Wtorek, 05 Grudnia 2023 | Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny chojnice24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Tekst mz, fot. arch.

Pozew przeciwko dyrekcji. Aktualizacja

Małgorzata Henszke i Marzenna Osowicka są stronami w procesie karnym. Teraz spotkają się także w sądzie pracy.

Małgorzata Henszke i Marzenna Osowicka są stronami w procesie karnym. Teraz spotkają się także w sądzie pracy.

Z pozwem do sądu pracy przeciwko dyrekcji Gimnazjum nr 1 o zadośćuczynienie z tytułu mobbingu w ubiegłym tygodniu wystąpiła nauczycielka Marzenna Osowicka.

O swoich krokach powódka powiadomiła media, bo w jej opinii w szkole od trzech lat trwa sytuacja patowa. Nadal toczy się proces karny wytoczony Marzennie Osowickiej i Alicji Kreft przez dyrektor Małgorzatę Henszkę o pomówienie o mobbing. Jednym z argumentów podnoszonych przez nauczycielkę jest bierność organu prowadzącego wobec konfliktu między pracownikiem a pracodawcą. - Inercja organu prowadzącego, brak reakcji burmistrza i Rady Miejskiej (organ władny rozstrzygać skargi nauczycieli na dyrektora) na sytuację konfliktową pomiędzy pracownikiem i pracodawcą w podległej szkole, jak również brak procedur antymobbingowych postulowanych przez samych nauczycieli, rodziców oraz organizacje pozarządowe, to zaniechania, które uniemożliwiły normalizację sytuacji – podkreśla Marzenna Osowicka.

Reklama | Czytaj dalej »

Pismo M. Osowickiej

Jak do zarzutów o braku reakcji odnosi się organ prowadzący, czyli burmistrz? Przewodniczący komisji konkursowej wiceburmistrz Jan Zieliński o sprawie wie, ale nie chce jej na razie komentować. - Do tej kwestii odniosę się w czwartek. Dziś nie chciałbym komentować, bo jutro jest konkurs – odpowiada. W ratuszu w środę odbędzie się konkurs na stanowisko dyrektora w Gimnazjum nr 1. Startują w nim zwaśnione Małgorzata Henszke i była wicedyrektorka Alicja Kreft. Trzecią osobą jest człuchowianin Wojciech Podgórski.

Przypomnijmy, że do sądu pracy już wcześniej zdecydowała się pójść wspomniana wyżej Alicja Kreft.

Aktualizacja, 11.09, komentarz wiceburmistrza Jana Zielińskiego

- Burmistrz powołuje dyrektora placówki. Dyrektor jest suwerenem. On zatrudnia, on odpowiada. O relacjach w szkole traktuje statut bądź regulamin, gdzie wszystkie elementy są uwzględnione. To pozostaje w gestii suwerena. Natomiast w dalszej kolejności, jeżeli jest problem  personalny, to pracownik ma różne kierunki dochodzenia swoich praw, jeżeli uważa, że ktoś ich nie przestrzega. Może iść do sądu. Z komunizmem skończyliśmy. Burmistrz nie jest sekretarzem partii. Na tym polega demokracja. Jeżeli pracownik skarży się do urzędu, to burmistrz zwraca się do dyrektora i sygnalizuje ten problem i prosi go o rozwiązanie.
- A jeśli pracownik poskarżył się na mobbing do urzędu na piśmie i nie dostał odpowiedzi? - dopytuje reporterka.
- To jest taka sugestia jak z czasów minionych. Do sekretarza partii przychodził problem i on decydował o tym co ma być. Dyrektor jest suwerenem. Regulamin wskazuje drogę pracownikowi dochodzenia swoich praw, jeśli uważa, że zostały one pogwałcone. Jeśli konflikt poprzez np. związki zawodowe nie został rozwiązany, to wówczas pracownik sprawę kieruje do sądu i sąd jest instytucją, która powinna tę kwestię rozsądzić, ocenić i wydać wyrok.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

