Rowerem dla Niepodległej
Sympatycy dwóch kółek w wybranym terminie, od dzisiaj do niedzieli (11 - 15.11), kręcą kilometry w ramach Święta Niepodległości. Z flagą przy swoim jednośladzie muszą pokonać dystans minimum 10 km. Za udokumentowanie przejażdżki, uwzględniającej miejsce pamięci, czekać na nich będzie pamiątkowy medal.
Okazji do przejażdżki nie przegapił Karol Gierszewski z dziećmi, Agatką i Olkiem.
Reklama | Czytaj dalej »
Do godziny 11:30 po biało-czerwoną chorągiewkę zgłosiło się 29 cyklistów, wśród nich był m.in. Karol Gierszewski ze swoimi pociechami, córką Agatą i synem Aleksandrem. - Ze względu na pogodę obieramy kierunek Krojanty, Klosnowo i okolice - przyznał mieszkaniec Chojnic. Pan Karol od małego stara się wpajać dzieciom zamiłowanie do aktywnego wypoczynku. O dzisiejszym święcie dzieci wiedzę czerpały z zajęć w przedszkolu i szkole.
Rodzinnie i na sportowo 11 listopada zdecydowali się spedzić także Leszek i Angelo Wahl. - To jest dobry czas. Po pierwsze to naprawdę wielkie święto dla Polaków. Każdy, kto czuje się wielkim Polakiem powinien godnie to święto uczcić. Wybieramy się do Krojant na pomnik ułanów. Mamy w plecaku znicze, które zapalimy. Będzie okazja do chwili zadumy - mówił pan Leszek.


Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!