IX Ogólnopolski Plener Plastyczny
Joanna i Sławomir Mankiewicz zapraszają na IX Ogólnopolski Plener Plastyczny malarsko-rzeźbiarsko-foto-graficzny MĘCIKAŁ 2013 19 - 28 LIPIEC.
Regulamin
1. Plener odbywa się w gospodarstwie artystyczno-ekologicznym (na terenie posesji nie palimy papierosów-dla palących palarnia) o powierzchni 1 ha położonym nad rzeką Brdą na Kaszubach.
2. Organizatorzy zabezpieczają: doposażenie materiałowe – farby olejne, podobrazia, drewno do rzeźbienia, glina ceramiczna, pomieszczenia do pracy i wystawy, parking.
3. W programie pleneru m.in. wycieczka do ciekawych miejsc w Gminie Brusy.
4. Zwieńczeniem pleneru będą wystawy poplenerowe opatrzone katalogami: w Galerii Oczko w Męcikale, w Brusach i Chojnicach.
5. Organizatorzy wybierają dwie prace.
6. Zgłoszenie udziału w plenerze telefoniczne +48 889088414. Ilość miejsc ograniczona.
Reklama | Czytaj dalej »
7. Ognisko integracyjne twórców 20 lipca o godz. 19.00 w Galerii Oczko w Męcikale.
8. Otwarcie wystawy poplenerowej 27 lipca o godz. 16.30 w Galerii Oczko.
Chojnice – 16 km - Męcikał - 8 km - Brusy, w kierunku Kościerzyny
Zadanie dofinansowane przez Gminę Brusy. Organizatorzy należą do Zaborskiego Towarzystwa Naukowego w Brusach.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!