Szkolenie diabetyków
Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Chojnicach oraz Centrum Medyczne „Gemini” zapraszają osoby chore na cukrzycę do udziału w szkoleniu, które tradycyjnie odbędzie się w trzecią środę miesiąca tj. 18 kwietnia godz. 16:30 w Urzędzie Miejskim w Chojnicach (sala obrad Rady Miejskiej).
Kluczowym tematem szkolenia będzie wykład nt. „Jak poprawić komfort życia diabetyka”. Diabetycy dowiedzą się również o zmianach w prawie farmaceutycznym, które bezpośrednio wpływają na życie pacjenta z cukrzycą.
Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą PSD w zakresie wyjazdów integracyjnych. Najbliższy wyjazd planowany jest do Szymbarku, a chętni mogą zgłaszać akces udziału właśnie na szkoleniu.
Zarząd Stowarzyszenia Diabetyków gorąca zachęca do udziału w szkoleniu.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!