Znaleziono zwłoki. Policja ustaliła personalia
Dzisiaj około godziny 8.35 Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach otrzymała zgłoszenie o ujawnionych na terenie ZEC-u w Chojnicach zwłokach mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Aktualizacja!!! Policja ustaliła już personalia mężczyzny. Jak poinformował podinspektor Artur Porożyński, znaleziono zwłoki 25-letniego mieszkańca Chojnic. - Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc dotyczącą identyfikacji tożsamości mężczyzny - dodaje rzecznik.
Rysopis mężczyny:
- wiek 20 do 30 lat,
- wzrost 170 do 180 cm,
- włosy krótkie ciemne z charakterystycznymi zakolami,
Ubrany był w:
- kurtkę niebieską ortalionową z szarymi wstawkami na rękawach i kapturze,
- spodnie dresowe,
- buty sportowe firmy NIKE koloru brązowego z zieloną podeszwą,
- zimową czapkę koloru ciemno – szarego.
W kieszeni ubrania mężczyzny znaleziono klucz patentowy srebrny z czarnym breloczkiem z napisem „WYGRAJ Z KUBICĄ W LOTTO”. Wszelkie informacje prosimy zgłaszać na policję pod nr 997.
Reklama | Czytaj dalej »
Aktualizacja 2.01.2014 r. - Prokuratura wszczęła śledztwo w związku ze zdarzeniem z 31 grudnia na terenie ZEC w Chojnicach. W godzinach porannych pracownicy firmy znaleźli zwłoki mężczyzny, który zmarł na miejscu po upadku z ok. 60-metrowego komina. - Wszczęliśmy śledztwo. Ustaliliśmy, że pokrzywdzonym był 25-letni Wojciech B. Jutro odbędzie się sekcja zwłok – informuje prokurator rejonowy Mirosław Orłowski.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (21)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
21 komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!