Niedziela, 21 Grudnia 2014 | Imieniny: Honoraty, Seweryny, Tomasza | Pogoda: 5°C, 1017 hPa, wiatr 24 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Flesz:

  • "Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają." - Peter Reese
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. (aw)

650 miejsc pracy

Na zdjęciu uczennice z Technikum nr 3 Sylwia i Joanna.

Na zdjęciu uczennice z Technikum nr 3 Sylwia i Joanna.

 

Pracodawcy i poszukujący zarobku spotkali się dzisiaj (7.03) na  Targach Pracy Sezonowej w hali Centrum Parku.

 

Na bezrobotnych czekało 650 ofert pracy, w tym 110 z powiatu chojnickiego. Była też możliwość zapytania o szczegóły tych, którzy odważyli się otworzyć swoją działalność.

Pani Karolina z Chojnic szukała na targach pracy w swoim zawodzie. Niestety szczęście jej nie dopisało. - Jestem rehabilitantką, nie ma tutaj żadnej oferty dla mnie. Pozostaje mi jedynie opieka nad osobami starszymi za granicą, a to wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Nie chciałabym zostawiać swojej rodziny na tak długi czas – powiedziała pani Karolina.

Reklama | Czytaj dalej »

 

Nie do końca usatysfakcjonowane z hali Centrum Parku wyszły uczennice z Technikum nr 3. Sylwia i Joanna liczyły na staż w geodezji. - Jesteśmy obecnie w klasie maturalnej, dobrze byłoby po zakończeniu szkoły załapać jakąś prace. Myślałyśmy o stażu w naszym zawodzie, kształcimy się na specjalności technik geodeta. Niestety nie ma tutaj takich ofert. Pozostaje nam jedynie spróbować swoich  sił w gastronomii – powiedziały dziewczęta.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

24 komentarzy

~tak, pod warunkiem
ze nie zatrudnisz mnie na czarno za 5,50 za godzinę harówy i w ogóle zapłacisz.
10 Marca 2014, godzina 11:13
Oceniono 9 razy 7
~szef
a w Chojnicach na zmywaku by Panu pasowało ?
10 Marca 2014, godzina 09:42
Oceniono 11 razy -1
~Co wykształconemu po dobrym dyplomie
renomowanej uczelni skoro nie wyrobił sobie układów z panem starostą i panem księdzem. Skąd my to znamy?????? Innej roboty jest pełno...............w truskawkach w Hiszpanii....................na zmywakach w Anglii......................już niebawem w rabarbarach Lichnowych i w dyniach we Wierzchowie..................Chyba że Ukraińcy powypierają. jeśli będziesz pracował równie gorliwie i tanio masz szansę załapać się. Dla chcącego nic trudnego.....................i zdesperowanego. Oto Polska właśnie w której nareszcie mamy .................................wolność.
10 Marca 2014, godzina 09:12
Oceniono 7 razy 5
~Co wykształconemu po dobrym dyplomie
renomowanej uczelni skoro nie wyrobił sobie układów z panem starostą i panem księdzem. Skąd my to znamy?????? Innej roboty jest pełno...............w truskawkach w Hiszpanii....................na zmywakach w Anglii......................już niebawem w rabarbarach Lichnowych i w dyniach we Wierzchowie..................Chyba że Ukraińcy powypierają. jeśli będziesz pracował równie gorliwie i tanio masz szansę załapać się. Dla chcącego nic trudnego.....................i zdesperowanego. Oto Polska właśnie w której nareszcie mamy .................................wolność.
10 Marca 2014, godzina 09:12
Oceniono 8 razy 6
~popo
Wladze Chojnic od 15? lat prowadzą fatalną strategie. Kilkanascie supermarketow, idiotyczna Brama, brak wykorzystania naturalnego bogactwa TURYSTYKI.
Także kochane dzieci - wzorem mojej córki po germanistyce - sp cie stąd jak najdalej.
Nooo chyba, ze macie ciocie albo wójka >>>>>>>>>
09 Marca 2014, godzina 20:53
Oceniono 12 razy 0
~Chojnice to wyspa niskiego bezrobocia?
Protokół nr XXXIX/2013 z sesji RM w Chojnicach (16.12.2013 r.)

Burmistrz Arseniusz Finster mówi "W powiecie słupskim i tak dalej, stopa bezrobocia jest wyższa niż w Chojnicach, my jesteśmy tu wyspą w miarę niskiego bezrobocia (...)."

Wcześniej o Polsce jako zielonej wyspie też już słyszeliśmy...
09 Marca 2014, godzina 16:13
Oceniono 10 razy 4
~do ciekawego
w komentarzach zawsze ostro jechał na finia, że nie tworzy nowych stanowisk pracy itd. Teraz był na targach i chyba znalazł robotę, bo już nie komentuje :-)
09 Marca 2014, godzina 11:06
Oceniono 9 razy 7
~praca w urzędzie jest
a w BIP-ie urzędu pracy jest ogłoszenie, że potrzebują do pracy cztery osoby z wyższym wykształceniem!!!!!! moja kumpela idzie złożyć papiery
08 Marca 2014, godzina 15:47
Oceniono 12 razy 2
~do ciekawego
chyba jako jedyny podpisuje się imieniem i nazwiskiem
08 Marca 2014, godzina 12:48
Oceniono 12 razy 6
~Ciekawy
Kto to taki jest na tym zdjęciu o którym piszesz, że on ciągle pisze - jakoś gościa nie kojarzę?
08 Marca 2014, godzina 12:09
Oceniono 12 razy 8
~xxx
na zdjęciu nr 10 częsty komentator tego forum, pod tym samym nickiem często pisze kolejne posty jeden pod drugim, nie szczędzi wykrzykników i ortograficznych byków
08 Marca 2014, godzina 11:21
Oceniono 16 razy 8
~wyborca
To nie mój program, nie moje obietnice i nie moja odpowiedzialność. Natomiast mam prawo rozliczać każdego z obietnic wyborczych. Nie wiem jak burmistrz zamierzał zrealizować swój cel wyborczy dotyczący zmniejszenia bezrobocia - zapytaj go o szczegóły. Chociażby studenci SGH pokazali, że urząd nie odpowiadał na listy potencjalnego inwestora. Odpowiedź burmistrza rozczarowała nawet jego wiernych zwolenników "dziwię się też studentom z SGH, bo odpowiedzi na nurtujące ich pytania znajdują się w BIP." Czy taką odpowiedź powinien usłyszeć potencjalny inwestor? Czy to są te skuteczne działania w celu zmniejszenia stopy bezrobocia?
08 Marca 2014, godzina 10:39
Oceniono 32 razy 8
~do powyżej
finio kreując się na inteligentnego i elokwentnego włodarza zapomniał, że jego rozporkowe afery i zalegająca w butach słoma nie promują jego wizerunku
08 Marca 2014, godzina 10:30
Oceniono 34 razy -8
~Do powyżej
Według ciebie to burmistrz Finster ma wybudować zakład pracy i ciebie zatrudnić?
08 Marca 2014, godzina 10:28
Oceniono 42 razy -4
~Hasła wyborcze a faktyczne rezultaty
W Programie Wyborczym Pana A. Finstera 2010 wpisano: "Prowadzić intensywne i skuteczne działania w celu dalszego spadku stopy bezrobocia". Pytam się, gdzie są rezultaty?
08 Marca 2014, godzina 10:03
Oceniono 40 razy 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 338.00 350.00 DKKDKK 56.10 58.10
EUREUR 416.00 428.00 RUBRUB 4.50 6.40
CHFCHF 345.00 360.00 NOKNOK 46.00 48.00
GBPGBP 532.00 547.00 SEKSEK 43.80 45.80
Aktualizacja: 2014-12-20 14:00
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Żywa czy sztuczna - jaka choinka stanie w Twoim domu na święta?






Wyniki Lotto

LOTTO 2014-12-20

  • 1
  • 14
  • 20
  • 31
  • 35
  • 41