Chojniczanki walczyły, ale przegrały
Tylko dwa spotkania rozegrały dziewczyny ze szkół ponadgimnazjalnych w rozgrywkach Młodzieżowej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.
Nie najlepiej wspominać będą minioną sobotę (13.04) siatkarki UKS Ogólniak, które pomimo zaciętej walki, dwukrotnie schodziły z parkietu pokonane. Po trzysetowych bojach i walce do samego końca, nie udało się ostatecznie pokonać zawodniczek z Tucholi i Człuchowa, którym tego dnia dopisało więcej szczęścia.
Organizatorem zmagań siatkarskich jest Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka" Chojnice, Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach oraz świetlica Gimnazjum nr 1. Przedsięwzięcie jest realizowane przy wsparciu finansowym prywatnych sponsorów oraz Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Chojnicach.
Reklama | Czytaj dalej »
WYNIKI:
PKS Unitas Tuchola - UKS Ogólniak Chojnice 2:1 (20:25, 25:13, 15:12)
ZSS Człuchów - UKS Ogólniak Chojnice 2:1 (25:18, 24:26, 15:11)
Składy:
Tabela:
| Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans setów |
| 1. | ZSS Człuchów |
7 | 17 | 13:4 |
| 2. | PKS Unitas Tuchola |
6 | 13 | 11:5 |
| 3. | UKS Ogólniak Chojnice | 8 | 12 | 9:10 |
| 4. | II LO Chojnice | 5 | 6 | 4:6 |
| 5. | ZSP 1 Chojnice | 6 | 0 | 0:12 |
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!