Sobota, 04 Lutego 2023 | Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki chojnice24 na komórkę

Forum Ch24

nowy styl ogloszen !!

odpowiedz

kac17755

użytkownik

a ja nie moge dodać ogłoszenia tylko saldo konta się zmniejsza więc morał taki ,że ten kto teraz projektował tę stronę nie ma zielonego pojęcia ,,,,ps . mam nadzieje że odzyskam swoje pieniądze za nie zrealizowane usługi tej strony
Oceniono 12 razy 4

555norbi

użytkownik

Dzięki Sabaka Faktycznie ADBlock mi blokował strone. Pozdro.
Oceniono 8 razy 6

whisky

użytkownik

Tylko ten portal ma płatne ogłoszenia. Drozej niż na allegro. Szybko nachapać się chcą!
Prawdziwy meżczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Oceniono 20 razy 4

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
@whisky - pisałem o tym wcześniej, ale tamten temat zniknął. Na allegro wystawienie to jedno, ale masz jeszcze prowizję od sprzedaży. Zdarza mi się na allegro sprzedawać, ostatnim razem, gdy sprzedałem na zwyczajnym kup teraz bez żadnych wyróżnień za ok. 300 zł allegro wystawiło rachunek na prawie 13 zł, co stanowi ponad 4% całej kwoty. Czy tutaj ogłoszenie jest takie drogie? Nie, nawet najbardziej wypasione, a skuteczność ogłoszeń na portalu jest niezła (i jak będzie porządek to będzie jeszcze lepsza).

@thisismalsza - chojnice.com, serio? tam to dopiero jest burdel i w niczym się nie można połapać.

@kac17755 - tak na wszelki wypadek przypomnę Ci z pełną życzliwością, że publiczne szerzenie kłamstwa może skończyć się wyrokiem :-) Skąd wiem, że kłamstwa? Cóż, dodałem ogłoszenie - działa, zjadło tyle ile zjeść miało, a Ty - gdyby rzeczywiście było, jak napisałeś to kontaktowałbyś się z redakcją a nie wypisywał to na forum. Mi to pachnie na wysłannika z chojnice.com
Hipokryzji i buractwu mówię stanowcze i zdecydowane NIE!
Oceniono 19 razy 9

kac17755

użytkownik

dla twojej informacji sabaka wczoraj zgłosiłem ten fakt do redakcji telefonicznie
Oceniono 6 razy 2

koliberek

użytkownik

..dlaczego jet tylko jedna możliwość dokonania zapłaty za wystawienie??? ..może najpierw należało zrobić coś dokładnie,należycie i dopiero wtedy z tym wyjść do ludzi...a nie jak zawsze "prowizorka"...słyniemy z tego...moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
R.
Oceniono 14 razy 4

koliberek

użytkownik

...lepiej wystawić swoje ogłoszenie na Agrotablicy.pl....
R.
Oceniono 14 razy 2

kazik2713

użytkownik

dodalem ogłoszenie ale w kompie mam same białe linie niech ktoś kórwa to zrobi porządnie było dobrze to to zjebali
Oceniono 7 razy -3

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Kazik, weź przeczytaj, co napisałem wcześniej do norbiego i pohamuj swojego AdBlock-a, który interpretuje ogłoszenia jako reklamy i Ci je wycina
Oceniono 13 razy 5

vi4rus

użytkownik

ale beznadziejnie to teraz wygląda
może by zmienili na stary styl i dodali te płatności tylko
Oceniono 9 razy -9

vi4rus

użytkownik

a
Oceniono 8 razy -8

biedronka z tesco

użytkownik

dodalem ogłoszenie ale w kompie mam same białe linie niech ktoś kórwa to zrobi porządnie było dobrze to to zjebali