551 komentarzy

~Maria
Bardzo współczuje pani Alicji i Marzenie. Jaka to musi być trauma spotykać sie z ze swoim pracodawcą na sali sądowej od trzech lat. Dwadzieścia rozpraw i to jeszcze nie koniec bo ludzie mówią że do wyborów wyrok nie będzie wydany. Bo by to mogło zaszkodzić panu Burmistrzowi który popiera dyrektor Henszkę. Nie rozumię sędzi Sporysza bo w takim małym miescie jak Chojnice dużo ludzi rozmawia na ten temat i można stracić ich szacunek. Ja już nie wierzę w niezawisłwe i sprawiedliwe sądy bo widać że wszystko to polityka. Uczciwi ludzie dostają wyroki bo nie mają układów a ci co rządzą wygrywają...
30 Października 2014, godzina 22:52
Oceniono 45 razy 35
~anonim
w ratuszu chodzi plota że sedzia sporysz specjalnie przeciąga proces przeciwko kreftowej i osowickej zeznania świadków są nie korzystne dla henszkowej dlatego finster z wajlonisem kazali sporyszowi doprowadzić sprawe do przedawnienia
30 Października 2014, godzina 11:51
Oceniono 49 razy 31
~fax
gratuluję odwagi.. patologię trzeba nazwać po imieniu, a dominujące, pozbawione moralnych zasad kanalie odesłać w społeczny niebyt
29 Października 2014, godzina 20:30
Oceniono 69 razy 41
~taaaak...
Do SP3 tez dużo wnosi często bywa na szkolnych uroczystościach, apelach i pewnie dlatego chojnicka WŁADZA "nie zauważa" co w tej szkole się wyprawia!!! Chociaż właściwie nie mogą zauważyć, bo pracownicy w tym czasie muszą się szeroko uśmiechać, bo jak nie, to zostaną wyzwani i upokorzeni przez zakompleksioną, pokrytą tłuszczem poczwarę, która nic innego w życiu nie osiągnęła poza stołkiem w który pierdzi!!! Jednak poza apelami ludzie, którzy zajmują się naszymi dziećmi nie raz snują się po korytarzach zapłakani, sfrustrowani... O co tu chodzi??!! Czy naprawdę myślicie, że traktowanie ludzi jak śmieci zmobilizuje ich do lepszej pracy??????????? Czy myślicie, że dzieci tego nie widzą i nie słyszą????????????? Czy Pinokio, któremu powiększa się nos od ciągłego kłamania daje na to przyzwolenie, czy może też tego nie zauważa, bo właściwie wcale nie ma go w pracy. Ciekawe czy ktoś kontroluje jego godziny pracy, za które zbiera niemałą pensję?! Kiedy człowiek próbuje coś z nim załatwić, to dowiaduje się od przemiłych pań w sekretariacie, że "pana dyrektora CHWILOWO nie ma". Na audiencję do papieża łatwiej jest się dostać!!! Doprawdy- szkoła otwarta na ucznia i rodzica
29 Października 2014, godzina 20:15
Oceniono 78 razy 42
~Stanley
Owszem, wniósł! Pojęcie dyrektora jako suwerena!
To dzięki myśleniu takiego Zielińskiego albo innego Finstera akceptujących mobbing w gimnazjum rządy dyrektorki oparte są na przemocy wobec niektórych nauczycieli. Przemocy mobbingu.
26 Października 2014, godzina 21:36
Oceniono 49 razy 35
~Suweren na emeryturę
Nic ciekawego nie wniósł do oświaty
26 Października 2014, godzina 21:21
Oceniono 43 razy 31
~wkurzony internauta
fax napisał:
dyrektor szkoły nie jest żadnym suwerenem!!! ma obowiązek szanować swoich pracowników, bo to oni pracują na tzw. wizerunek placówki, dyrektor powinien być elokwentnym dyplomatą i sprawy personalne
rozwiązywać z najwyższą uwagą i delikatnością..

Jak się siedzi przy korycie tyle lat co Zieliński to ze starości i nadmiaru urzędniczej pensji szare komórki przestają normalnie funkcjonować i wtedy się klepie takie farmazony. Zielińskiemu też sie pewnie wydaje że jest niewiadomo kim. Myśle że wyborcy odspawają go od tego zbędnego stołka. Urzędnicza gnida.
26 Października 2014, godzina 19:29
Oceniono 45 razy 35
~odp.
podobnie jak większość mieszkańców znam niechlubną przeszłość obywatela zielińskiego, nie są też tajemnicą jego problemy ,,zdrowotne" oraz fakt pobierania emerytury i urzędniczej bardzo wysokiej pensji.. taką postawę życiową podsumuję jednym słowem: PATOLOGIA
25 Października 2014, godzina 16:03
Oceniono 47 razy 41
~do fax
Podać się do dymisji, chyba żartujesz już dawno jest na emeryturze, nawet można się ośmieszać żenującymi wypowiedziami, ale wysoka pensja przecież nie śmierdzi.
25 Października 2014, godzina 15:25
Oceniono 47 razy 35
~fax
uważam, że zieliński za tę skandaliczną wypowiedź powinien podać się do dymisji..
dyrektor szkoły nie jest żadnym suwerenem!!! ma obowiązek szanować swoich pracowników, bo to oni pracują na tzw. wizerunek placówki, dyrektor powinien być elokwentnym dyplomatą i sprawy personalne
rozwiązywać z najwyższą uwagą i delikatnością..
25 Października 2014, godzina 13:19
Oceniono 59 razy 45
~nieśmiały parafianin

Jeżeli chcesz pisać na chojnickim portalu anonimowo, tak by chojnicka prokuratura nie była w stanie ciebie zidentyfikować, to przeczytaj moje instrukcje poniżej.

Korekta - w poprzednich komentarzach z powodu pośpiechu podałem niekompletne anonimowe linki do portalu chojnice24.pl - w wyniku mojej pomyłki w kodzie, linki nie działały prawidłowo tak jak chciałem by działały. Poniższe linki powinny już działać prawidłowo. Dodałem też parę dodatkowych wyjaśnień w odpowiedzi na pytania jakie dostałem w mejlach.

Jak praktycznie wykazały zdarzenia z ostatnich 3 lat z powodu wszechobecnej korupcji w chojnickim ratuszu, radzie miejskiej, w ZNP, i innych instytucjach, a także z powodu donosicielstwa i kłamstw wśród niektórych chojnickich nauczycieli oficjalne zgłoszenie zaistnienia mobbingu jest wykorzystywane przez skorumpowanego burmistrza, przez mobbera, i innych skorumpowanych pracowników wydziału oświaty i ratusza by legalnie i psychicznie zaszczuć osobę skarżącą się na patologie mobbingu.

Z definicji, mobbing dotyczy wybranych jednostek - ofiar przemocy mobbingu. Mobbing jest długotrwały, i ofiara jest powoli zaszczuwana, poniżana, degradowana, i torturowana psychicznie. Celem mobberów jest psychiczne dręczenie i znęcanie się nad ofiarami mobbingu, tak by doprowadzić ofiarę do utraty pracy z powodu zwolnienia przez pracodawce, lub z powodu rezygnacji z pracy przez samą ofiarę przemocy mobbingu.

Jedną z zalecanych we wszystkich publikacjach na temat mobbingu form obrony przed mobberem jest to by o każdym przypadku zaistnienia patologi mobbingu informować przełożonych, szefów związków zawodowych, i współpracowników. Jakkolwiek w Chojnicach z powodu zatrutego od lat korupcją środowiska nauczycielskiego, i z powodu faktu, że burmistrz i jego czołowi pomocnicy, tak jak i większość zdegenerowanej rady miejskiej to wzajemnie popierająca się skorumpowana klika, tak wiec oficjalne zgłoszenie mobbingu do ratusza jedynie pogłębi prześladowania i intensywność mobbingu jaki doświadczy ofiara.

Praktycznie w takiej sytuacji zostaje prześladowanemu mobbingiem pracownikowi tylko możliwość by opisać patologie i zjawisko mobbingu w lokalnych portalach internetowych. Jakkolwiek, jak wykazały chojnickie doświadczenia, skorumpowany burmistrz i jego zdegenerowane pachołki identyfikują adres IP komputera osoby niepochlebnie piszącej o przełożonych dopuszczających się mobbingu. Adres IP tak jak numer telefonu wystarczy by zidentyfikować fizycznie osobę, która odważyła się opisać mobbera na portalu.

