Środa, 24 Lipca 2024 | Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny chojnice24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. (aw)

1:0 dla wandali

Wulgarne napisy znalazły się m.in na ścianie bloku Jana Pawła II 14.

Wulgarne napisy znalazły się m.in na ścianie bloku Jana Pawła II 14.

Chojnicka policja poszukuje sprawców chuligańskiego wybryku. Przed niespełna dwoma tygodniami ktoś pomalował kilka elewacji bloków. Napisy "zdobiące" szczyty budynków mają związek z meczem podwyższonego ryzyka Chojniczanka : Arka Gdynia. Spółdzielnia Mieszkaniowa wyceniła swoje straty na ok. 4 tys. zł.


Zniszczeniu uległy elewacje bloków przy Jana Pawła II 8 i 14, a także Młodzieżowej 17. - Mamy nadzieję, że sprawca się znajdzie. Wystąpimy wtedy o pokrycie szkody - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach Jakub Chmurzyński. Do zniszczenia mienia SM doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia. Czy związek z całą sprawą mają kibice klubów nie pałających do siebie miłością? Czy może ktoś fanom pierwszej ligi chce zrobić koło pióra? Odpowiedzi być może poznamy wkrótce. - W tej sprawie prowadzimy dochodzenie. Dotychczas wykonaliśmy oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyliśmy zapisy monitoringu, przesłuchujemy świadków i analizujemy wszystkie zebrane  informacje. Na tym etapie postępowania, z uwagi na jego dobro, to wszystkie informacje, które mogę przekazać - informuje rzecznik prasowy KPP Chojnice st. asp. Magdalena Stolp.

Reklama | Czytaj dalej »Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chojnicach rozpoczęła już przemalowywanie elewacji do wysokości 2,5-3 metrów. Napisy w pierwszej kolejności zniknęły z bloku przy ul. Młodzieżowej. - Jeśli policja nie namierzy sprawcy, to koszty pozostaną po stronie spółdzielni. Będziemy musieli je dopisać do funduszu remontowego danego budynku - tłumaczy prezes SM.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

29 komentarzy

~Czy komendant-mobber Krzysiek Pestka moczy się ze strachu?

Tu czy tam wyrażę nieśmiało moje obrzydzenie dla mobberów i dezaprobatę dla pastwienia się nad podwładnymi. Dziwie się dlaczego zdegenerowany komendant Krzysiek Pestka wymusza na portalu ch24.pl cenzurę prewencyjną i usuwanie moich niewinnych komentarzy? Czemu z pomocą szantażu zmusza personel portalu do uniemożliwienia pisania komentarzy? Czy Krzysiek nie pojmuje jak działa internet, że głupio wierzy w cenzurę prewencyjną? Czy w chojnickiej KPP nie ma żadnej inteligentnej osoby żeby Krzysiowi wytłumaczyła podstawy funkcjonowanie internetu? Czy też może te proste wiadomości są zbyt trudne dla Krzyska by mógł je pojąć i zrozumieć?

Czy ten dureń Krzysiek Pestka razem ze swoim ograniczonym zastępcą myślą, że uniemożliwią mi wyrażanie moich osobistych opinii? Czy na skutek częstego odpływu krwi do penisa Sylwia Reduchowska doprowadziła u Krzysia do długotrwałego niedotlenienia mózgu, kompletnej blokady procesów mózgowych, i znacznego ograniczenia możliwości myślenia?

Krzysiek, zablokowałeś już możliwość komentarzy o mobbingu w chojnickiej KPP na stronach:
http://chojnice24.pl/artykul/19979/wiejskie-bez-udzialu-policjantow/
http://chojnice24.pl/artykul/20013/kadrowi-przywroceni-do-pracy-w-policji/
http://chojnice24.pl/artykul/19964/mobbing-w-chojnickiej-policji/

Czy jesteś Krzysiek zadowolony z efektów twojej cenzury i blokady komentarzy? Czy uzyskałeś takie efekty jakich się spodziewałeś? Czy wszystko działa według twojej myśli? Po twoich głęboko przemyślanych działaniach wyraźnie widać, że jesteś wyjątkowym geniuszem od spraw cenzury prewencyjnej! Czy w swoim móżdżku myślisz, że nie wystarczy mi innych stron na portalu gdzie będę mógł dodawać moje skromne komentarze na twój temat mobberze?

