Poniedziałek, 16 Września 2019 | Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza | Pogoda: °C, hPa, wiatr km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Praca - zatrudnię

Promowane ogłoszenia

TECHNIK MASAŻYSTA

Data publikacji: 29.08.2019 11:03

TECHNIK MASAŻYSTA ZYSKAJ TYTUŁ TECHNIKA MASAŻYSTY!!!
Tylko u nas bezpłatnej Szkole PASCAL dla dorosłych w przeciągu dwóch lat można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet prowadzić własną działalność❗️
Nie zwlekaj - o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń⏰
Technik masażysta wykonuje masaże zgodnie w wymogami wiedzy medycznej, które usprawniają leczenie i rehabilitację chorych, relaksują i odm

do uzgodni zł Poszukuję ekipu do montażu okien, rolet, bram garażowych

Data publikacji: 25.08.2019 11:42

Poszukuję ekipy do montażu okien, drzwi, rolet i bram garażowych.

Możliwość nawiązania stałej współpracy.
  • Adres: Chojnice / Nieżywięć
  • Tel. kom.: +48 606 727 885

PRACA W OCHRONIE

Data publikacji: 22.08.2019 08:39

GRUPA KONSALNET, poszukuje kandydatów do pracy na obiektach handlowych. Również osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania:
- niekaralność,
- wysoka kultura osobista,
stanowisku.

Obowiązki:
- obsługa monitoringu
- wykonywanie cyklicznych obchodów
-patrolowanie i obserwacja chronionego obiektu

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- elastyczny grafik

kontakt: 785090407
  • Tel. kom.: 785090407

1234 zł Pomoc Drogowa 24H. Transport Maszyn-Holowanie-Laweta

Data publikacji: 21.08.2019 16:45

Pomoc Drogowa 24H. Transport Maszyn-Holowanie-Laweta Transport
- samochodów osobowych
-samochodów ciężarowych
- maszyn rolniczych,
-maszyn budowlanych
-konstrukcji stalowych
-łodzi

- domki holenderskie
Zezwolenie na gabaryty kat. III
Długie najazdy, wystawiamy fakture vat.
Cena za transport uzależniona jest od odległości wielkości i wagi
Posiadam odpowiednie uprawnienia i pozwolenia na transport ponadnormatywny oraz ubezpieczenie na przewożony towa

Myjnia samochodowa -serwis wulkanizacyjny"AKT-GUM"

Data publikacji: 17.08.2019 07:16

Zatrudnimy pracownika do myjni samochodowej ręcznej. Wymagana sumienność, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole. Zapewniamy wszelkie przeszkolenie, atrakcyjne warunki finansowe. Wszelkie dodatkowe inf.pod podanymi nr.tel. Zapraszamy do osobistego składania CV w siedzibie firmy.
  • Adres: Chojnice ul.Towarowa 25
  • Tel. kom.: 604 965 450 lub 52 39 77 222

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Przejdź do serwisu Zamknij