Kulturalne wakacje z ChCK - plastyka
Dzieci i młodzież, które pragną poznawać i rozwijać swoje umiejętności z zakresu plastyki Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wakacyjne warsztaty artystyczne.

Zajęcia odbywać się będą w lipcu, w formie tygodniowych spotkań, pod czujnym okiem opiekuna artystycznego. Jesteśmy przekonani, że każdy posiada talenty jawne, jak i te ukryte, dlatego poprzez udział w warsztatach pomożemy w ich rozpoznaniu i rozwijaniu, pokażemy jak wyrażać swoje uczucia i emocje oraz poćwiczymy nad wyobraźnią, myśleniem twórczym i abstrakcyjnym.
Na początek naszej wspólnej przygody z kulturą, w ramach warsztatów artystycznych proponujemy zajęcia plastyczne z rysunku, malarstwa i rzeźby. Oto szczegóły:
1. "Akcja plastyczna kreacja"
Termin: 5-9 lipca
- godz. 10.00 - 12.00 klasy 1-3 SP
- godz. 12.30 - 14.30 klasy 4-8 SP
Koszt: 70 zł
Opiekun artystyczny: Elżbieta Jakubowska, tel. 533 639 364
2. „Rajskie wakacje - gry i zabawy artystyczne - warsztaty plastyczne - rysunek malarstwo”
Termin: 12 -16 lipca
- godz. 10.00 - 12.00 klasy 1-3 SP
- godz. 12.30 – 14.30 klasy 4-8 SP
Koszt: 70 zł
Opiekun artystyczny: Elżbieta Jakubowska, tel. 533 639 364
Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Wakacje w mieście nie muszą być nudne, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kulturalnych wakacji z ChCK!
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!