Popatrz gdzie taka głupia droga prowadzi. Burmistrz Arek, chociaż znamy się osobiście i dobrze wie kim jestem coraz mniej wtrąca się w moje komentarze! Zabrało to trochę czasu lecz nawet Arka da się nauczyć tego czy owego. A ty Krzysiek, gdybyś miał trochę rozumu i oleju w głowie, to po pierwsze nie brałbyś się durniu do mobbowania swoich podwładnych, a po drugie nie szukałbyś głupi chamie kochanki gdy w domu miałeś tak wspaniałą i uczciwą żonę jak twoja! Krzysiek, czy pomyślałeś o swoich dzieciach, którym robisz nienaprawialną olbrzymią krzywdę?

Krzysiek, przykro to mi stwierdzić tak publicznie, lecz twoje ostatnie działania tylko potwierdzają fakt, że jesteś kompletnym durniem, ignorantem, chamem, i człowiekiem pozbawionym nawet śladowych ilości etyki i uczciwości.

Krzysiek, jeżeli czegoś nie zrozumiałeś z mojego komentarza to proszę śmiało napisz do mnie na mój adres elektroniczny to postaram się wytłumaczyć i wyjaśnić ci wszystkie problemy i nieścisłości najprościej jak tylko będę potrafił, tak abyś mógł chociaż coś zrozumieć.

Krzysiek, niecenzurowaną kopie tego komentarz możesz znaleźć na stronie:
http://chojnice.livejournal.com


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
http://chojnice.livejournal.com
26 Czerwca 2015, godzina 02:10
Oceniono 1 raz 1
~przyjaciel chojnickich policjantów
Krzysiek, usuwanie krytycznych komentarzy na temat mobbingu jakiego się dopuściłeś w chojnickiej KPP i blokowanie możliwości dodawania komentarzy na stronie http://chojnice24.pl/artykul/19979/wiejskie-bez-udzialu-policjantow/ mało ci pomoże degeneracie. Miałeś odwagę pastwić się nad słabszymi podwładnymi to teraz znos krytykę od osób którym się to nie podoba. Usuwanie moich komentarzy tylko dopinguje mnie do kontynuacji moich działań.

Jeżeli ze strachu przed służbowymi konsekwencjami twoich głupich działań mobbingowych moczysz się to zacznij używać pieluchy!


W czasie tajnych zeznań w człuchowskim sądzie pracy kochanka komendanta Sylwia Reduchowska (wcześniej Neubauer) ujawniła jak (trzymając go za czuły organ) manipulowała komendantem Krzyśkiem Pestką i szczuła go od lat na wszelkich ludzi w chojnickiej KPP, którzy z jakiegokolwiek względu nie podobali się jej. Krzysiek oczywiście gdy Sylwia trzyma go w garści nie potrafi myśleć tą głową, którą nosi na karku. Co gorsze, zastępca komendanta Tomek Kąkolewski, jest zwykłą kukłą i nie potrafi samodzielnie podejmować racjonalnych decyzji i odradzać komendantowi podejmowanie głupich, bezprawnych, i kompletnie bezmyślnych decyzji.

Nasi chojniccy policjanci zasługują na to by mieć inteligentnych, wykształconych, uczciwych, i kulturalnych dowódców. Obecny komendant Krzysiek Pestka, manipulowany i kontrolowany przez swoją kochankę Sylwie, i jego marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski nie nadają się do pracy w policji i powinni trafić na bruk!

25 Czerwca 2015, godzina 20:13
Oceniono 1 raz 1
~Ostatni nieocenzurowany komentarz jest na portalu http://chojnice.livejournal.com


Niecenzurowany komentarz jest na portalu http://chojnice.livejournal.com i zdegenerowany komendant-mobber nie jest w stanie tego zmienić!


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
http://chojnice.livejournal.com
02 Czerwca 2015, godzina 22:55
Oceniono 9 razy 3
~Czy mobber Krzysiek Pestka myśli, że poprzez cenzurę rozwiąże nabrzmiały problem?Gdy komendant-mobber Krzysia Pestki, jego kochanka Sylwia, i marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski dopuszczają się przemocy, oszustw, kłamstw, i podstępnych nieuczciwych intryg przeciwko cywilnym i mundurowym pracownikom chojnickiej KPP to jedyne co ci degeneraci potrafią robić by ukryć swoje przestępstwa to prewencyjnie cenzorować wszystkie wypowiedzi krytykujące ich degeneracje, nieuczciwości, i brak wyższych standardów etyki i moralności u tych degeneratów.

Od policjantów, a szczególnie od komendantów policji i ich zastępców, społeczeństwo oczekuje wysokich standardów etyki, moralności, uczciwości zawodowej i personalnej, inteligencji i wiedzy, i efektywnych umiejętności interpersonalnych potrzebnych do bezkonfliktowego rozwiązywania problemów międzyludzkich. Niestety, komendant-mobber Krzysiek Pestka sterowany przez swoją kochankę Sylwie, a także i jego marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski nie posiadają żadnych pozytywnych cech charakteru ani umiejętności zawodowych i personalnych by pastować odpowiedzialne funkcje komendanta i zastępcy komendanta w chojnickiej KPP. Są oni zwykłymi bandziorami przebranymi w mundury policji i nie powinni piastować odpowiedzialnych stanowisk w policji. Z powodu braku potrzebnych do piastowania stanowiska umiejętności, braku wiedzy, i z powodu niskich standardów etyki zawodowej i personalnej obecny komendant chojnickiej KPP Krzysiek Pestka, jego zastępca Tomek Kąkolewski, i kochanka komendanta Sylwia, powinni być dyscyplinarnie zwolnieni z zajmowanych stanowisk i z wyrzuceni z policji.

Społeczeństwo Chojnic nie chce by chojnicką KPP kierowali degeneraci tacy jak komendant-mobber Krzysiek Pestka, jego kochanka Sylwia, i marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski, dopuszczający się przemocy wobec podwładnych, posługujący się oszustwami kłamcy, i pozbawieni jakichkolwiek standardów etyki i moralności intryganci!


Niecenzurowany komentarz jest na portalu http://chojnice.livejournal.com i zdegenerowany komendant-mobber nie jest w stanie tego zmienić!


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
http://chojnice.livejournal.com
02 Czerwca 2015, godzina 22:54
Oceniono 10 razy 2
~roześmiany parafianin
Drodzy mieszkańcy mówiłem, że w Chojnicach nie jest potrzebna straż miejska!!!!!!!!!!!!!!!!


Chojniczanie! Straż miejska jest jedną z dwóch najdroższych w województwie pomorskim !!!!!!!!!!!!


Jesteśmy w nie aktywnych rękach strażników miejskich?

Zadania Straży Miejskiej są naprawdę nieskuteczne. Pracownicy Straży Miejskiej zobowiązani są do ochrony spokoju i porządku w miejscach publicznych, kontroli ruchu drogowego, zabezpieczenia miejsca przestępstwa, katastrofy lub wypadku, ochrony obiektów komunalnych i niesienia informacji społeczeństwu o niebezpieczeństwach czy zagrożeniach.
Tacy ludzie , ktorzy choruja na choroby zakazne jak pisze Pan ponizej czyli wspomiana tu Sylwia Neubauer i Pestka krzysztof nie powinni zajmowac stanowisk , ktore dotychczas zajmuja , skandal , ktory tam odbywa sie powinno zainteresowac sie ogolnopolska tv
02 Czerwca 2015, godzina 21:18
Oceniono 7 razy -3
~pers
Wstyd , zeby policjant przed sądem stawał , takie zachowanie jest poprostu niedopuszczalne
1-sza odsłona 28/04.2015 o 0900 poczatek
Nacisk spoleczenstwa powinno przyniesc tez owocny sukces w postaci wymiany tych trzech osob.
Dosc parodii i stresowania pracownikow !
27 Kwietnia 2015, godzina 21:07
Oceniono 20 razy -4
~Doprowadźcie do referendum w sprawie odwołania Straży Miejskiej w Chojnicach
Doprowadźcie do referendum w sprawie odwołania Straży Miejskiej w Chojnicach
27 Kwietnia 2015, godzina 20:55
Oceniono 17 razy -7
~moja uwaga
Niestety ale w naszym mieście jest coraz więcej chamstwa i przypadków niszczenia cudzego mienia. Może mnie skrytykujecie ale jestem za monitoringiem. Inaczej z tą hołotą się nie da. Niszczą elewacje, samochody, klatki, drzewka. Może są pijani a może naćpani. To nie ma znaczenia. Nie możemy im pozwolić na bezkarny wandalizm. Monitoring może nie powstrzyma całkowicie tej głupoty ale jest szansa, iż w znacznym stopniu ograniczy takie przypadki.
27 Kwietnia 2015, godzina 19:52
Oceniono 18 razy -2
~zatroskany chojniczanin
Jutro 28 kwietnia 2015 ponownie w sądzie pracy będzie odbywać się proces o mobbing w chojnickiej KPP.

