.00 57.50
EUREUR 419.00 431.00 RUBRUB 5.50 6.40
CHFCHF 376.00 391.00 NOKNOK 43.10 44.60
GBPGBP 469.00 482.00 SEKSEK 39.20 40.70
Aktualizacja: 2019-06-24 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 372.00 378.00 DKKDKK 56.50 57.20
EUREUR 423.00 427.00 RUBRUB 5.60 6.30
CHFCHF 381.00 387.00 NOKNOK 43.50 44.20
GBPGBP 472.00 477.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2019-06-24 18:47
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy w sezonie wiosenno-letnim zmieniasz środek transportu na bardziej ekologiczny?

Ceny paliw2019-06-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.22 zł 5.58 zł 5.16 zł 2.13 zł
Circle K 5.17 zł - 5.11 zł 2.08 zł
Lotos Optima 5.18 zł - 5.12 zł 2.09 zł
MZK 5.17 zł 5.32 zł 5.11 zł 2.13 zł
Orlen 5.18 zł 5.43 zł 5.12 zł 2.09 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij