Niedziela, 12 Lipca 2020 | Imieniny: Brunona, Jana, Wery ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
oprac. red.

Chojnice na trasie Rafała Trzaskowskiego

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta zawita do Chojnic już jutro, tj. we wtorek 30 czerwca. Spotkanie z Rafałem Trzaskowskim rozpocznie się o godz. 17:00 na płycie Starego Rynku, potem spacer ulicami Chojnic w kierunku Parku Tysiąclecia.


Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

17 komentarzy

~Olek5
Mamy dość nie opychania się ośmiorniczkami za 200 zł, ale kupowania uszkodzonych maseczek za miliony od kolegi instruktora narciarskiego.
30 Czerwca 2020, godzina 19:50
Oceniono 25 razy 17
~Kazia
Wstyd dla Chojnic, że jest tutaj jeszcze tak dużo inaczej myślących. Macie dość, czego macie dość? Tego, że rodzinom się polepsza, że trudniej kręcić "wałki", czy ośmiorniczkami się opychać? Miasto oblepione plakatami, banerami kandydata, którego z lizusowskimi honorami wita świta władz chojnickich /burmistrz.wójt, starosta/. Panowie przyjmują i honorują tylko przedstawiciela jednej opcji politycznej? To pokazuje,jak bardzo te władze są upolitycznione, przykre, bo w ten sposób ukazują jak dzielą społeczeństwo/
30 Czerwca 2020, godzina 18:00
Oceniono 45 razy 3
~Obserwator
Prezydent Trzaskowski to w stolicy porządek wraz powinien robic. Czy kraj też tak zaniedba ?
30 Czerwca 2020, godzina 17:07
Oceniono 34 razy 0
~Gosc
Ludzie , czy w końcu skończycie z oskarżeniem , nienawiścią itd. ? Nie wyciąajcie po wszystko łap . Żeby mieć, trzeba pracować.
30 Czerwca 2020, godzina 12:18
Oceniono 31 razy 19
~Wyborca
TYLKO PREZYDENT RAFAŁ TRZASKOWSKI
30 Czerwca 2020, godzina 11:29
Oceniono 56 razy 2
~Gość
Andrzej Duda,
Druga tura!!!
30 Czerwca 2020, godzina 10:35
Oceniono 50 razy -6
~Rety
Tylko niech wicemarszałek uważa na rondzie jak będzie się śpieszył na spotkanie
30 Czerwca 2020, godzina 10:02
Oceniono 29 razy 7
~liberalista
Przyjedzie powiedzieć, że sieci handlowe działają, bo to ich zasługa. Wodę prosto z kranu już pił w Warszawie. To też załatwił. A gdzie Dworzec Polski?
30 Czerwca 2020, godzina 06:42
Oceniono 27 razy -1
~Adam
Dlaczego usuwa sie komentarze z forum ? Wczoraj byly inne i zostaly usuniete , strach przed duda ,bo przyjezdza do Chojnic , to tez strona PIS ?
30 Czerwca 2020, godzina 04:45
Oceniono 21 razy 15
~fotoamator
Koniecznie trzeba się wybrać na rynek. Jest szansa zrobić fotę jakiemuś pisiorkowi n.p. z gwizdkiem zakłócającemu spotkanie. Pięć lat temu nie zabrałem aparatu, a było co uwiecznić.
29 Czerwca 2020, godzina 23:23
Oceniono 30 razy 8
~~do Gościa z 19.53
Jak tak dopiero teraz Tobie dobrze, to nie wstydź się pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ci, którym i wcześniej nie było źle nic Ci nie zrobią, a obecna ekipa, której to dobro zawdzięczasz na pewno Cię nagrodzą. Odwagi "Gościu"!
29 Czerwca 2020, godzina 21:45
Oceniono 39 razy 15
~xxx
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Czerwca 2020, godzina 21:39
Oceniono 69 razy -13
~Gość
Za Pis żyje się lepiej nie wiem czemu inni ludzie tego nie rozumieją. Teraz mamy dobry rząd i super Prezydenta Brawo Duda jesteś najlepszy!!!
29 Czerwca 2020, godzina 19:53
Oceniono 85 razy -9
~Olek5
To wstyd głosować na PIS.
29 Czerwca 2020, godzina 18:00
Oceniono 88 razy 6
~a polityk nie gospodarz
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Czerwca 2020, godzina 16:42
Oceniono 29 razy -11

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 390.00 402.00 DKKDKK 58.90 60.40
EUREUR 440.00 452.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 412.00 427.00 NOKNOK 40.60 41.90
GBPGBP 491.00 506.00 SEKSEK 41.90 43.40
Aktualizacja: 2020-07-12 15:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 394.00 399.00 DKKDKK 59.40 60.10
EUREUR 444.00 449.00 RUBRUB 5.40 6.30
CHFCHF 417.00 424.00 NOKNOK 41.00 41.70
GBPGBP 495.00 501.00 SEKSEK 42.50 43.20
Aktualizacja: 2020-07-12 15:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Gdzie spędzisz tegoroczny urlop?



Ceny paliw2020-07-09

E95 E98 ON LPG
BP 4.24 zł 4.59 zł 4.13 zł 1.92 zł
Circle K 4.19 zł - 4.09 zł 1.87 zł
Lotos Optima - - - -
MZK 4.25 zł 4.45 zł 4.12 zł 1.92 zł
Orlen 4.24 zł 4.48 zł 4.12 zł 1.92 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.