Kurwa pisze się przez U...
Oceniono 12 razy 8

Kar_Tel

użytkownik

tak zgloszilem ten fakt do redakcji ze koszty sa za drogie zmienili troszke w cenniku ale to i tak jest fakt taki ze portal chce zarobic czytajac opinie z waszych postow stwierdzam ze platnosc jest dobra ale powinna obowiazycwac no wyroznione aukcje, portal straci na ogladalnosci i tak malo osob wchodzilo na niego tylko na ogloszenia zacznijmy od tego na powielajace ogloszenia sa inne sposoby, a nie na zerowaniu na osobach ktore cos wystawiaja zacznijmy od tego dalem juz ciekawa propozycje do redakcji i podziele sie z wami moja propozycja byla taka wystawianie ogloszen na 24 h z jednym zdjeciem powinny byc za darmo gdyz to krotki czas i zeby nie zniechecilo wszystkich a zeby wiadomosci sie nie powielaly zaproponowalem napisac skrypt ze ogloszenia danej osoby powinny byc oddzielone 15 minut od ostatniego ogloszenia co da plynnosc i nie powtarzajace sie ogloszenia i osoby nie zadowolone bede mialy mozliwosc wystawienia za darmo jestem ciekaw odpowiedzi redakcji bo naprawde wprowadzenie platnosci nie przysporzy nic lepszego po za ladem i mala ogladalnosc na portalu co wiaze sie z mala sprzedaza niestety tych co cos wystawiaja na portalu nie zgodze sie z opinia SABAKA chwalisz ten portal za cos co nie jest ladem tutaj tylko brakiem pomyslu osob zajmujacych sie portalem bywalem na roznych portalach na rozne tematy gdzie zeby zdobyc ogladajacych osob robili wszystko zeby przyciagnac osoby i sluchali propozycji przed zmienieniem czegos na swojej stronie zas tutaj nie bylo zapytania osob ktore tutaj bywaja czy im sie spodoba dlatego jest duzy negatyw dla strony chojnice24.pl chwalac ten portal niestety poki co nie ma za co gdyz nic specjalnego nie zostalo wprowadzone co zadowoli odwiedzajacych, szczerze mowiac zrobilym calkowita modernizacje portalu z nowym stylem z nowymi pomyslami brakuje osoby ktora ma ciekawa wyobraznie oraz wiedze na podstawie przyciagania ogladalnosci pozdro
Oceniono 19 razy -1

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
Chwalę, gdzie chwalę? Zwyczajnie nie zgadzam się z kretynami rzucającymi inwektywy na prawo i lewo, z kłamstwami i półprawdami, aaaaa poza tym - mnie akurat nowe ogłoszenia nie przeszkadzają. Głównie przeglądam i przyznam, że teraz przegląda się wygodniej i tak - JEST przejrzyściej.

Ty natomiast, Kar_Tel, mógłbyś - skoro tak dbasz o wygodę, ład, porządek i niejedno widziałeś - sprawić, aby Twoja wypowiedź była bardziej przyjazna dla czytających. Mógłbyś użyć polskich znaków i gdzieniegdzie wstawić ENTER, co by się pojawiły akapity (o interpunkcji to nawet boję się wspomnieć).

Jak już dyskutujemy o portalu to dorzucę inne przemyślenie. To, że nigdzie w internecie nie spotkałeś podobnego rozwiązania jak tutaj, nie oznacza, że to nie wypali. To, że coś jest NOWE (nie mylić z nowatorskie, bo to dwie różne rzeczy) w danym zastosowaniu, nie znaczy, że jest złe i niewłaściwe. Prawdę mówiąc patrząc na ruch w ogłoszeniach myślę, że już się przyjęło. To dowodzi jak skutecznym narzędziem są ogłoszenia lokalne na tym właśnie portalu (a nie na konkurencyjnych, którymi jakiś pieniacz już tu też straszył).

Niektórzy piszą, że na portal ludzie przychodzą tylko dla ogłoszeń. Jeśli tak to przychodzą głównie te ogłoszenia czytać. Dla nich nic się nie zmieniło poza zwiększeniem wygody.

Druga grupa to ogłoszeniodawcy i tutaj szeregi się przetrzebią, fakt. Skończą się spamerzy. Skończy się - jak to ktoś już napisał - lumpeks. Rzeczywiście ci użytkownicy definitywnie odejdą. Na korzyść tych, którzy rzeczywiście chcą tutaj coś znaleźć.

W trakcie tego procesu "oberwało się" też innym, okazjonalnym dodawaczom ogłoszeń, ale... nie ma takiego rozwiązania, które byłoby idealne dla wszystkich. Zwykły człowiek, co chce dodać jedno ogłoszenie raz na ruski rok raczej nie będzie miał problemu z odżałowaniem złotówki na doładowanie (z czego będzie miał możliwość dodania 5 ogłoszeń po 0.2).

Do tego powtórzę kwestię, którą przytaczałem wcześniej - nie ma nic złego w tym, że właściciel portalu chce zarobić. Skoro mimo wprowadzenia opłat jest nadal popyt to o czym w ogóle rozmawiamy? ;-)
Oceniono 22 razy 6

gwiazdka1

użytkownik

Jaki popyt?-sami handlarze i banki
Oceniono 11 razy -7

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
@gwiazdka - handlarze i banki? to jest kłamstwo! :-) Zadałem sobie trud policzenia ile ogłoszeń firm znalazło się w ostatnio dodanych 120 pozycjach, wyszło mi 24%, ledwo ćwiartka. W tym dużo nadrobiło dwóch gości od autoskupów, którzy się powtarzają. Poza tym reszta ogłoszeń jest prywatna. Więc tak - jest popyt na ogłoszenia :-)
Oceniono 11 razy 7

michalbch

użytkownik

Bardzo dobrze że ogłoszenia są płatne przynajmniej nikt nie wstawia tego samego ogłoszenia po kilkanaście razy.
Oceniono 11 razy 11

vi4rus

użytkownik

dobrze ze są płatne ale niech jakoś wyglądają a nie jak tekst w notatiku
Oceniono 10 razy 2

sabaka

użytkownik

• молчаливые собаки!
a o funkcji odśwież i wyczyść cache przeglądarki słyszałeś? :-)
Oceniono 9 razy 3

vi4rus

użytkownik

jesteś smieszny sabaka
chyba masz coś wspólnego z tymi ogłoszeniami ze je tak bronisz
osoby starsze które niewiedza co to czyszczenie cache na pewno to zrobią co?
Oceniono 11 razy 1

Logowanie

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 427.00 440.00 DKKDKK 61.20 62.60
EUREUR 464.00 477.00 RUBRUB 5.40 6.10
CHFCHF 463.00 478.00 NOKNOK 41.50 43.20
GBPGBP 518.00 529.00 SEKSEK 40.30 42.00
Aktualizacja: 2023-02-03 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 430.00 437.29 DKKDKK 61.30 62.60
EUREUR 468.00 473.47 RUBRUB 5.40 6.10
CHFCHF 467.00 473.00 NOKNOK 41.90 42.90
GBPGBP 521.89 528.00 SEKSEK 40.70 41.70
Aktualizacja: 2023-02-03 18:49
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Czy czytałeś/aś uchwałę budżetową dotyczącą miasta Chojnice i posiadasz wiedzę na temat tego jakie inwestycje będą wykonywane w ciągu roku?

Ceny paliw2023-02-03

E95 E98 ON LPG
BP 6.75 zł 7.5 zł 7.84 zł 3.32 zł
Circle K 6.7 zł - 7.79 zł 3.24 zł
Lotos Optima 6.72 zł - 7.81 zł 3.21 zł
MZK 6.69 zł 6.89 zł 7.75 zł 3.25 zł
Orlen 6.73 zł 7.35 zł 7.82 zł 3.21 zł
PKS 6.7 zł - 7.79 zł 3.24 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij