Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach od dziś otwarty!
"Stanowiska pracy przygotowane, dozowniki, podajniki, instrukcje zamontowane. Jestesmy gotowi, czekamy na Was Kachani Uczestnicy!" - piszą na swoim profilu społecznościowym instruktorzy i kierownictwo Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach. Placówka od dziś, 3 czerwca, zostaje ponownie otwarta.

Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Uczestnicy będą się wymieniać tygodniami, a działania będą przygotowywane pod każdą grupę.
Łącznie do WTZ uczęszcza 30 uczestników. 15 osób korzystać będzie z zajęć w placówce w jednym tygodniu, kolejne 15 w następnym. I tak na zmianę.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!