W urzędach czekają na uwagi
W trzech urzędach gmin na terenie powiatu chojnickiego wyłożono do publicznego wglądu projekt Uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów będących własnością osób fizycznych i wspólnot gruntowych, czyli tzw. lasy prywatne. Właściciele lasów w ciągu 30 dni od wyłożenia pUPUL w gminach, mogą zapoznać się z tymi dokumentami, w których znajdą między innymi informacje na temat zaplanowanych zadań dotyczących swojego lasu, a także wnieść ewentualne uwagi i zastrzeżenia.

W związku z tym, prosimy właścicieli lasów o zapoznanie się z zapisami pUPUL dotyczącymi ich lasu w ciągu 30 dni od wyłożenia, gdyż uwagi i zastrzeżenia zgłoszone później nie będą uwzględniane. Zapisy pUPUL, po jego zatwierdzeniu, będą obowiązywały przez kolejne 10 lat, czyli od 01.01.2021 roku do 31.12.2030 roku.
Reklama | Czytaj dalej »
Projekty wyłożone są w:
- Urzędzie Miejskim w Brusach, ul. Na Zaborach 1 (wyłożenie od 28.08.2020 r.) – dla obrębów geodezyjnych: Czarniż i Męcikał;
- Urzędzie Miejskim w Czersku, ul. Kościuszki 27 (wyłożenie od 31.08.2020 r.) – dla obrębów ewidencyjnych: Będźmierowice, Klaskawa, Łąg, Łąg Lipki, Łukowo, Ostrowite oraz Lutom;
- Urzędzie Gminy w Konarzynach, ul. Szkolna 7 (wyłożenie od 27.08.2020 r.) - dla obrębów ewidencyjnych: Zielona Chocina i Zielona Huta.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!