Piątek, 24 Marca 2017 | Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna | Pogoda: 6°C, 1022 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaOdyseja
Rozmiar tekstu: A A
Tekst mz, fot. arch.

4 i 14 miejsce Odyseuszy. Gratulujemy!

Tyle emocji, przygotowań i już po konkursie, ale wspomnienia pozostaną na całe życie. Na oficjalnej stronie Odysei Umysłu są już wyniki światowych finałów: http://www.odysseyofthemind.com/wf2011/competitions_scores.php. Chojnickie drużyny spisały się znakomicie. Czwarte miejsce drużyny z II LO i czternaste ekipy z ZS nr 7 to prawdziwy powód do dumy.

Problem 1 Extreme Mousemobiles Division III, czyli w wolnym tłumaczeniu Chwila dla myszomobila - II LO zajęło 4 miejsce. To prawdziwa rewelacja, tym bardziej że przed nimi, jak też za nimi, znalazły się drużyny z USA, czyli ojczyzny Odysei Umysłu.

Reklama | Czytaj dalej »

Problem 2 As Good as Gold...berg Division, czyli To raczej proste inaczej - ZS nr 7 zajęło 14 miejsce, przed nimi znalazła się też Ekologiczna Szkoła Społeczna z Rumii. To również wielki sukces, bowiem drużyna z Gimnazjum nr 3 nawet nie spodziewała się sukcesu na finałach ogólnopolskich, a co dopiero światowych.

Serdecznie gratulujemy Odyseuszom z Chojnic! Warto przy okazji wymienić kto reprezentował nas w USA.

Skład drużyny z II LO: Dominika Furmanek, Jonasz Skrzypkowski, Robert Welter, Janina Tenerowicz, Dominika Jakusz-Gostomska, Joanna Jakubowska , Marietta Laskowska. Trener - Marcin Szopiński.

Skład drużyny z ZS nr 7: Martyna Czapiewska, Zuzanna Wieczorek, Wiktoria Hoppe, Patryk Wilczek, Sława Jaruszewska, Aleksandra Piekarska, Viktoria Szopińska. Trener - Danuta Połom.

Na razie nie dostaliśmy jeszcze pokonkursowej relacji zza oceanu. Zapewne chojniczanie pakują się albo już lecą na Florydę lub jadą do Kentucky. Życzymy im wielu wrażeń z podróży i zasłużonego wypoczynku!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

12 komentarzy

Dzieki za Korea Memorial. Udanej zabawy Wam zycze
I obyscie sie "zarazili" Ameryka
31 Maja 2011, godzina 22:25
~ile
ile miejsc było do zajęcia?
31 Maja 2011, godzina 22:19
~alO
Łaaaa! Brawo!
31 Maja 2011, godzina 21:50
~Odyseusz który miał 3 miejsce w Polsce i nie pojechał do usa.
Już nie mogę się doczekać następnego roku szkolnego gdyż nowe problemy odysei przychodzą. Gratulacje
31 Maja 2011, godzina 21:33
~gość
Do Kentucky Licealiści jechali samochodami już rano o 7:30 ich czasu ( czyli 13:30 polskiego) a młodsi o 20-ej naszego czasu lecą na Florydę( u nich 14-ta). Są zadowoleni..( Ma się swoje źródła)
31 Maja 2011, godzina 18:23
~Miki
Gratulacje!!!! Oglądałam galę zakończeniową i kiedy wyczytali, ze 4 miejsce II Liczeum Chojnicze Poland to ciary przeszły mi po plecach..Dla mnie to mega Wasz sukces!!! Gimnazjum - miejsce 14 - uważam, ze to bardzo dobry wynik dla kogoś kto dopiero w tym roku rozpoczął przygodę z Odyseją, super!!! super!!! super!!!
31 Maja 2011, godzina 18:14
~PKarcz, odyseusz z II LO
Po prostu fantastycznie!
31 Maja 2011, godzina 16:40
~Genka
Ha! super młodzież! gratulacje!
31 Maja 2011, godzina 16:11
~chojniczanka w uk.
Tyle emocji i Super fotki !! Bardzo ładnie. Pozdrawiam.
31 Maja 2011, godzina 15:36
~gość
Kochamy Was. 100 lat 100 lat niech żyją nam!!! Pozdrowienia dla Patryka
31 Maja 2011, godzina 15:22
Brawo dla Odysków! Fajnie, że możemy o Was tu przeczytać, dajcie jakąś relację i fotki.
31 Maja 2011, godzina 12:28
~Tak jest!!!
Zasłużyli sobie jak najbardziej!!! Gratulacje!
31 Maja 2011, godzina 12:23

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 391.00 401.00 DKKDKK 56.50 58.00
EUREUR 421.00 431.00 RUBRUB 6.40 7.50
CHFCHF 394.00 406.00 NOKNOK 45.70 47.20
GBPGBP 488.00 500.00 SEKSEK 44.00 45.50
Aktualizacja: 2017-03-23 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 394.00 399.00 DKKDKK 56.80 57.50
EUREUR 424.00 428.00 RUBRUB 6.87 6.90
CHFCHF 396.00 403.00 NOKNOK 46.00 46.80
GBPGBP 491.00 497.00 SEKSEK 44.20 45.00
Aktualizacja: 2017-03-23 18:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy jesteś za wprowadzeniem dwukadencyjności w samorządach lokalnych?




Ceny paliw2017-03-23

E95 E98 ON LPG
123 Statoil 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
BP - - - -
Lotos Optima 4.39 zł - 4.29 zł 2.03 zł
MZK 4.34 zł 4.62 zł 4.24 zł 2.08 zł
Orlen 4.39 zł 4.74 zł 4.29 zł 2.03 zł
PKS 4.41 zł - 4.31 zł 2.03 zł