Trzy miesiące do premiery
Trwają próby do musicalu "Kto wymyślił naszą miłość", który mam być prezentem od starosty Marka Szczepańskiego dla mieszkańców naszego regionu z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Chojnice niepodległości. Z aparatem zajrzeliśmy na jedną z nich.

Twórca i reżyser musicalu, Dominik Gostomski, do współpracy zaprosił 36 z 60 osób, które przyszły na casting. Próby odbywają się raz na dwa tygodnie w małych i większych grupach. Najmłodsi aktorzy mają 6 i 7 lat, najstarsi 50. Dzieło o miłości Wandy i Stasia będzie miało swą premierę 31 stycznia 2020 r. Łącznie w Chojnicach zostanie wystawione 4 razy.
W miniona sobotę (26.10) młodzi aktorzy mieli okazję ćwiczyć pod okiem publiczności złożonej z dziennikarzy. Tremy nie było za to dużo pozytywnych emocji. Choć niektóre sceny z musicalu powtarzano kilka razy dobry humor nie opuszczał młodych artystów.
Reklama | Czytaj dalej »

Dominik Gostomski przez całą próbę wnosił swoje uwagi, instruował aktorów.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!