Ani Mru Mru z nowym programem. Rozw. konkursu!
Chojnicki Dom Kultury zaprasza 12 czerwca o godz. 17:30 i 20:00 na jeden z najbardziej znanych i lubianych kabaretów w Polsce - Ani Mru Mru. Artyści wystąpią w Chojnicach z nowym programem.
Michał Wójcik, Marcin Wójcik oraz Waldemar Wilkołek to trio gwarantujące ogromne pokłady dobrego humoru, niesamowite emocje i mnóstwo żartów na najwyższym poziomie. Nowy program "Jak się nie da, a bardzo się chce... to można!" będzie można zobaczyć w Chojnickim Domu Kultury dwa razy: o godz.17:30 i 20:00.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Chojnickim Domu Kultury lub na stronie biletynakabarety.pl
Reklama | Czytaj dalej »
UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania dwie wejściówki. By wziąć udział w konkursie, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Ani Mru Mru, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do 8 czerwca do północy. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w poniedziałek (9.06). Zapraszamy do zabawy!
Rozw. konkursu. Bilety na kabaret wygrali Rafał Kokowicz z Chojnic i Agnieszka Ropela z Chojnic. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie ChDK za okazaniem dowodu osobistego.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!