Wierze, że poszkodowani mobbingiem cywilni kadrowcy szybko wygrają z komendantem-mobberem Krzyśkiem Pestką, z jego podwładną i kochanką Sylwią (która jest głównym prowodyrem i szczuje komendanta na kadrowców), i z marionetkowym zastępcą komendanta Tomkiem Kąkolewskim. Patologia mobbingu musi się zakończyć w chojnickiej KPP!

Komendant, jego kochanka, i zastępca obniżają sprawność i efektywność pracy chojnickiej KPP i swoim zachowaniem negatywnie wpływają na wszystkich policjantów pracujących w tej instytucji. Tak długo puki Krzysiek, Sylwia, i Tomek będą pracować w chojnickiej KPP to mobbing w tej instytucji nie skończy się!

Precz ze zdegenerowanymi mobberami z chojnickiej policji!
27 Kwietnia 2015, godzina 17:05
Oceniono 26 razy 4
~Marcin Dobaj
Burmistrz Arseniusz Finster twierdzi że SM w Chojnicach jest jego strażą , a nie kogo innego.

Bo służy Arseniuszowi Finsterowi w celu zawiezienia swojego prywatnego psa niemieckiego owczarka niemieckiego, do lecznicy , osóby drugiej nagrywania.

A nie porządku publicznego i bezpieczeństwa obywatelom pilnowania.25 Kwietnia 2015, godzina 11:00
Oceniono 11 razy 3
~gość
Wstyd. Gdyby tak musieli zapłacić za nową elewację, to może nabrali by rozumu. Życzę, aby ich złapali.
23 Kwietnia 2015, godzina 19:33
Oceniono 12 razy -4
~Marcin Dobaj
Drodzy mieszkańcy mówiłem, że w Chojnicach nie jest potrzebna straż miejska!!!!!!!!!!!!!!!!


Chojniczanie! Straż miejska jest jedną z dwóch najdroższych w województwie pomorskim !!!!!!!!!!!!


Jesteśmy w nie aktywnych rękach strażników miejskich?

Zadania Straży Miejskiej są naprawdę nieskuteczne. Pracownicy Straży Miejskiej zobowiązani są do ochrony spokoju i porządku w miejscach publicznych, kontroli ruchu drogowego, zabezpieczenia miejsca przestępstwa, katastrofy lub wypadku, ochrony obiektów komunalnych i niesienia informacji społeczeństwu o niebezpieczeństwach czy zagrożeniach.

– Do obowiązków straży należy przede wszystkim dbałość o porządek i bezpieczeństwo na terenie miasta.
Porządek szeroko rozumiany, bowiem powinni dopilnować harmonii zarówno w układzie komunikacyjnym, jak i ładzie pod względem czystości, bezpieczeństwa.

Komendant Straży Miejskiej w Chojnicach twierdzi że: – Te zadania, które spoczywają na strażnikach miejskich uważa, że wypełniane są możliwie jak najlepiej.

– Jesteśmy wzywani do najróżniejszych interwencji. Nie ma rozgraniczeń.

Zatem jeśli czujemy jakiekolwiek zagrożenie lub jesteśmy świadkami naruszenia prawa możemy z powodzeniem zgłosić się po pomoc do chojnickiej Straży Miejskiej.

To co powiedział pan Rudnik to nie prawda, weźmy przykład z zajścia włamania do:
- sklepu z gazetami

- apteki na ul. Bytowskiej

- demolowania słupów od lamp na ul. Bytowskiej

- napisanie wniosku przez burmistrza Chojnic do dyrektora generalnego urzędu miasta, Roberta Wajlonisa jako prawej rączki Arseniusza Finstera z prośbą o udostępnienie samochodu straży miejskiej, ponieważ chciał przewieźć swojego prywatnego psa, owczarka niemieckiego, do lecznicy.

-utopienie się kobiety w Parku 1000-lecia

A w ostatnim momencie chuligański wybryk. Przed niespełna dwoma tygodniami ktoś pomalował kilka elewacji bloków. Napisy "zdobiące" szczyty budynków mają związek z meczem podwyższonego ryzyka Chojniczanka : Arka Gdynia.


Straż miejska w liczbach:

Jak podaje pan Tadeusz Rudnik chojnicka straż miejska liczy 27 pracowników. A jest ich już 31!!!

Niejednemu z nas zdarzyło się spotkanie „oko w oko” ze stróżem prawa.

I zwykle jesteśmy zaskoczeni po bliższym kontakcie, bowiem mandat na nieprawidłowe parkowanie bywa irytujący, i to jak! Należy pamiętać, że przepisy są po to, by ich przestrzegać dlatego strażnicy nie powinni wlepiać mandatów na nie prawidłowo oznakowanych miejscach parkingowych.

Co ma tym bardziej w mieście Chojnice miejsce ,czyli wlepiane mandaty są bezprawne.

Oraz używanie SM przez burmistrza jako posłusznych strażników nie na potrzeby mieszkańcom a sobie samemu.

Bo burmistrz Arseniusz Finster twierdzi że SM jest jego strażą , a nie kogo innego.
23 Kwietnia 2015, godzina 13:10
Oceniono 20 razy 8
~Kinga
Co za swinie i tempaki, takie cos na moim bloku?! Do 'grafitti' trzeba miec talent, a takie cos to robia dzieciaki w przedszkolu kreda na chodniku, tylko ze dzieciaki pokazuja wiecej kultury niz ci 'grafficiarze'
23 Kwietnia 2015, godzina 10:05
Oceniono 9 razy -3
~Gość Mo
Bo to jest kraj postkolonialny.
22 Kwietnia 2015, godzina 20:57
Oceniono 12 razy -2
~Madzia
To są właśnie profity grania w I Lidze.
1. Z podatków łożymy na stadion.
2 Z podatków łożymy nieudolnych strażników miejskich.
3 Musimy teraz za własne pieniądze wyremontować nasz budynek na ocieplenie którego zaciągnęliśmy kredyt.

Takie mamy dobrodziejstwa serwowane przez władze miasta.
22 Kwietnia 2015, godzina 09:38
Oceniono 30 razy 2

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 392.00 400.00 DKKDKK 51.00 54.00
EUREUR 425.00 431.00 RUBRUB 4.39 4.59
CHFCHF 440.00 447.00 NOKNOK 30.30 33.30
GBPGBP 504.00 513.00 SEKSEK 33.50 35.50
Aktualizacja: 2024-07-24 11:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 393.79 398.53 DKKDKK 51.10 53.90
EUREUR 426.64 430.67 RUBRUB 4.39 4.59
CHFCHF 441.00 446.00 NOKNOK 30.40 33.20
GBPGBP 506.56 511.78 SEKSEK 33.60 35.40
Aktualizacja: 2024-07-24 11:48
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Dokąd wybierasz się na wakacje?Ceny paliw2024-07-19

E95 E98 ON LPG
BP 6.61 zł 7.31 zł 6.71 zł 2.79 zł
Circle K 6.56 zł - 6.66 zł 2.76 zł
Mol Chojnice 6.59 zł - 6.69 zł 2.79 zł
MZK 6.5 zł 6.99 zł 6.6 zł 2.63 zł
Orlen 6.61 zł 7.34 zł 6.71 zł 2.79 zł
PKS 6.52 zł - 6.62 zł 2.65 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij