Spektakl dla dzieci
Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Gimnazjum Akademickie oraz Chojnickie Studio Rapsodyczne z okazji Dnia Dziecka zapraszają 1 czerwca (środa) o godz. 16.00 do Chojnickiego Domu Kultury na "Alicję w Krainie Czarów".
Tym razem w ramach projektu "Teatr Repertuarowy" inicjowanego przez Chojnickie Studio Rapsodyczne - spektakl dla dzieci, ale młodzież i dorośli będą się bawić równie dobrze.
reżyseria: Emilia Piątek, Grzegorz Szlanga
scenariusz: Ewa Czapiewska
Tytułowa Alicja odbywa podróż po swoim wyimaginowanym świecie odwiedzając bohaterów Krainy Czarów, którzy odkrywają przed nią, a tym samym przed widzem paradoksy tego świata, który dziwnie przypomina odbicie jej własnego. Dużo humoru i koloru. Zapraszamy! Wstęp wolny.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!