Przegrana po dramatycznym meczu
W położonym niedaleko Chojnic Kęsowie, miejscowy LKS zagrał pierwszy mecz w II lidze piłki ręcznej w sezonie 2012/13 przed własną publicznością. Do Kęsowa przyjechała drużyna GKS Żukowo. Przypomnijmy, że w zeszłym roku kęsowianie dwukrotnie pewnie wygrali z tym zespołem w rozgrywkach II ligi.
Do meczu gospodarze przystąpili w mocno osłabionym składzie. Zabrakło kilku kluczowych graczy: Rafała Orlikowskiego (kontuzja), Fabiana Kościelskiego, Dawida Misiorskiego, Radosława Radzio oraz Tomasza Frohlke.
- Praktycznie przez całe spotkanie LKS Kęsowo kontrolował przebieg meczu, prowadząc nawet różnicą 5 bramek. Wydawało się, że gospodarze pewnie zdobędą dwa cenne punkty. Niestety, kolejny raz w kluczowych momentach meczu zabrakło koncentracji. Kilka strat w ataku doprowadziło w 59 min. meczu do wyniku 22:22. Zostało 30 sekund do końca spotkania. Przy piłce był zespół z Kęsowa, po niecelnym podaniu piłka trafiła do zawodników gości. Zespół z Żukowa zdecydował się na szybki atak i na kilka sekund przed syreną kończącą mecz, zawodnik gości celnie rzucił na bramkę strzeżoną przez Leszka Mielke. Mecz zakończył się wynikiem 22:23 na korzyść GKS Żukowo. Z przebiegu całego meczu nasz zespół nie zasłużył na porażkę. Mam nadzieję, że naszych zawodników ta przegrana zmotywuje do większej pracy na treningach i w kolejnych meczach zagramy skutecznej. W meczu z Żukowem dobrze zaprezentował się Tomasz Kensik (5 bramek), który wykorzystywał precyzyjne podania od rozgrywających. Kolejne dwa mecze nasz zespół zagra na wyjeździe. Już za tydzień zagramy mecz z Samborem Tczew. Będzie to kolejny mecz, w którym możemy spokojnie powalczyć o punkty – powiedział kierownik LKS Kesowo Krzysztof Muzioł.
Reklama | Czytaj dalej »
LKS KĘSOWO – GKS ŻUKOWO 22:23 (10:9)
Bramki dla Kęsowa zdobywali: Mielke Leszek, Iwicki Zdzisław – Modrzejewski Łukasz-3, Łangowski Adrian-3, Mielke Krzysztof-2, Grzonkowski Arkadiusz-1, Ludian Sebastian-5, Gakan Maciej-3, Barabach Marcin, Kensik Tomasz-5, Pankau Michał, Czarnowski Artur. Trener – Tyda Marek; kierownik - Muzioł Krzysztof.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!