Offensywa i Steel Drunk u Kornela. Rozwiązanie konkursu
21 listopada w pubie Kornel zagrają dwie młode grupy, grające bardzo energetyczną muzykę - Offensywa ze Szczecina i Steel Drunk z Bydgoszczy. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wejściówki na koncert.
Szczecińska Offensywa powstała w 2006 roku pod nazwą No Future. Od 2012 roku grają, jako OFFENSYWA. Tego samego roku wydali debiutancką płytę „Jest jak jest”, z którą pojechali na 18 Przystanek Woodstock by zagrać na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Materiał z tej płyty zyskał uznanie jury eliminacji do woodstockowej imprezy, co zaowocowało koncertem na Dużej Scenie 19 Przystanku Woodstock.
Reklama | Czytaj dalej »
Jesienią 2013 roku wzięli udział w muzycznym programie telewizyjnym „Must Be The Music – Tylko Muzyka” docierając do półfinałowych odcinków. Zespół prowadzi intensywne życie koncertowe. Ich żywiołowa muzyka oparta głównie na szeroko pojętym nurcie punk rockowym gwarantuje dobrą zabawę podczas koncertów. Offensywa gościła już w Chojnicach w październiku 2012 roku, podczas wspólnego koncertu z Farben Lehre. Koncert w Chojnicach promuje najnowszą płytę „Zwycięstwa smak”.
Offensywa gra w składzie:
Krzysztof Borkowski - gitara, śpiew
Przemysław Borkowski - gitara basowa, teksty, śpiew
Jakub Adamus – perkusja
Offensywa - Antidotum
Koncert otworzy młoda bydgoska grupa Steel Drunk grająca klasycznego, zadziornego hard rocka. Zespół powstał w 2012 roku, jednak działalność koncertową rozpoczął niedawno z powodu bezowocnych poszukiwań wokalisty. Gdy tej roli podjął się dotychczasowy gitarzysta, całość nabrała rozpędu, co zaowocowało koncertami i rejestracją EP’ki „Vendetta”.
Steel Drunk gra w składzie:
Tomasz Czyżewski - gitara, wokal
Damian Czyżewski - perkusja
Filip Lubosik - gitara
Mikołaj Mąkowski - bas
Steel Drunk - Vendetta
Koncert Offensywa i Steel Drunk - pub Kornel 21.11.2015, godzina 20.00. Bilety w cenie 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu.
UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołów Offensywa i Steel Drunk! Jeśli chcesz zdobyć bilet napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl w temacie wpisując hasło Offensywa, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek(20.11) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!
Rozstrzygnięcie konkursu.Tym razem konkurs nie wyłonił zwycięzców- nie było chętnych na darmowe wejściówki.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!