Wtorek, 28 Czerwca 2022 | Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona chojnice24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. je, fot. www.sellin.pl

Jarosław Sellin w Chojnicach

Na spotkaniu opłatkowym PiS w 01.2013 w Gdyni Jarosław Sellin kolędy grał na gitarze.

Na spotkaniu opłatkowym PiS w 01.2013 w Gdyni Jarosław Sellin kolędy grał na gitarze.

Pomorski poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin zaprasza mieszkańców Chojnic na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 11 kwietnia.

„Zarząd Komitetu Prawo i Sprawiedliwość w Chojnicach ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Jarosławem Sellinem, Posłem na Sejm RP, byłym Sekretarzem Stanu (wiceministrem) w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tematem spotkania jest „Dziedzictwo polityczne Lecha Kaczyńskiego". Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2013 r. (czwartek) o godz. 18:00 w restauracji FOSA w Chojnicach, przy ul. Grobelnej 3 (sala na I p.).”

Prawo i Sprawiedliwość w Chojnicach

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

45 komentarzy

~Stryj JAREK
Ale miał ten biedny Sellin publikę, normalnie tłumy, aż mu kopara opadła z wrażenia! Następnym razem niech przyjedzie z Antkiem to przyjdzie więcej ludzi posłuchać bajek na dobranoc rodem z horroru!
12 Kwietnia 2013, godzina 14:40
Oceniono 5 razy 5
~Wicher
O Boże następny nawiedzony oszołom się znalazł ze swoim odkryciem jak to Rosjanie i Niemcy chcą rozedrzeć Polskę i podzielić się ziemią! Weź ty puknij się w swoją pustą łepetynę, może ci się poprawi a jak nie to czym prędzej udaj się do odpowiedniego lekarza!
12 Kwietnia 2013, godzina 13:41
Oceniono 6 razy 4
~Na poczatku lat 80 w Chojnicach większość miała dużą wiedze na
temat Starobielska, Ostaszkowa i Katynia. Tylko ludzie majacy to całkowicie gdzieś nie wiedzieli co zrobili Rosjanie na wschodzie. Jednak w porównaniu z Niemcami byli mniej agresywni i krwawi. Nalezy po prostu pamietać, że to głównie nasi sąsiedzi zza Odry i Buga są chetni na nasze ziemie za wszelką cene.
12 Kwietnia 2013, godzina 09:28
Oceniono 8 razy -6
~do czytelnika
z tego co pisze fragi jest tak, jak piszesz. Innym zarzuca, że mają wyprane mózgi a sam także ma zmanipulowany rozumek
12 Kwietnia 2013, godzina 08:32
Oceniono 10 razy -4
~czytelnik
fragi, gdybys zyl w PRL to wierzyłbys w oficjalny raport ze morderstwa na polskich oficerach w Katyniu dokonali Niemcy? Nie rozumiesz ze sledztwo ws. katastrofy jeszcze trwa?
Do chwili opublikowania swojego raportu Komisja Jerzego Millera nie badała miejsca zdarzenia, wraku (gdy w kwietniu 2010 eksperci z komisji technicznej pułkownika Mirosława Grochowskiego przybyli pod Sewiernyj żeby popatrzeć na wrak okazało się, że nie mogą bo nie ma z nimi jedynego upełnomocnionego pułkownika Edmunda Klicha, nie badała też ani skrzydła rzekomo oderwanego przez brzozę, ani brzozy, ani rejestratorów lotu, w tym najważniejszego K3-63 (jego zapisów nie da się sfałszować), a jedynie ich zmanipulowane kopie z pozamazywanymi komendami (ODCHODZIMY dowódcy statku kpt Arkadiusza Protasiuka). Nie badała telefonów satelitarnych, kamizelek Borowców, ich broni i amunicji. Do chwili wydania raportu Millera Polacy nie przeprowadzili ani jednej sekcji zwłok. Jedyne co eksperci Millera badali szczegółowo to raport MAKu, by zrobić zeń streszczenie. Badali też SMSa rozpowszechnianego przez Grasia, Sikorskiego i Arabskiego już w godzinę PO zamachu: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił."
Jest jeszcze inna sprawa. Otóż w wyniku rekonstrukcji wraku przeprowadzonej przez Rosjan w sposób tajemniczy wyparowała blisko połowa jego szczątków. *Treść SMSa ujawnił generał Sławomir Petelicki ( ten sam co kilka lat wcześniej chwalił się że PO zakładane było przy wódce i słoiku kiszonych ogórków, zresztą w czym sam brał udział) czym zły na siebie za brak dyskrecji POpełnił samobójstwo. Zresztą podobny los podzielił technik pokładowy z polskiego samolotu lądującego wcześniej w Smoleńsku-chorąży Musiał, którego zeznania były sprzeczne z oficjalnymi raportami. Jego również dotknął „seryjny samobójca”.
PS. Pod koniec lat 90. zatoneła rosyjska łodz podwodna o napedzie atomowym "Kursk". Do tej pory oficjalny raport rosyjski stwierdza ze została ona zatopiona przez NATOwska łódź podwodną. Rozumiem ze jako amator rosyjskich raportów równiez w to wierzysz?
12 Kwietnia 2013, godzina 08:10
Oceniono 13 razy -1
~Malina Malinowska
Najlepiej tego nieszczęśnika /LK/ wynieście na ołtarze! Gdyby nie walnął na glebę już dawno żyłby w zapomnieniu i cieniu tego drugiego nieszczęśnika /JK/ a tak no proszę WAWEL /zobaczymy jak długo/
11 Kwietnia 2013, godzina 21:04
Oceniono 17 razy 5
~Beata
W czym niby ten mały człowieczek i "wielki" prezydent PIS-u i swojego "wielkiego" brata zagrażał Rosji ? Wielu powinno się leczyć w psychiatryku zanim zbzikują do reszty!
11 Kwietnia 2013, godzina 16:58
Oceniono 18 razy 4
~fragi
No cóż, w dyskusji z wiarą wiedza nie ma żadnych szans. Wszelkie fakty, w tym zapisy rejestratorów są dla sekty świętego wraku wiarygodne i prawdziwe tylko wtedy gdy pasują do ich wersji. Na przykład wtedy gdy stwierdzają że głos przypisywany gen.Błasikowi nie należy do niego, ale gdy nie pasują(np. wskażemy że nie ma na nich odgłosu wybuchów) to już są niewiarygodne, zmanipulowane i nie można ich wziąć pod uwagę. Taki sposób dyskusji nie prowadzi do niczego. Tak to sobie pogadajcie z Sellinem i odśpiewajcie "ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie". Przy gitarze.
11 Kwietnia 2013, godzina 16:21
Oceniono 16 razy 6
~do fragi
W kwestii, czy był to wypadek, czy zbrodnia, może się ścierać tylko wiara z niewiarą. Ludzie, którzy od dwóch i pół roku pozwalają się karmić coraz bardziej groteskowymi i nienawistnymi względem ofiar i wdów bredniami płodzonymi przez pracowników aparatu propagandowego III RP czynią to w imię gorliwiej niewiary. Niewiary w to, że coś podobnego mogłoby się zdarzyć. Że wielki, ważny w polityce światowej kraj mógłby być rządzony przez takich zbrodniarzy, i że taką zbrodnię mógłby „cywilizowany świat" gładko przełknąć.

Zachodni dziennikarze udowodnili, że dla osiągnięcia imperialnego celu, jakim było ujarzmienie Czeczenii, Władimir Putin nie wahał się wysadzić w powietrze kilku moskiewskich bloków wraz z mieszkańcami. I co? Świat się dowiedział, nic nie powiedział, bo co mu tam.

Wiara „zamachu nie mogło być, bo przecież to niemożliwe" jest wyznaniem beztroskich kretynów. Teoretycznie wszystko jest możliwe, zwłaszcza w Rosji. I podjęcie przez czekistów takiej decyzji (zwłaszcza, gdy panujący w Polsce burdel i nie liczące się z niczym podgryzanie prezydenta przez rząd stanowiły wręcz zaproszenie do zamachu i dawały ogromną szansę na zatarcie jego śladów), i sztuczne zamglenie lotniska (byle pododdział chemiczny dowolnej armii uporałby się z tym w parędziesiąt minut)... Z tych przyczyn każda hipoteza jest prawdziwa.
11 Kwietnia 2013, godzina 16:03
Oceniono 19 razy -3
~***
fragi...kiedyś miałeś więcej oleju w głowie, chyba że to był ktoś inny...
11 Kwietnia 2013, godzina 13:43
Oceniono 23 razy -3
~MALACH HA-MAWET
Do "fragi" - Kolego nie przekonamy takich którym Sakowicz, Antek i Jarosław tak skutecznie wyprali mózgi, bo ich wódz powiedział: "nikt mnie nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe"! Gdyby rzeczywiście Rosjanie chcieli sprzątnąć Lecha K. to mogliby to zrobić w tylu miejscach i na tyle sposobów, że cień podejrzenia nie padłby na nich!!! Ciekawe czy ten wielbiciel Jarosława z Chojnic który w ubiegłym roku tak pięknie się popisał pewnym banerem w Warszawie znowu brał udział w tegorocznej szopce?
11 Kwietnia 2013, godzina 13:07
Oceniono 25 razy 5
~fragi
Czyli według ciebie polscy naukowcy nie mogą napisać rzetelnego raportu np. o grobowcu Tutanchamona bo nie ma go w Polsce. Jak w takim razie swoje raporty opracowują "eksperci" Macierewicza? Po co ogłaszają te swoje teorie skoro nie mają dowodów? Prawdziwi eksperci byli w Smoleńsku, pokazują swoje źródła które każdy może sprawdzić. I każdy kto sprawdzi się z nimi zgadza. Natomiast mąciciele mają "dowody" w postaci puszki po piwie Tyskim, zdjęciach satelitarnych których źródła nie potrafią wskazać i nic więcej. W ich teoriach nic się nie zgadza. Nie mają choćby sensownej odpowiedzi na pytanie PO CO robić zamach na miernego, niepopularnego prezydenta który zaraz kończy kadencję bez szans na reelekcję. W dodatku wyjątkowo wygodnego dla Rosji. http://komisja.smolensk.gov.pl/portal/kbw/633/8875/Raport_koncowy_w_sprawie_ustalenia_okolicznosci_i_przyczyn_katastrofy_samolotu_T.html
11 Kwietnia 2013, godzina 10:16
Oceniono 30 razy 4
~do fragi