By odnaleźć aktualny adres IP twojego domowego komputera (lub w pracy) kliknij na ten link:
http://smart-ip.net/.
Ten adres IP jest twoim identyfikatorem, który skorumpowany burmistrz, lub jakiś z jego zdegenerowanych pachołków jest w stanie użyć by odnaleźć autora niepochlebnych komentarzy w internecie. By zatrzymać jakąkolwiek krytykę, skorumpowany burmistrz i jego siepacze rutynowo używają oskarżenia o pomówienie by zastraszyć i ukarać krytyków. Oczywiście, oskarżenie o pomówienie jest w Polsce tak generalnym pojęciem i uniwersalnym prawem dla pieniaczy, że można go użyć przeciwko wszelkim oponentom w każdej sytuacji.

By uniknąć frywolnego oskarżenia o pomówienie, które będzie formą zemsty za fakt ujawnienia mobbingu i oficjalnego poskarżenia się, wystarczy chronić się korzystając z anonimowego proxy, z najwyższym 16 poziomem anonimowości. Gdy korzysta się z anonimowego proxy to adres IP oryginalnego chojnickiego komputera jest zastąpiony adresem IP i adresem MAC (media access card address) anonimowego serwera proxy. Adres IP anonimowego serwera jest nieużyteczny dla prokuratury by zidentyfikować autora komentarzy na chojnickich portalach internetowych.


Jak wiec korzystać z anonimowych serwerów proxy?
Moje instrukcje dotyczą przeglądarki internetowej Firefox i Chrome. Microsoft Internet Explorer też będzie działać lecz z mojego doświadczenia jest znacznie wolniejszy niż Firefox i Chrome.

Oto podstawowe kroki by połączyć się z anonimowym serwerem proxy by publikować komentarze anonimowo na chojnickich portalach:

1. Kliknij na link:
http://smart-ip.net/
by poznać swój prawdziwy chojnicki adres IP - jest to numer po którym prokuratura zidentyfikuje cie w Chojnicach.

2. By wymazać historie internetową i cookies (które także mogą ciebie zidentyfikować) na swoim komputerze kliknij jednocześnie na 3 klawisze CTRL+SHIFT+DELETE i zaznacz do wymazania wszystkie detale i wybierz zakres czasu - wyselekcjonuj "wszystko". Kliknij na "tak" by wymazać wszelka historie internetową i cookies na twoim komputerze.

3. By uzyskać połączenie z darmowym anonimowym serwer proxy kliknij na link:
https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
Zwróć uwagę, że twój wirtualny adres IP jest teraz inny niż twój prawdziwy chojnicki adres IP, twoja wirtualna lokacja jest teraz w Chicago, w Stanach Zjednoczonych, i proxy jest zidentyfikowany jako "Highly anonymous" - czyli w 100 % anonimowy bo twój prawdziwy chojnicki adres IP i MAC są wymazane w serwerze proxy.

4. Zwróć uwagę, że teraz poniżej normalnego banera adresowego jest drugi o zielonym kolorze i z napisem "Hide My Ass!" (ukryj moją dupę!). Główny adres jest zakodowany i poprzedzony symbolem HTTPS co oznacza, że przesyłana do anonimowego serwera proxy informacja jest zaszyfrowana i z twojego komputera do serwera proxy utworzony został zaszyfrowany tunel informacyjny nieczytelny dla prokuratury i policji.

Ważne: jeżeli w jakimkolwiek momencie na stronie, którą masz otwartą zniknie zielony baner z napisem "Hide My Ass!" i z niezakodowanym adres portalu to znaczy, że nie jesteś już połączony z anonimowym serwerem proxy, i twój prawdziwy chojnicki adres IP jest widoczny dla portalu i prokuratury. Nigdy nie zmieniaj zakodowanego głównego adresu internetowego. Jesteś anonimowy i w pełni bezpieczny tylko i wyłącznie, jeżeli tuż poniżej zakodowanego adresu internetowego we Firefoxie lub w Chrome masz drugi baner o zielonym kolorze z napisem "Hide My Ass!" (ukryj moją dupę!) po lewej stronie.

5. By anonimowo połączyć się z portalem chojnice24.pl kliknij na link:
https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D
Jesteś teraz anonimowo połączony z portalem chojnice24.pl. Jeżeli klikniesz na linki to utworzysz połączone z linkiem strony internetowe. Możesz wybierać i klikać na nowe linki lub cofać się do poprzednich stron. Pilnuj aby cały czas na górze mieć zielony baner z napisem "Hide My Ass!" z prawdziwym niezakodowanym adresem strony na portalu chojnice24.pl ktora widzisz na ekranie. Jeżeli na którejś z otworzonych stron nie widzisz zielonego banera z napisem "Hide My Ass!" to znaczy, że nie masz anonimowego połączenia na tej stronie. Zamknij tą stronę i połącz się z anonimowym serwerem proxy od nowa. Na stronach, na których widzisz zielony baner z napisem "Hide My Ass!" możesz bezpiecznie i anonimowo pisać swoje komentarze.

6. Możesz skorzystać z kilku alternatywnych darmowych anonimowych adresów IP w Chicago. Zawsze sprawdź czy wybrany serwer jest aktywny poprzez połączenie ze serwisem sprawdzającym adres IP anonimowego serwera. Poniżej są alternatywne anonimowe linki do serwera identyfikacyjnego twój wirtualny anonimowy adres IP i link do portalu chojnice24.pl z wykorzystaniem dziewięciu anonimowych adresów IP:

adres IP nr 1: https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 2: https://1.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 3: https://1.hidemyass.com/ip-3/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-3/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 4: https://1.hidemyass.com/ip-4/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-4/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 5: https://1.hidemyass.com/ip-5/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-5/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 6: https://1.hidemyass.com/ip-6/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-6/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 7: https://1.hidemyass.com/ip-7/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-7/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 8: https://1.hidemyass.com/ip-8/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-8/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

adres IP nr 9: https://1.hidemyass.com/ip-9/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-9/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

7. Na koniec, by wymazać swoją historie internetową i cookies (które także mogą ciebie zidentyfikować) kliknij jednocześnie na 3 klawisze CTRL+SHIFT+DELETE i zaznacz do wymazania wszystkie detale i wybierz zakres czasu - wyselekcjonuj "wszystko". Kliknij na "tak" by wymazać wszelka historie internetowa i cookies w twojego komputera jakie zostały zmagazynowany na twoim komputerze w czasie połączenia z anonimowym serwerem proxy.

8. Jeżeli nie będziesz przestrzegać moich instrukcji to nie uzyskasz bezpiecznego anonimowego połączenia z anonimowym serwerem proxy i twój prawdziwy chojnicki adres IP będzie zarejestrowany na serwerze portalu chojnice24.pl i będzie znany w chojnickiej prokuraturze.

9. Jeżeli anonimowe serwery proxy zostaną zablokowane lub przestaną działać to podam nowe linki do nowych serwerów proxy. Tak samo gdy odnajdę jakiś błąd lub niedokładność w moich instrukcjach to uaktualnię informacje i instrukcje w następnym moim komentarzu.

Od długiego czasu osobiście korzystam z VPN i z anonimowych serwerów proxy i bezpiecznie pisze moje komentarze na chojnickich portalach. Jeżeli będziecie przestrzegać instrukcji jakie podałem powyżej, to także możecie być bezpieczni, nieosiągalni dla chojnickiej prokuratury, i w pełni anonimowi w czasie publikowania waszych komentarzy na chojnickich portalach.

Bądźcie uważni by nie popełnić błędów!

Nieskrepowana strachem wolność słowa poprawi naszą sytuacje społeczną i da nam świadomość realnej sytuacji w naszym mieście.nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
23 Października 2014, godzina 09:05
Oceniono 34 razy 22
~Pani Marzenno!
Czy mi sie wydaje, czy w tym tygodniu miała miejsce kolejna rozprawa w sądzie karnym?
23 Października 2014, godzina 08:52
Oceniono 21 razy 11
~cd.
22 Października 2014, godzina 19:37
Oceniono 23 razy 11
~szok
czy ON też kandyduje??????????????????????????????????????????????????????????????????????????http://www.miastochojnice.pl/?a=2&id=1&id_osoba=54
22 Października 2014, godzina 19:31
Oceniono 23 razy 11
~nieśmiały parafianin
Korekta - w poprzednim komentarzu poniżej z powodu pośpiechu podałem nieprawidłowe zanimizowanie linki do portalu chojnice24.pl - w wyniku mojej pomyłki w kodzie link nie działał prawidłowo tak jak chciałem by działał. Poniższe linki powinny już działać prawidłowo.

Jak praktycznie wykazały zdarzenia z ostatnich 3 lat z powodu wszechobecnej korupcji w chojnickim ratuszu, radzie miejskiej, w ZNP, i innych instytucjach, a także z powodu donosicielstwa i kłamstw wśród niektórych chojnickich nauczycieli oficjalne zgłoszenie zaistnienia mobbingu jest wykorzystywane przez skorumpowanego burmistrza, przez mobbera, i innych skorumpowanych pracowników wydziału oświaty i ratusza by legalnie i psychicznie zaszczuć osobę skarżącą się na patologie mobbingu.

Z definicji, mobbing dotyczy wybranych jednostek - ofiar przemocy mobbingu. Mobbing jest długotrwały, i ofiara jest powoli zaszczuwana, poniżana, degradowana, i torturowana psychicznie. Celem mobberów jest psychiczne dręczenie i znęcanie się nad ofiarami mobbingu, tak by doprowadzić ofiarę do utraty pracy z powodu zwolnienia przez pracodawce, lub z powodu rezygnacji z pracy przez samą ofiarę przemocy mobbingu.

Jedną z zalecanych we wszystkich publikacjach na temat mobbingu form obrony przed mobberem jest to by o każdym przypadku zaistnienia patologi mobbingu informować przełożonych, szefów związków zawodowych, i współpracowników. Jakkolwiek w Chojnicach z powodu zatrutego od lat korupcją środowiska nauczycielskiego, i z powodu faktu, że burmistrz i jego czołowi pomocnicy, tak jak i większość zdegenerowanej rady miejskiej to wzajemnie popierająca się skorumpowana klika, tak wiec oficjalne zgłoszenie mobbingu do ratusza jedynie pogłębi prześladowania i intensywność mobbingu jaki doświadczy ofiara.

Praktycznie w takiej sytuacji zostaje prześladowanemu mobbingiem pracownikowi tylko możliwość by opisać patologie i zjawisko mobbingu w lokalnych portalach internetowych. Jakkolwiek, jak wykazały chojnickie doświadczenia, skorumpowany burmistrz i jego zdegenerowane pachołki identyfikują adres IP komputera osoby niepochlebnie piszącej o przełożonych dopuszczających się mobbingu. Adres IP tak jak numer telefonu wystarczy by zidentyfikować fizycznie osobę, która odważyła się opisać mobbera na portalu.

By odnaleźć aktualny adres IP twojego domowego komputera (lub w pracy) kliknij na ten link:
http://smart-ip.net/.
Ten adres IP jest twoim identyfikatorem, który skorumpowany burmistrz, lub jakiś z jego zdegenerowanych pachołków jest w stanie użyć by odnaleźć autora niepochlebnych komentarzy w internecie. By zatrzymać jakąkolwiek krytykę, skorumpowany burmistrz i jego siepacze rutynowo używają oskarżenia o pomówienie by zastraszyć i ukarać krytyków. Oczywiście, oskarżenie o pomówienie jest w Polsce tak generalnym pojęciem i uniwersalnym prawem dla pieniaczy, że można go użyć przeciwko wszelkim oponentom w każdej sytuacji.

By uniknąć frywolnego oskarżenia o pomówienie, które będzie formą zemsty za fakt ujawnienia mobbingu i oficjalnego poskarżenia się, wystarczy chronić się korzystając z anonimowego proxy, z najwyższym 16 poziomem anonimowości. Gdy korzysta się z anonimowego proxy to adres IP oryginalnego chojnickiego komputera jest zastąpiony adresem IP i adresem MAC (media access card address) anonimowego serwera proxy. Adres IP anonimowego serwera jest nieużyteczny dla prokuratury by zidentyfikować autora komentarzy na chojnickich portalach internetowych.


Jak wiec korzystać z anonimowych serwerów proxy?
Moje instrukcje dotyczą przeglądarki internetowej Firefox i Chrome. Microsoft Internet Explorer też będzie działać lecz z mojego doświadczenia jest znacznie wolniejszy niż Firefox i Chrome.

Oto podstawowe kroki by połączyć się z anonimowym serwerem proxy by publikować komentarze anonimowo na chojnickich portalach:

1. Kliknij na link:
http://smart-ip.net/.
by poznać swój prawdziwy chojnicki adres IP - to jest numer po którym prokuratura zidentyfikuje cie w Chojnicach.

2. By wymazać historie internetową i cookies (które także mogą ciebie zidentyfikować) na swoim komputerze kliknij jednocześnie na 3 klawisze CTRL+SHIFT+DELETE i zaznacz do wymazania wszystkie detale i wybierz zakres czasu - wyselekcjonuj "wszystko". Kliknij na "tak" by wymazać wszelka historie internetową i cookies na twoim komputerze.

3. By uzyskać połączenie z darmowym anonimowym serwer proxy kliknij na link:
https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
Zwróć uwagę, że twój wirtualny adres IP jest teraz inny niż twój prawdziwy chojnicki adres IP, twoja wirtualna lokacja jest teraz w Chicago, w Stanach Zjednoczonych, i proxy jest zidentyfikowany jako "Highly anonymous".

4. Zwróć uwagę, że teraz poniżej normalnego banera adresowego jest drugi o zielonym kolorze i z napisem "Hide My Ass!" (ukryj moją dupę!). Główny adres jest zakodowany i poprzedzony symbolem HTTPS co oznacza, że przesyłana do anonimowego serwera proxy informacja jest zaszyfrowana i z twojego komputera do serwera proxy utworzony został zaszyfrowany tunel informacyjny nieczytelny dla prokuratury i policji.

Ważne: jeżeli w jakimkolwiek momencie na stronie, którą masz otwartą zniknie zielony baner z napisem "Hide My Ass!" i z niezakodowanym adres portalu to znaczy, że nie jesteś już połączony z anonimowym serwerem proxy, i twój prawdziwy chojnicki adres IP jest widoczny dla portalu i prokuratury. Nigdy nie zmieniaj zakodowanego głównego adresu internetowego. Jesteś anonimowy i w pełni bezpieczny tylko i wyłącznie, jeżeli tuż poniżej zakodowanego adresu internetowego we Firefoxie lub w Chrome masz drugi baner o zielonym kolorze z napisem "Hide My Ass!" (ukryj moją dupę!) po lewej stronie.

5. By anonimowo połączyć się z portalem chojnice24.pl kliknij na link:
https://1.hidemyass.com/ip-1/encrypted/g9k80wD2dQMPRWR-VIat7lLgam8%3D
Jesteś teraz anonimowo połączony z portalem chojnice24.pl. Jeżeli klikniesz na linki to utworzysz połączone z linkiem strony internetowe. Możesz wybierać i klikać na nowe linki lub cofać się do poprzednich stron. Pilnuj aby cały czas na górze mieć zielony baner z napisem "Hide My Ass!" z prawdziwym niezakodowanym adresem strony na portalu chojnice24.pl ktora widzisz na ekranie. Jeżeli na którejś z otworzonych stron nie widzisz zielonego banera z napisem "Hide My Ass!" to znaczy, że nie masz anonimowego połączenia na tej stronie. Zamknij tą stronę i połącz się z anonimowym serwerem proxy od nowa. Na stronach, na których widzisz zielony baner z napisem "Hide My Ass!" możesz bezpiecznie i anonimowo pisać swoje komentarze.

6. Możesz skorzystać z kilku alternatywnych darmowych anonimowych adresów IP w Chicago. Zawsze sprawdź czy wybrany serwer jest aktywny poprzez połączenie ze serwisem sprawdzającym adres IP anonimowego serwera. Poniżej są alternatywne anonimowe linki do serwera identyfikacyjnego twój wirtualny anonimowy adres IP i link do portalu chojnice24.pl z wykorzystaniem tego anonimowego adresu IP:

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-3/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-3/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-4/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-4/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-5/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-5/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-6/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-6/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-7/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-7/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-8/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-8/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

nowy adres IP: https://1.hidemyass.com/ip-9/encoded/Oi8vc21hcnQtaXAubmV0Lw%3D%3D
chojnice24.pl: https://1.hidemyass.com/ip-9/encoded/Oi8vY2hvam5pY2UyNC5wbA%3D%3D

7. Na koniec, by wymazać swoją historie internetową i cookies (które także mogą ciebie zidentyfikować) kliknij jednocześnie na 3 klawisze CTRL+SHIFT+DELETE i zaznacz do wymazania wszystkie detale i wybierz zakres czasu - wyselekcjonuj "wszystko". Kliknij na "tak" by wymazać wszelka historie internetowa i cookies w twojego komputera jakie zostały zmagazynowany na twoim komputerze w czasie połączenia z anonimowym serwerem proxy.

8. Jeżeli nie będziesz przestrzegać moich instrukcji to nie uzyskasz bezpiecznego anonimowego połączenia z anonimowym serwerem proxy i twój prawdziwy chojnicki adres IP będzie zarejestrowany na serwerze portalu chojnice24.pl i będzie znany w chojnickiej prokuraturze.

9. Jeżeli anonimowe serwery proxy zostaną zablokowane lub przestaną działać to podam nowe linki do nowych serwerów proxy. Tak samo gdy odnajdę jakiś błąd lub niedokładność w moich instrukcjach to uaktualnię informacje i instrukcje w następnym moim komentarzu.

Od długiego czasu osobiście korzystam z VPN i z anonimowych serwerów proxy i bezpiecznie pisze moje komentarze na chojnickich portalach. Jeżeli będziecie przestrzegać instrukcji jakie podałem powyżej, to także możecie być bezpieczni, nieosiągalni dla chojnickiej prokuratury, i w pełni anonimowi w czasie publikowania waszych komentarzy na chojnickich portalach.

Bądźcie uważni by nie popełnijcie błędów bo to może was drogo kosztować!

Nieskrepowana strachem wolność słowa poprawi naszą sytuacje społeczną i da nam świadomość realnej sytuacji w naszym mieście.nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
20 Października 2014, godzina 17:35
Oceniono 32 razy 16

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 395.00 405.00 DKKDKK 51.00 54.80
EUREUR 428.00 438.00 RUBRUB 4.22 4.52
CHFCHF 451.00 464.00 NOKNOK 29.80 32.90
GBPGBP 498.00 511.00 SEKSEK 37.20 38.40
Aktualizacja: 2023-12-05 16:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 397.91 403.39 DKKDKK 51.50 54.70
EUREUR 430.82 436.32 RUBRUB 4.22 4.52
CHFCHF 453.64 459.98 NOKNOK 29.90 32.80
GBPGBP 500.96 507.35 SEKSEK 37.30 38.30
Aktualizacja: 2023-12-05 16:16
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Czy nazwanie nowego ronda przy zbiegu ul. Bytowskiej i Leśnej im. WOŚP to dobry pomysł?
Ceny paliw2023-12-04

E95 E98 ON LPG
BP 6.58 zł 7.22 zł 6.8 zł 2.94 zł
Circle K 6.5 zł - 6.72 zł 2.94 zł
Lotos Optima 6.53 zł - 6.76 zł 2.93 zł
MZK 6.47 zł 6.69 zł 6.69 zł 2.92 zł
Orlen 6.52 zł 7.19 zł 6.76 zł 2.93 zł
PKS 6.51 zł - 6.72 zł 2.92 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij