MTB Modules użyczyło moduł
Chojnicki firma MTB Modules po raz kolejny udzieliła pomocy Szpitalowi Specjalistycznemu w Chojnicach. Od tygodnia przy lecznicy stoi specjalny moduł, który będzie służył jako punkt pobrań wymazów od pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.

Wiosną firma MTB użyczyła szpitalowi specjalny moduł, który pełni funkcję polowej izby przyjęć. To właśnie tam odbywa się triaż chorych. Obiekt wyposażony jest w niezbędny sprzęt, wentylacje, która wymienia powietrze co 15 minut, lampy bakteriobójcze czy klimatyzację. Znajduje się w nim korytarz oraz pokój właściwy. O tym, czy można wejść do środka informuje specjalna lampka zmieniająca kolor z czerwonego na zielony. Polowa Izba Przyjęć doskonale sprawdza się przy placówce.
Reklama | Czytaj dalej »
Teraz z kolei MTB poszło o krok dalej i użyczyło szpitalowi dodatkowy moduł o powierzchni 9 m. kw. – To jednostka wielkości zabudowy karetki z pełnym wyposażeniem i wentylacją – mówi współwłaściciel firmy Bartosz Tracz. – Użyczamy go na tak długi czas, jak będzie potrzeba – dodaje. W obiekcie będą pobierane wymazy od pacjentów.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!