Zacznijmy od podstaw - jak można napisać rzetelny raport w oparciu o dowody, które nadal są poza naszym krajem? Jak można zrobić analizę wraku jeśli nadal Polsce go nie zwrócono i gnije teraz w jakimś garażu? Wyjechało kilku "ekspertów" do Rosji, pochlało przy dźwiękach harmoszki, poklepali ich po pleckach i wrócili z wytycznymi, co napisać. Teorię o uderzeniu w brzozę sami Rosjanie szybko odrzucili gdyż była zbyt mało wiarygodna - a nasi trzymają się jej kurczowo do dzisiaj. Nie, ja nie jestem wyznawcą zamachu - jestem przekonany, że to był wypadek i że był wynikiem błędów i zaniechań. Tu zbiegła się ze sobą tzw. polska "ułańska fantazja" z typowo rosyjską bylejakością i prowizorką. Anodina dostała za zadanie ukryć uchybienia strony rosyjskiej a polscy "eksperci", w obawie przed gniewem sąsiada potulnie jak baranki przyklasnęli i jeszcze sami dopisali kolejne winy strony polskiej (sugestie o pijanym gen. Błasiku, o kłótniach pilotów, o kilku podejściach i próbach lądowania itp.). I jeszcze ta komisja Laska, która na kolanach zasuwa na Czerską, żeby robić show w siedzibie GW a odmawia debaty z niezależnymi ekspertami bo się boi konkretnych pytań twarzą w twarz. Jerzy Miller tak samo jak Mirosław Sekuła w komisji hazardowej dostał konkretne zlecenie z obietnicą stołka po wykonaniu zadania i posłusznie się zastosował do poleceń. Napisali, co kazali, zgarnęli kasę i liczyli, że sprawa ucichnie. Nadal na to liczą - te posty typu "A co to zmieni?", "A kogo to dziś interesuje?" to doskonały przykład jak próbuje się opinii publicznej wmawiać, że już pozamiatane dokumentnie, że sprawa zakończona i nie ma się co dalej babrać w przeszłości. A niedoczekanie - pytania będą pojawiać się nadal, do czasu aż rzetelnie zostanie wszystko wyjaśnione do końca.
10 Kwietnia 2013, godzina 22:43
Oceniono 38 razy 10
~Dziadek
Do "czytelnika" - Ten twój agent CIA jest tak samo je....ty w mózgownicę jak Jarosław, Antek i kilku innych kretynów. Buce z CIA zawsze pchali swoje brudne łapy w sprawy Polski, tak jak teraz za swoje pieniądze chcą wmanewrować Polaków w wewnętrzne sprawy Białorusi, co oczywiście solidaruchy robią bo dla Jankesów zrobią wszystko chociaż ci śmieją się z nich w kułak, że mają białych murzynów do czarnej roboty! Bądź więc łaskaw i nie opieraj się na takich idiotycznych wypowiedziach, bo po prostu się ośmieszasz!
10 Kwietnia 2013, godzina 22:41
Oceniono 36 razy 0
~do czytelnika
koniecznie zmień przyzwyczajenia, co ty czytasz koleś? tego oszołoma i idiotę..odpuść sobie
10 Kwietnia 2013, godzina 21:29
Oceniono 34 razy 0

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 438.00 451.00 DKKDKK 62.10 63.70
EUREUR 464.00 477.00 RUBRUB 5.70 7.30
CHFCHF 459.00 474.00 NOKNOK 44.30 45.90
GBPGBP 537.00 552.00 SEKSEK 43.30 44.90
Aktualizacja: 2022-06-28 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 442.76 449.00 DKKDKK 62.50 63.30
EUREUR 466.89 472.50 RUBRUB 5.80 7.20
CHFCHF 462.63 469.00 NOKNOK 44.70 45.50
GBPGBP 539.69 546.00 SEKSEK 43.70 44.50
Aktualizacja: 2022-06-28 18:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Gdzie wybierasz się na wakacje?
Ceny paliw2022-06-27

E95 E98 ON LPG
BP 7.82 zł 8.5 zł 7.85 zł 3.36 zł
Circle K 7.77 zł - 7.8 zł 3.33 zł
Lotos Optima 7.66 zł - 7.82 zł 3.35 zł
MZK 7.83 zł 8.43 zł 7.8 zł 3.33 zł
Orlen 7.69 zł 8.25 zł 7.85 zł 3.36 zł
PKS 7.85 zł - 7.83 zł 3.36 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij