Warsztaty muzyczne
Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach mieszczące się przy ul. Angowickiej (dawny pub Max Secret) zaprasza na spotkanie warsztatowe z Radosławem Osińskim i Ireneuszem Drobińskim – członkami zespołu Qrtyna. Spotkanie odbędzie się w środę 22 sierpnia 2012 roku. Początek zaplanowano na godzinę 17.00. Warsztaty, podobnie jak cała oferta centrum, są bezpłatne.
Repertuar formacji Qrtyna, to przede wszystkim poezja śpiewana i piosenka żeglarska. Jest on wynikiem kumulacji kilkunastoletniego doświadczenia wykonawców, wcześniej współtworzących szantowy zespół Johny Tomala i Kompany oraz MIR.
Reklama | Czytaj dalej »
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy przesłać swoje zgłoszenie drogą mailową na adres: uziol666@gmail.com lub poprzez stronę Centrum na portalu facebook: www.facebook.com/scmwch. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy.
Projekt „Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach” realizują wolontariusze Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej dzięki dofinansowaniu środkami programu Komisji Europejskiej „Młodzież w działaniu” oraz środkami Miasta Chojnice.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!